Witam,
właśnie stoję przed wyborem oferty firmy OKNOPLAST kontra DAKO. Do mojego domu wybrałem okna z okleiną 2x winchester + szpros wewn. 18 mm w tym samym kolorze, ale pozostawmy to gustom, o których się nie dyskutuje
W domu muszę zamontować:
- 10 okien (najmniejsze do otworu w ścianie 90 x 90 cm, największe do otworu 180 x 180 cm)
- 1 okno łukowe do otworu o promieniu R=120
- 2 okna (drzwi z ruchomym słupkiem) balkonowe łukowe do otworów 150 x 210 i R w górnej części = 90.5 cm
- 1 drzwi HST do otworu 240 x 220.
Zarówno z OKNOPLAST jak i DAKO otrzymałem oferty na okna (z montażem) z pakietami 2 oraz 3 szybowymi i w każdym przypadku DAKO jest o ok 5 K droższe. Już prawie zdecydowałbym się na OKNOPLAST ale w zmiowej ofercie promocyjnej oferuja mi rabat 16% + 21 % z zastrzeżeniem dokonania wpłaty 100% wartości zamówienia w momencie jego składania. W DAKO mam przy dokonywaniu zamówienia wpłacić zaliczkę 30% resztę po odebraniu montażu okien. Stąd moje rozterki a do końca promocji w OKNOPLAŚCIE zostały mi tylko 3 dni

Zastanawiałem się jeszcze nad oknami na profilach Schueco, ale na tereni N. Sącza nie znalazłem żadnej firmy, która robi godne polecenia okna na tych profilach.

Czy warto zaryzykować te 100% wpłaty w OKNOPLAŚCIE czy lepiej poszukać jeszcze oferty innej firmy działającej na terenie mojego miasta? Co jeszcze polecacie w PCV ?