dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Przyłącze wodne Będzin Szukam wykonawcy

    Witam;
    szukam wykonawcy przyłącza wodociągowego, gmina Ożarowice, ok 40 m od głównego rurociągu do studzienki;
    Pozdr;
    Darek

  2. #2

    Domyślnie

    Witam.
    Masz już wszystko uzgodnione z wodociągami? Projekt? Jeśli tak to nic trudnego.
    Zamów koparke na wykopanie i zasypanie wykopu.
    Kup rure taką jak w projekcie
    Kup, jeśli nie masz własnego piasku z 4-5t do obsypania rury.
    Kup krąg betonowy, albo lepiej dwa
    2dni roboty i gotowe
    Rure, krąg, piasek, przywiozą Ci na działke, koparkowy wykopie rów pod przyłącze, wykopie pod studzienke. Potem wsypiecz piasek 10-20cm i wstawisz rure, na rure znowu 10-20cm piasku(lepiej więcej 20cm), zadzwonisz do wodociągów poinformować że mają przyjechać podłączyć(lepiej wcześniej ich poinformować o terminie). Potem koparkowy zasypie i wyrówna. I będziesz miał wode w studzience

    Odezwij się na PW jeśli chcesz coś wiecej wiedzieć
    Ostatnio edytowane przez heine84 ; 16-12-2011 o 14:12

  3. #3

    Domyślnie

    Z wodociągami jest już wszystko uzgodnione i projekt też jest; trzeba tylko zgłosić zajęcie pasa drogowego bo w nim będzie szedł rurociąg.
    Nie jest to takie proste jak się wydaje, ponieważ w pasie drogowym jest linia energetyczna i teleinformatyczna i trzeba to odpowiednio zabezpieczyć.
    Studnia ma być nie betonowa a Kajma. Czasu też nie mam, żeby samemu to zrobić, więc wole komuś to zlecić.

  4. #4

    Domyślnie

    Zapytaj u siebie w wodociągach ile za taką usługę by chcieli, pewnie kopią gdzieś coś w okolicy, podjedz i zapytaj. Inne wodociągi za wykopanie po godzinach chcieli 900zł(85m), gaz szedł obok wykopu. Myślę że 1500zł mogą skasować za taką robote. Tędy najlepsza droga, a jak nie oni to inni napewno coś w okolicy kopią i z nimi pogadaj Ja bym nie szukał żadnych firm, tylko przejechał się po okolicy i zapytał majstrów jak gdzieś kopią ile by za taką usługę chcieli.
    Pozdrawiam.

  5. #5

    Domyślnie

    Polecano mi Hydro- Service z Wojkowic. Ostatecznie skorzystałem z tańszej firmy z Sosnowca chyba. Ale tej nie będę polecał. Licz się z wydatkiem powyżej 6000 zł.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony