dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 162 z 199
Pokaż wyniki od 3.221 do 3.240 z 3965
  1. #3221

    Domyślnie

    Ewciu jak cie miło u siebie znów goscic. strasznie dawno sie "nie widzałysmy" - mam wrazenie ze jakoś sie wymijałysmy

    Dokładnie masz racje - jak zobaczylam ten łazienkowy obraz to wiedziałam ze kiedys go przemaluje. Zle nie wygladal, ale ... jakos mnie drąznił. Te koory były za ostre, efekt był zupełnie inny niż chciałam uzyskac.

  2. #3222
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Tak się faktycznie składało. U mnie najczęściej miesiące jesienne to dużo obowiązków zawodowych. Ty też długo się nie odzywałaś na FM. Mam nadzieję, że teraz jest już u Was ok Cieszę się, że jesteś . Wróciłaś w wielkim stylu. Jesteś naprawdę bardzo zdolna i pracowita. I na czym stanęło z kuchnią?

  3. #3223

    Domyślnie

    Julianko - u nas sie prostuje... powolutku, ale ku dobremu
    W kuchni beda płytki - na tym staneło.
    Nie wiem jeszcze jakie bo nie moge dotrzec do sklepu z nimi - moze jutro mi sie uda.
    Wrócił tez temat stołu. Moja małzonek na drugi koniec Polski pojechał i wracając ma zamiar zajechac do Manufaktury drewna. Zobaczymy - moze oni nam stół zrobią.

    Tymczasem szukam tego obrazu - czy któras z Was kojarzy jakies inne zdjęcia tej sypialni? Ten obraz gada do mnie od dawna...

  4. #3224
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    wooooow swietny...
    do mnie chyba wszystkie obrazy w tym stylu gadaja

    niestety ja nie widzialam

  5. #3225

    Domyślnie

    Nooo mi by pasowal do moich turkusowych zasłon...

  6. #3226

    Domyślnie

    Szociku, specjalnie dla Ciebie napisałam do Christophera Elliott'a prośbę o podanie tytułu obrazu, którego użył w swoim projekcie A nuż odpowie?

  7. #3227

    Domyślnie

    Tomkowa jesteś BOSKA!!!!!!

  8. #3228
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    WOW, to forum ma naprawdę MOC
    Madziu, trzymam kciuki. Mnie inne kolory i wzory w duszy grają, ale to właśnie różnice czynią nasze życie ciekawszym .

  9. #3229
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    http://christopherelliottdesign.com.au/projects/toorak/
    To wnętrza w rezydencji pod Melbourne, Toorak, zaprojektowane przez Christophera Eliotta.
    Nie ma w necie pokazanego całego tego obrazu.
    Zajrzyj tam, bo jadalnia w tym domu jest piękna.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  10. #3230
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Szociku, specjalnie dla Ciebie napisałam do Christophera Elliott'a prośbę o podanie tytułu obrazu, którego użył w swoim projekcie A nuż odpowie?
    wooow! cudowna !

  11. #3231

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    http://christopherelliottdesign.com.au/projects/toorak/
    To wnętrza w rezydencji pod Melbourne, Toorak, zaprojektowane przez Christophera Eliotta.
    Nie ma w necie pokazanego całego tego obrazu.
    Zajrzyj tam, bo jadalnia w tym domu jest piękna.
    Dzieki kochana - sama juz wczesniej na ten adres wpadłam jak mi Tomkowa nazwisko projektanta napisała.
    Jadalnie tez widziałam.... mrrrr.....

  12. #3232

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    WOW, to forum ma naprawdę MOC
    Madziu, trzymam kciuki. Mnie inne kolory i wzory w duszy grają, ale to właśnie różnice czynią nasze życie ciekawszym .
    Moze jak go zobacze w calości to przestanie do mnie gadac

    Ja mam rózne fazy jesli chodzi o obraz do sypiani. Powiem tak - jak ten powiesze i mi sie podobac nie bedize to se namaluje inny
    Ten mi sie dzisiaj spodobał... Juz nawet mam na niego pomysl, ale musałabym pocwiczyc na jakims mniejszym formacie...

  13. #3233
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Oooo - ten do mnie gada

  14. #3234
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Piękne sentymentalne okno
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  15. #3235

    Domyślnie

    Nooo fajny jest tylko ja musiałabym go zrobic w poziomie
    W poziomie znalazłam z tej serii taki:

  16. #3236

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    Oooo - ten do mnie gada
    zerknij tutaj: http://www.ronaldhunter.com/abstract/painting/ mysle ze wiecej do ciebie zagada
    Mi sie kilka pododba

  17. #3237

    Domyślnie

    Cytat Napisał szocik Zobacz post
    Tomkowa jesteś BOSKA!!!!!!
    Taaa
    Ale nie mam dobrych wiadomości. Obraz nad łóżkiem malowała córka klienta, więc go w sieci nie znajdziemy Poprosiłam o więcej fotek z tego pomieszczenia, być może mają takie, na których obraz widać w całości. No, to czekamy

  18. #3238
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Tak przypuszczałam, że z tym obrazem jakiś haczyk jest. Ten architekt we wszystkich realizowanych swoich projektach „wiesza” obrazy, które wyglądają jak malowane pod konkretne wnętrza.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  19. #3239

    Domyślnie

    Pamietacie moje schody?
    Zaczynam powolutku myslec nad lampa. Czy myslicie ze cos w ten desen bedzie pasowało to mojego gresu i pestkowych schodów?



    źródło - wym: średnica 40 cm, wysokość 45 cm, długość łańcucha: 100 cm (regulowana)

    zródło
    Ostatnio edytowane przez szocik ; 08-02-2015 o 21:43

  20. #3240

    Domyślnie

    poszukujac lampy natrafiłam na taką... sliczna, szkoda ze cena nieziemska (zreszta te powyzej tez do najtańszych nie należa)
    Wrzucam jednak, bo moze komuś sie spodoba (żródło)


    Edit: Na włoskiej stronie jakoby tańsza troche... - pierwsza z brzegu strona , bez szukania
    Ostatnio edytowane przez szocik ; 08-02-2015 o 20:27

Strona 162 z 199

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony