dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 94 z 253
Pokaż wyniki od 1.861 do 1.880 z 5049
  1. #1861

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie Zobacz post
    Ja mogę naszego stolarza z czystym sumieniem podać z nazwiska, chyba nic nie będzie miał przeciw temu ...
    pan Kania z Piasku
    Jak z tego Piasku koło Pszczyny (Śląskie) to proszę o namiary i orientacyjną cenę

  2. #1862

    Domyślnie

    Możecie mi doradzić jak dobrać drzwi wewnętrzne z wiatrołapu. W projekcie mam otwór w ścianie 150x230. Czy mam zamontoać drzwi jako dwuskrzydłowe, np 80 i 70. Czy ktoś widział takie rozwiązanie gdzieś, może jakieś zdjęcia.

  3. #1863
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar india83
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    pewne miejsce na ziemi
    Posty
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał symik Zobacz post
    Ja mam DRE Vetro w dwóch kolorach, na piętrze jesion a na dole orzech ciemny ryfla. Wg mnie wyglądają super i tak samo się użytkują.

    Widzę, że drzwi są zarówno otwierane na zewnątrz i do środka, czy widać różnicę w szybie? chodzi o to czy drzwi otwierane do srodka pomieszczenia maja od strony korytarza szybkę matową czy z połyskiem i czy w tych otwieranych na korytarz jest tak samo. wiem, ze to może zakecone. Ale własnie dzis dostałam drzwi vetro, ale ze wzorem i wszystkie sa otwierane do srodka pomieszczenia i niestetu zostały wykonane z wzorem od wewnatrz- czyli widok z korytzra jest beznadziejny

  4. #1864

    Domyślnie

    Cytat Napisał piogron Zobacz post
    Możecie mi doradzić jak dobrać drzwi wewnętrzne z wiatrołapu. W projekcie mam otwór w ścianie 150x230. Czy mam zamontoać drzwi jako dwuskrzydłowe, np 80 i 70. Czy ktoś widział takie rozwiązanie gdzieś, może jakieś zdjęcia.
    Można zrobić suwane na belce i wtedy każde skrzydło moze być innej szerokości a przy codziennym wychodzeniu/wchodzeniu uzywać tylko jednego lub oba rozsuwać na ok 90cm. Widziałam i sprawdzałam i wyglada naprawdę fajnie i oryginalnie a przy tym bardzo funkcjonalne bo skrzydło nie zajmuje po otwarciu przestrzeni w korytarzu.

  5. #1865

    Domyślnie

    Tylko to jest weyjście z wiatrołapu do domu, więc chyba drzwi suwane nie będą dobrym rozwiązaniem.

  6. #1866

    Domyślnie

    Czy znacie może drzwi firmy Vicaima?

  7. #1867

    Domyślnie

    Witam,
    czy ktos moze wypowiedziec sie w gestii drzwi suwanych?
    Do salonu chcielibysmy miec drzwi suwane, szerokosc 90cm.

    Bardzo podobaja mi sie takie z poprzecznymi szybkami o szerokosci 10-15cm, ale zupelnie nie wiem jaka firma bedzie dobra do tego typu drzwi.
    Jakie sa mechanizmy. Jakie są roznice pomiędzy tymi mechanizmami.

    Dzięki z gory za porady i ewent doswiadczenia i obserwacje

  8. #1868
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bartbb3

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    71-071
    Posty
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał mr6319 Zobacz post
    Mam pytanko:
    Drzwi przylgowe czy bezprzylgowe? Czy są jakieś plusy i minusy tych rozwiązań?
    Jakie macie u siebie?


    grafika lewa - drzwi bezprzylgowe
    grafika prawa - drzwi z przylgą.


    Drzwi przylgowe różnią się od drzwi bezprzylgowych wykończeniem krawędzi skrzydła. W drzwiach bezprzylgowych skrzydło tworzy jednolitą płaszczyznę, jest w pełni zlicowane z ościeżnicą. Skrzydło drzwi przylgowych posiada wcięcie, które zachodzi na ościeżnicę.
    Drzwi bezprzylgowe od przylgowych różnią się oczywiście zastosowaniem lub nie- przylgi. W drzwiach bezprzylgowych możemy opcjonalnie zastosować chowane zawiasy co znacznie poprawia estetykę szczególnie w nowoczesnych wnętrzach. U niektórych producentów (np Interdoor) drzwi przylgowe mają zastosowane dwie uszczelki ponieważ jedna jest tradycyjnie montowana po obwodzie ościeżnicy a druga właśnie na przyldze dzięki czemu drzwi przylgowe są drzwiami o podwyższoonej izolacyjności akustycznej
    ideestudio_pl

  9. #1869

  10. #1870
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar jacekojacek
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-404
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    Oczywiście orzeszku! Bardzo dziękuję- już wysyłam.
    Pozdrawiam
    agawi 74 , a czy ja mógłbym też nieśmiało poprosić o namiary na producenta.
    pozdrawiam,jacek

  11. #1871
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    andzias76

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał nicol21 Zobacz post
    Witam,
    czy ktos moze wypowiedziec sie w gestii drzwi suwanych?
    Do salonu chcielibysmy miec drzwi suwane, szerokosc 90cm.

    Bardzo podobaja mi sie takie z poprzecznymi szybkami o szerokosci 10-15cm, ale zupelnie nie wiem jaka firma bedzie dobra do tego typu drzwi.
    Jakie sa mechanizmy. Jakie są roznice pomiędzy tymi mechanizmami.

    Dzięki z gory za porady i ewent doswiadczenia i obserwacje
    w domu mam drzwi suwane firmy POL-SKONE. Nie chcę wstawiać linków do stron, więc znajdź stronę firmy i tam jak poszukasz masz rozrysowane i opisane mechanizmy dotyczące drzwi suwanych. Nie wiem czy znajdziesz tam konkretnie takie jak opisujesz,ale mają całkiem pokaźny katalog, więc może coś Ci się spodoba

  12. #1872
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Hal
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Pyskowice
    Posty
    196

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zakrzów Zobacz post
    Ja mam takie, dębowe:
    Robione na indywidualne zamówienie czy jakiś konkretny producent ?
    -=[Lepiej spłonąć jasnym płomieniem, niż więdnąć powoli]=-

  13. #1873
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Zakrzów
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    277
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    52

    Domyślnie

    Hal
    drzwi są zrobione przez lokalnego stolarza

  14. #1874

    Domyślnie

    witam u nas takie DRE piano 6, Takie same w całym domu. Kolor orzech ryfla. Jako, że ze mnie dupa nie fotograf nie potrafię zaprezentować jakie są ładne naprawdę.


    [img]http://i1225.photobucket.com/albums/ee391/ba-sia/Zdjcie0926.jpg[img/]



    Załącznik 32976
    Ostatnio edytowane przez ba-sia3 ; 06-12-2010 o 23:45
    Bob Bubowniczy wszystkiemu zaradzi bob budowniczy nie jest sam

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...nasz-dom-salsa

  15. #1875
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tanis

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pomorskie
    Kod pocztowy
    80-308
    Posty
    154

    Domyślnie

    Cytat Napisał symik Zobacz post
    Ja mam DRE Vetro w dwóch kolorach, na piętrze jesion a na dole orzech ciemny ryfla. Wg mnie wyglądają super i tak samo się użytkują.

    Jak się sprawuje mleczna szyba w DRE VETRO?

  16. #1876

    Domyślnie

    Cytat Napisał tanis Zobacz post
    Jak się sprawuje mleczna szyba w DRE VETRO?
    Ciężko ją umyć żeby nie było widać zacieków i zachlapań (w łazienkach), ale chyba każda mleczna szyba tak ma W pokojach nie ma problemu z utrzymaniem ich w czystości.

  17. #1877
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tanis

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pomorskie
    Kod pocztowy
    80-308
    Posty
    154

    Domyślnie Dre vetro

    Dzięki. Symik, a jak z przejrzystością tej mlecznej szybki? Nie zkłóca prywatności?

  18. #1878
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tanis

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pomorskie
    Kod pocztowy
    80-308
    Posty
    154

    Domyślnie okleina- ryfla

    [QUOTE=ba-sia3;4423632]witam u nas takie DRE piano 6, Takie same w całym domu. Kolor orzech ryfla. Jako, że ze mnie dupa nie fotograf nie potrafię zaprezentować jakie są ładne naprawdę.

    Chciałam zakupić drzwi orzechowe z DRE, trochę wystraszyłam mnie ta okleina - ryfla. Czy są problemy z utrzymaniem jej w czystości? Co z kurzem i czyszczeniem w "ryflowych" rowkach?

  19. #1879
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Moje drzwi również są z mleczną szybą. Kolor nietypowy - taki mały eksperyment - ale ostatecznie jestem z niego bardzo zadowolona: łączą ciemną podłogę (dąb tuskany) z oknami w kolorze cieplejszego brązu. Zdjęcia zrobione "na świeżo", jeszcze bez klamek, które będą proste, kwadratowe.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0449..jpg
Wyświetleń:	521
Rozmiar:	85,0 KB
ID:	33637   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0450..jpg
Wyświetleń:	365
Rozmiar:	88,8 KB
ID:	33638  

  20. #1880
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tanis

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pomorskie
    Kod pocztowy
    80-308
    Posty
    154

    Domyślnie

    Cytat Napisał symik Zobacz post
    Ja mam DRE Vetro w dwóch kolorach, na piętrze jesion a na dole orzech ciemny ryfla. Wg mnie wyglądają super i tak samo się użytkują.

    Symik, możesz powiedzieć, czy okleina w drzwiach orzechowych- typu ryfla nie jest problematyczna. Podobają mi się bardzo te drzwi, tylko obawiam się właśnie o to, że "ryflowane" nie są wygodne w utrzymaniu czystości.

Strona 94 z 253

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony