dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 29
  1. #1

    Domyślnie Meble Kuchenne - Rybnik i okolice

    Chciałbym się poradzić co do mebli kuchennych na wymiar Mam już szczerze dość jeżdżenia z żoną po salonach i studiach kuchennych. Problem tkwi w tym że każda firma lub stolarz wycenia sobie inaczej te same meble. Aktualnie mamy rozpiętość od 10 tyś zł do 30 tyś zł za te same meble i co tutaj wybrać ??? Zacznę może od początku. Pojechaliśmy do bielska białej do firmy Mebilia, gdzie od razu mi powiedziano że są raczej drodzy ale dobrzy w tym co robią. Projekt został wykonany idealnie pod nasze potrzeby, fronty z MDF lakierowany i wszystkie podzespoły z BLUM-a ale cena 23 tyś zł. Trochę nas ta cena zbiła z nóg no i rozpoczęliśmy wycieczkę po kolejnych punktach gdzie już było różnie z ceną lub z wykonaniem (na salonie meble miały krzywe półki - porażka). Jestem pewien że istnieją tacy fachowcy co robią kuchnie dobrze i w miarę w rozsądnej cenie, nadmieniam że jestem z okolic Pawłowic i nie jest mi straszne jechać gdzieś dalej ale chcę uzyskać dobrego fachowca za dobre pieniądze. Bardzo proszę o pomoc...

  2. #2

    Domyślnie

    Czy może ktoś polecić jakiegoś dobrego stolarza żeby wykonał meble kuchenne w rejonie rybnika?

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    oczywiscie.. grunt zeby byl dobry i w miare w przystepnej cenie

  5. #5
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    baba na budowie

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    427
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    Ja tez chetnie skorzystam z namiarow na okolice bielsko, cieszyn, zory i itp.
    rany, ale pracy nas czeka
    komentarze
    dziennik

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    ja brałam kuchnie z salonu Pika w Pawłowicach mam tam kumpla, narysowałam mu i wszystko mi świetnie zrobił na meblach BRW - tez system blum, oświetlenie Skoff, świetnie wyszło, mozesz podjechac i zobaczyc chociaz mam tez fotki w dzienniku
    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

  7. #7

    Domyślnie

    Też czekam na jakieś namiary w tych okolicach, mogą być nawet trochę dalsze... ale jak narazie nikt nie chce wspomóc... a przecież tyle osób się buduje i może polecić fachowców. Jest taki temat co polecacie wykonawców do stanu surowego okolice Rybnika ale do mebli tam nic nie widziałem... Więc ponawiam moją prośbę. Pozdr

  8. #8
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    baba na budowie

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    427
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    Hmmm, no wlasnie. Ale jestem pewna, ze ktos cos podpowie.
    Co do mebli BRW. Ja teraz uzytkuje taka kuchnie i jestem z niej zadowolona, podobnie jak polowa mojej rodziny. Bez problemu bym wziela taka, ale ostatnio jak zamowilam meble to ze sklepu polecili mi tak badziewnego stolarza, ze szkoda gadac. Troche problemow tez bylo z projektem. Ale same meble 4 rok sprawuja sie bdb.
    Teraz szukam firmy, ktora pomoze z projektem i zrobi tez montaz.

    Szukam rowniez ekipy do budowy i remontu, moze podeslecie mi namiary na sprawdzona?
    rany, ale pracy nas czeka
    komentarze
    dziennik

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał arturjerzy Zobacz post
    Też czekam na jakieś namiary w tych okolicach, mogą być nawet trochę dalsze... ale jak narazie nikt nie chce wspomóc... a przecież tyle osób się buduje i może polecić fachowców. Jest taki temat co polecacie wykonawców do stanu surowego okolice Rybnika ale do mebli tam nic nie widziałem... Więc ponawiam moją prośbę. Pozdr
    pisalismy jednoczesnie - ja polecam BRW i ich montażyste - jak bedziesz chcial to podam ci szczegółowe namiary
    ta sama kuchnia na takim samym osprzęcie kosztowała mnie prawie 3tys zl taniej niz w najtanszym innym studio
    i złego słowa nie pozwole powiedziec na BRW Kuchnie
    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

  10. #10

    Domyślnie

    Stolarnia Widera Tadeusz w Radostowicach. Wprawdzie nie wiem jakie tam ceny, ale znajomi sobie chwalili wykonanie i kontakt. Co nieco można obejrzeć na stronie internetowej.
    Ja póki co kupiłam kuchnię z IKEA, ale w przyszłości pomyślę właśnie o tej stolarni.

    Acha, i jeszcze Stoldex w Pszczynie, tez mają dobrą opinię.
    Ostatnio edytowane przez gahan ; 04-01-2012 o 21:23

  11. #11
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar nonoa_ona
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    110

    Domyślnie

    Hej,

    ja zamowilam kuchnie u Siwca.
    Tez z mezem zjezdzilam wiele studiow kuchennych w okolicy Rybnika a bylo ich troszke. Napisze Ci o tych, co na mnie zrobili najwieksze wrazenie.
    Studio Teresa z Wodzislawia, umowilismy sie telefonicznie i Pani przy pierwszym spotkaniu, powysluchaniu naszych oczekiwan,naszkicowala nam kuchnie. Byla idealna (rozklad - wlasnie taka zamowilismy). Fakt, duzo bajerow, kolor wybrany z probnika (Pantone Process color guide), szafki naszpikowane Blumem i Peka'iem. Ale i cena dosc zabojcza.
    Dobre wrazenie tez mialam z Studia Oksydiusz. Projektant super i wiele cennych rad serwowal na dziendobry. Cena byla porownywalna z Studiem Kuchennym Janusza Siwca i tak szczerze mowiac,nasz ranking wygral Siwiec, bo kilka osob z rodzinny robilo tam kuchnie i sa zadowolenii. Wiec z polecenia wzielismy Siwca. Projektantka- p.Jola bardzo fajnie doradza i pomaga. Kuchnie juz uzytkujemy i jestesmy bardzo zadowolenii.
    A propos BRW - w naszym przypadku wycena dosc droga, bo mielismy niestandartowe wymiary szafek wiec sam pracownik, radzil albo zmienic pomysl samej kuchnii albo poszukac innego studia. Wiec tez dosc uczciwe podejscie.

    Jesli moge cosporadzic, to warto zasugerowac wewnatrzne szpikowanie szafek firma Rejs - niemiecka firma, dobra jakosc i wykonanie. Mamy z Rejsa magic corner - koszyki maja wyzsze scianki niz np Peka. Polecam bo cena zachecajaca i jakosc tez.

  12. #12

    Domyślnie

    Ja tu już wielokrotnie chwaliłam wykonacę z Tychów. Pracownia BORS

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał nonoa_ona Zobacz post
    Hej,

    ja zamowilam kuchnie u Siwca.
    Tez z mezem zjezdzilam wiele studiow kuchennych w okolicy Rybnika a bylo ich troszke. Napisze Ci o tych, co na mnie zrobili najwieksze wrazenie.
    Studio Teresa z Wodzislawia, umowilismy sie telefonicznie i Pani przy pierwszym spotkaniu, powysluchaniu naszych oczekiwan,naszkicowala nam kuchnie. Byla idealna (rozklad - wlasnie taka zamowilismy). Fakt, duzo bajerow, kolor wybrany z probnika (Pantone Process color guide), szafki naszpikowane Blumem i Peka'iem. Ale i cena dosc zabojcza.
    Dobre wrazenie tez mialam z Studia Oksydiusz. Projektant super i wiele cennych rad serwowal na dziendobry. Cena byla porownywalna z Studiem Kuchennym Janusza Siwca i tak szczerze mowiac,nasz ranking wygral Siwiec, bo kilka osob z rodzinny robilo tam kuchnie i sa zadowolenii. Wiec z polecenia wzielismy Siwca. Projektantka- p.Jola bardzo fajnie doradza i pomaga. Kuchnie juz uzytkujemy i jestesmy bardzo zadowolenii.
    A propos BRW - w naszym przypadku wycena dosc droga, bo mielismy niestandartowe wymiary szafek wiec sam pracownik, radzil albo zmienic pomysl samej kuchnii albo poszukac innego studia. Wiec tez dosc uczciwe podejscie.

    Jesli moge cosporadzic, to warto zasugerowac wewnatrzne szpikowanie szafek firma Rejs - niemiecka firma, dobra jakosc i wykonanie. Mamy z Rejsa magic corner - koszyki maja wyzsze scianki niz np Peka. Polecam bo cena zachecajaca i jakosc tez.
    Ja również polecam ten salon meblowy,jestem bardzo zadowolona,kuchnia ma już prawie trzy lata i wszystko działa jak należy,też mam wszystkie bajery typu blum itp...
    Dodam ,że moja siostra też za moją namową robiła u nich kuchnię i też jest zadowolona.
    Teraz czekam na montaż u mojej sąsiadki,bo bardzo jej sie moja kuchnia spodobała w poniedziałek ma montaż...

    Osobiście nie polecam BRW,ale to już inna historia.
    "Kto nie ma odwagi do marzeń,nie będzie miał siły do walki.."

  14. #14

    Domyślnie

    Dziekuję za przesłane namiary, w przyszłą sobotę jadę dalej walczyć z tematem i zobaczymy jakie będą efekty tego, jeżeli jeszcze ktoś ma jakieś sprawdzone namiary to proszę pisać bo może mnie się przydadzą albo komuś innemu. Pozdr

  15. #15
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar anutka2
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    560
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja jutro jadę po wstępną wycenę i zobaczenie projektu z firmy INEZ rybnik Chwałowice- mam nadzieję , że dojdziemy tam do porozumienia
    zrób wiele za tak niewiele...
    www.helenka.sos.pl
    dziennik
    możesz przekazać 1% swojego podatku Helence

  16. #16
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    baba na budowie

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    427
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    I jak tam rekonesans?
    rany, ale pracy nas czeka
    komentarze
    dziennik

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał nonoa_ona Zobacz post
    Hej,

    ja zamowilam kuchnie u Siwca.
    Tez z mezem zjezdzilam wiele studiow kuchennych w okolicy Rybnika a bylo ich troszke. Napisze Ci o tych, co na mnie zrobili najwieksze wrazenie.
    Studio Teresa z Wodzislawia, umowilismy sie telefonicznie i Pani przy pierwszym spotkaniu, powysluchaniu naszych oczekiwan,naszkicowala nam kuchnie. Byla idealna (rozklad - wlasnie taka zamowilismy). Fakt, duzo bajerow, kolor wybrany z probnika (Pantone Process color guide), szafki naszpikowane Blumem i Peka'iem. Ale i cena dosc zabojcza.
    Dobre wrazenie tez mialam z Studia Oksydiusz. Projektant super i wiele cennych rad serwowal na dziendobry. Cena byla porownywalna z Studiem Kuchennym Janusza Siwca i tak szczerze mowiac,nasz ranking wygral Siwiec, bo kilka osob z rodzinny robilo tam kuchnie i sa zadowolenii. Wiec z polecenia wzielismy Siwca. Projektantka- p.Jola bardzo fajnie doradza i pomaga. Kuchnie juz uzytkujemy i jestesmy bardzo zadowolenii.
    A propos BRW - w naszym przypadku wycena dosc droga, bo mielismy niestandartowe wymiary szafek wiec sam pracownik, radzil albo zmienic pomysl samej kuchnii albo poszukac innego studia. Wiec tez dosc uczciwe podejscie.

    Jesli moge cosporadzic, to warto zasugerowac wewnatrzne szpikowanie szafek firma Rejs - niemiecka firma, dobra jakosc i wykonanie. Mamy z Rejsa magic corner - koszyki maja wyzsze scianki niz np Peka. Polecam bo cena zachecajaca i jakosc tez.
    Wstepnie po pierwszych przymiarkach i projetach w firmie weko (beznadziejna obsługa - przy projekcie babka poszla na łatwiznę i zeby tego bylo malo narzuca swoje "dobre" rady - nasze propozycje kwitowała słowami "to jest zadrogie rozwiązanie"!!! Następnie odwiedzilam Siwca Potwierdzam kuchnie bardzo ciekawe a P.Jola bardzo kompetentna i miła osoba.

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał queene Zobacz post
    ja brałam kuchnie z salonu Pika w Pawłowicach mam tam kumpla, narysowałam mu i wszystko mi świetnie zrobił na meblach BRW - tez system blum, oświetlenie Skoff, świetnie wyszło, mozesz podjechac i zobaczyc chociaz mam tez fotki w dzienniku
    Pati ten kumpel to Adam?

  19. #19
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    baba na budowie

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    427
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    A czy ktoś korzystał z usług studia kuchennego Parendi w Ustroniu?
    rany, ale pracy nas czeka
    komentarze
    dziennik

  20. #20

    Domyślnie

    Po wielkim bojach i wizytach w kilkunastu punktach będę raczej się decydował na firmę Grodex... jeszcze nie przesądzone ale na razie na to wychodzi, no chyba ze ktos moze cos negatywnego powiedziec o tej firmie

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony