dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 193 z 199
Pokaż wyniki od 3.841 do 3.860 z 3965
  1. #3841

    Domyślnie

    Nie wiem jak to inaczej wrzucić, zebyscie szczegóły widziały

  2. #3842

    Domyślnie

    Cytat Napisał szocik Zobacz post
    Pomysle - tymczasem kupuje oswietlenie. Staneło na tych spotach:


    a do przedpokoju mocno mysle nad tymi:


    Chciałabym dac do nich ledy i pytanie jakie - zimne czy ciepło swiatło bedzie lepsze do tych moich bieli?
    Halo...tak sie tu szwedam od zawsze ale wlasnie sxuksm oswietlrnia i trafilsm na twoje..co yo za spoty?

  3. #3843
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bejaro
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    śląsk
    Posty
    1.945

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamilaa Zobacz post
    Halo...tak sie tu szwedam od zawsze ale wlasnie sxuksm oswietlrnia i trafilsm na twoje..co yo za spoty?
    Dzień dobry.

    Może takie są różne rodzaje oprawy gipsowe do zabudowania i zlicowania z KG pomalowania.....

    https://www.astrolighting.co.uk/prod...54-blanco-twin


  4. #3844

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bejaro Zobacz post
    Dzień dobry.

    Może takie są różne rodzaje oprawy gipsowe do zabudowania i zlicowania z KG pomalowania.....

    https://www.astrolighting.co.uk/prod...54-blanco-twin

    u mnie to juz za pozno na takie lamy.

  5. #3845

    Domyślnie

    Kurcze nazwy nie pamietam, ale w tym watku powinno o tym byc...

  6. #3846
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Madziu,
    Wstyd mi, że dopiero teraz piszę, ale nie miałam możliwości wcześniej .
    STÓŁ JEST OBŁĘDNY!!!!

  7. #3847

    Domyślnie

    ech dawno mnie tu nie było...
    Sporo zajęć miałam ostatnio - niekoniecznie zwiazanych z aranżacja domu - niektóre były fajne, niektóre niestety nie...
    Ale juz sie prostuje więc moge wrócic na forum
    Ogródek stanął w miejscu - został rozkopany i zostawiony bo wakacyjne upały nie sprzyjały kopaniu w glinie. Przez ostatnie 2 weekendy praca jednak wre.
    Na ten weekend planem jest rozłożenie nawodnienia, oraz rozwiezienie 27 ton ziemi w wyznaczone miejsca.
    Panowie, którzy nam dzielnie pomagaja dziś prawdopodobnie skończa układanie krawęzników (krawężniki będa wyznaczały poziomy w ogródku).
    Nie uda nam sie niestety pozsadzić w tym roku wszystkich roślin - troche nas to przerosło finansowo, ale tez i uznalismy że z bylinami lepiej bedzie wejśc na wiosne. Cel na jesien - posadzic iglaki.

    Co do samego domu...
    Troche nas sytuacja przymusiła i musielismy bardzo szybko wykończyć pokoj dla gości.
    Niestety zmarł tata mojego meza i teraz czestym gosciem bedzie u nas teściowa. Nie przeprowadza sie na stałe, ale na pewno przyjezdzac bedzie częściej niż kiedys. Musi wiec miec jakiś stały kącik.
    Na razie pozbierałam z różnych pokoi rózne rzeczy i cos tam skleciłam bez wydawania pieniedzy, ale chciałabym ten pokoj skończyc juz na dobre (bo wolałabym, zeby toaletka i bibelotki wróciły na swoje miejsce )

    Może macie na niego jakis pomysł?
    Nie musi byc w "babcinym" stylu, ale ma byc dla babci przyjemny... jakis obrazek (moge namalowac sama), jakis stolik, krzesełko, polka moze... jakies kwiaty gdzies... moze jakas lampa...oczywiście narzuta/koc na łóżko i poduchy zeby oprzec sie mozna było....
    dzisiejsza "prowizorka" wyglada tak - stałe elementy, które musza zostac to szafa (pamietacie przygody z przedpokojowa szafą - to jest własnie ona po przeróbkach) oraz łóżko. Reszta jest do zmiany bo ma swoje miejsce gdzie indziej.





  8. #3848
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    A może Babcię spytaj. Będzie jej przyjemnie. Szczególnie jeśli masz i chcesz zachować dobre stosunki.
    Mnie to łóżko nie pasuje do tematu, ale pewnie jeśli dasz jakąś fajną narzutę tak, żeby nie było widać ramy i szuflad, to zmieni charakter. Na to duże poduchy, żeby można było w dzień się nimi podeprzeć i poleżeć.
    Przydałby się fotel wygodny i niewielkim podnóżkiem. Przy nim lampa. Może być stojąca, to wtedy zależnie od potrzeb może wędrować od łóżka do fotela. No, i przydałby się nakstliczek przy łóżku, żeby postawić szklankę z piciem na noc, odłożyć okulary i książkę.

    A szafa wygląda świetnie, zupełnie jakby te kłopoty z nią były dlatego, że musiała się znaleźć w tym pokoju
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 12-09-2015 o 10:39
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  9. #3849

    Domyślnie

    Mamy pytac nie będe bo ona nawet słyszec nie chce o przeprowadzce.
    Zresztą ona "problemów" nam robic nie chce - nawet jak pytam co chce zjesć to odpowiada - "obojętnie". Nie sadze, żeby mi dała wytyczne co do urządzenia pokoju
    Zreszta - to nie bedzie pokoj tylko dla niej, choć ona bedzie pewnie najczęstszym gościem. Mieszkamy daleko od siebie więc za każdym razem jak bedzie przyjedzała to bedzie minimum tygodniowa wizyta.

    Łóżko musi na razie zostac bo dopiero co je kupilismy - kiedys przejdzie do pokoju, któregos z chłopców, ale na razie zostaje tutaj.
    Tez mysle, ze jak dam narzute i poduchy to klimat sie zmieni. (Ale zapytam z ciekawości - co bys w tym pokoju widziała - jakas kanape?)

    Ten pokoj nie jest duży, meble nie moga byc wielkorozmiarowe)

  10. #3850
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Ona tak zawsze, czy dopiero teraz po śmierci męża? Jeśli teraz, to spróbujecie ją z tego wyciągnąć szybko.

    Dobry byłby tapczan z zagłówkiem i oparciem od ściany. Trochę w stylu szezlonga. Byłoby wygodne do spania, a w dzień nie wyglądało łóżkowato.
    Wieczorkiem coś ci wkleję, żeby lepiej pokazać o co chodzi.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  11. #3851

  12. #3852

    Domyślnie

    A mnie się bardzo podoba to łóżko. I pokoik z energetycznymi żółtymi zasłonami super. Okrągły stolik plus krzesło tapicerowane, plus Twój obraz na głównej ścianie i będzie super Wszystko tak, jak napisałaś Oj, jestem przekonana, że to będzie śliczny pokoik

    Edit: taki kącik przy oknie, marzenie

    Nazwa:  Coastal-Palette.-Interior-Coastal-Palette.-Coastal-Interiors-Color-Palette.-Coastal-Palette-Insp.jpg
Wyświetleń: 331
Rozmiar:  62,1 KB
    Ostatnio edytowane przez Tomkowa ; 12-09-2015 o 19:55

  13. #3853
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Szocik pokój bedzie fajny, fajna narzuta, koc , jakis fotel z lampą tak zeby była i do fotela i nocną jednocześnie + koniecznie coś przy łózku na książkę/gazete i będzie super. Do tego Twoja twórczości i jest super

  14. #3854

    Domyślnie

    Hmm, mówicie, ze fotel + okragły stolik.... i lampka jakas...
    A kolory jakie? zostac przy zółtym?
    A fotel o jakim kształcie? Uszak czy jakis inny..?

    Narzuta szara + kolorowe poduszki - tak myslałam zrobic, zeby szarości stało sie zadosć
    a na sciany co - jeden duży obraz, kilka mniejszych?

    Jakas wizję mam - troche zbieżna ... nie bede na razie pisac to moze na cos innego wpadne jak was poczytam

  15. #3855
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    polecam uszaka z Ikei, jest mega wygodny i są żółte. Chociaż klasyczny szary też ładnie by sie komponowałam z żółtymi dodatkami wiec może do niego zółty podnóżek i zółtą poduchę rzucić

  16. #3856

    Domyślnie

    Dzieki Emilia3000 - biegne oglądac

  17. #3857

    Domyślnie

    Mówisz o tym? Wygodny jest?



  18. #3858
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    wiwik

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-180
    Posty
    605

    Domyślnie

    jest bardzo wygodny a z podnóżkiem to pewnie jeszcze bardziej
    w tym pokoju się zmieści fotel? jakoś na zdjęciach mam wrażenie, że jest dość niewielki?

  19. #3859

    Domyślnie

    Jak wyniose toaletke do sypialni gdzie jej miejsce to zmiesci sie fotel i mniejszy stolik.
    Tak mi sie przynajmniej wydaje. Zaraz zmierze ...
    Ten kat mi sie podoba... z watku Tomkowej zgapiony

  20. #3860
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    jest mega wygodny. to mój osobisty fotel igo uwielbiam. Kazdy kto nas odwiedza jest mega zaskoczony kiedy na nim usiądzie.

    mamy też uszakową kanapę. kupioną jako prowizorka, do szybkiej wymiany jak się odbijemy od dna, i mam teraz mega problem, bo jej nie oddam za skarby i chyba dokupimy drugą do kina

Strona 193 z 199

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony