dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18
  1. #1

    Domyślnie Sanito - kto korzystał z ich usług??

    Sanito , o właśnie czy ktoś orzystał z ich usług w zakresie PC i całej instalacji CO i WOD - KAN?
    Ja mam taki zamiar, ale w sumie to nic o nich nie wiem tyle co ze strony.
    Siedziba w Warszawie, parę lat na rynku.
    Nie wiem jeszcze czy zdecyduję sie na PC czy na instalację gazową, do tego cała instalacja w domu.
    Ktoś z nimi współpracował, jak działa instalacja, jaki jest z nimi kontakt (rzetelni, terminowi), a sama instalacja pracuje bez zarzutów? No i przede wszystkim czy są konkurencyjni cenowo?
    Wszelkie uwagi mile widziane.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał kupiecjudex Zobacz post
    No i przede wszystkim czy są konkurencyjni cenowo?
    A masz inne oferty ?
    Tu nie było reklamy, tylko informacja że mój nick to "kamieniarz"



    .

  3. #3

    Domyślnie

    Na kompleksową robotę nie.

  4. #4

    Domyślnie

    Jak już wszyscy się wtańczą i wytrzeźwieją oraz przestanie boleć głowa to może wówczas wątek mi się ożywi
    Żeby nie było wątpliwości o jaką firmę chodzi załączam link

    http://www.sanito.pl/

    Jest kilka firm o podobnej nazwie.

  5. #5

    Domyślnie

    O mkurde nikt nie ma od nich pompy ani instalacji, czyżbym miał być ich piewszym klijentem

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar wjaz
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    134
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Ja miałem od nich ofertę.
    Obsługa i zainteresowanie klientem - pierwsza klasa, ale sama oferta była jedną z najdroższych.

  7. #7

    Domyślnie

    kupiecjudex, zdecydowales sie moze na Sanito? Rozwazam ich oferte i szukam opinii. Wcale nie sa na dzis drozsi od mniejszych instalatorow. Bede wdzieczna za opinie

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aggula Zobacz post
    kupiecjudex, zdecydowales sie moze na Sanito? Rozwazam ich oferte i szukam opinii. Wcale nie sa na dzis drozsi od mniejszych instalatorow. Bede wdzieczna za opinie
    Na dzień dzisiejszy nie podjąłem jeszcze decyzji czy ogrzewac dom PC, gdymym się jednak zdecydował, to chyba raczej bym nic innego nie wybrał, mimo że mam kilka ofert. Aczkolwiek ich oferta na kompleksową usługę PC, WOD -KAN, i odkurzacz centralny trochę zwaliła mnie z nóg. Na pocieszenie inne oferty o podobnym standardzie były w podobnej cenie więc cudów co do ceny nie ma.
    Powiem tak gdyby ktoś mi zagwarantował cenę Kwh to bym w to wszedła tak wejść w to a za dwa lata załować po cena prądu oszaleje to by bolało.
    Dal przykładu, na etapie projektu byłem przekonany że założę ogrzewanie na olej opalowy do tego kominek z płaszczem wodnym dla racjonalizacji kosztów, ale to co sie z tało z ceną oleju w ubiegłym rokuto nie wymaga komentarza.
    Weź tu człowieku bądź mądry.

  9. #9

    Domyślnie

    Kupiec, wyżej wspomnieliśmy o p.Wojtku. On twierdzi, że gwarantuje wyliczone przez siebie zużycie prądu i ma taki zapis w umowie
    Co do gwarancji cen, to na co taką masz?

  10. #10
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Sadicus
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Dalekoo
    Kod pocztowy
    69-965
    Posty
    49

    Domyślnie

    Cytat Napisał wjaz Zobacz post
    Ja miałem od nich ofertę.
    Obsługa i zainteresowanie klientem - pierwsza klasa, ale sama oferta była jedną z najdroższych.

    Nie dziwota jak instalacje opierają na Vieśku
    Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar hydraulik_
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-641
    Posty
    2.621

    Domyślnie

    Zbyt długa droga od dyrektora ,sekretarkę ,kierownika do hydraulika.
    Większa firma większy kłopot.
    Tu była reklama....

  12. #12

    Domyślnie

    Bardzo polecam kolegę z forum ksywka z forum. "hydraulik_" .
    Pełne profesjonalne przygotowanie i wykonanie robót.

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar hydraulik_
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-641
    Posty
    2.621

    Domyślnie

    dzięki
    Tu była reklama....

  14. #14
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    emmabog

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    04-644
    Posty
    2

    Domyślnie

    podnoszę temat, czy firma Sanito jest godna polecenia? planujemy w domu pompę ciepła i nie wiem czy sa solidni? nic na ich temat nie moge znaleźć w internecie

  15. #15
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Kossa1982

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Nowe Gnatowice
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam, moi teściowe 7 lat temu skorzystali z Sanito. Pełny profesjonalizm, podejście do klienta oraz wykonanie. My w przyszłym roku planujemy budowę domu i Sanito tez będzie wykonywało nam pełen zakres usług w ramach ogrzewania domu PC Viessmann.

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kossa1982 Zobacz post
    Witam, moi teściowe 7 lat temu skorzystali z Sanito. Pełny profesjonalizm, podejście do klienta oraz wykonanie. My w przyszłym roku planujemy budowę domu i Sanito tez będzie wykonywało nam pełen zakres usług w ramach ogrzewania domu PC Viessmann.
    Jak zobaczysz cennik to ci przejdzie...

  17. #17
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar wihajster
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    2.677

    Domyślnie

    Cytat Napisał yaiba83 Zobacz post
    Jak zobaczysz cennik to ci przejdzie...
    A ja myślę, że dwuesna kosa zna ten cennik "od podszewki"
    Życie da ci dwa prezenty, pierw koperta, potem kwiaty... (Taco Hemingway)

    ***** ***

  18. #18
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Adam 02

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Kod pocztowy
    05-101
    Posty
    1

    Domyślnie

    Wiem, że pytanie zadano już dawno ale pomyślałem że w dobrze rozumianym interesie społecznym odświeżę go opisujac swój przypadek i przestrzegając ...

    Firma SANITO instalowała mi w domu wszystkie instalacje – pompę ciepła z ogrzewaniem podłogowym, centralę wentylacyjną z rekuperacją, wod-kan i uzdatniacz wody.
    Nie chcę sie koncentrować na detalach takich jak niechlujne wykonanie instalacji wod-kan, która musiała być poprawiana przez kolejnego podwykonawce SANITO. To akurat ważne – SANITO wszystkie instalacje podzleca. Dopiero potem serwis przejmuje sama firma – chociaz jak to z tym serwisem jest to opowiem później.
    Zaczne od kłopotów z pompą ciepła. Jako laik ufajacy firmie i jej ekspertyzie podpisywałem wszystkie podsuwane mi protokoły odbioru. Nie majac odpowiedniego przygotowania nie byłem w stanie stwierdzic czy wszystko jest w porządku. Papiery podtykali mi wykonawcy bo z samego SANITO na miejscu budowy nie pojawił sie nikt żeby sprawdzić prawidłowość wykonania własnego zlecenia. Okazało sie że moduł chłodzenia pasywnego (którego odbiór pokwitowałem) nie został w ogóle podłączony. Ot wisiał sobie na ścianie nie robiąc nic. Nie działa jak trzeba do dzisiaj. Bo teraz, kiedy już uiściłem wszelkie rachunki doproszenie sie od SANITO żeby zrobili coś porządnie graniczy z cudem. Przykład? Ostatnio od pani z serwisu SANITO usłyszałem żeby zadzwonić do Danfossa (to ich pompę posiadam) i umówić sie na aktualizacje oprogramowania a jak to juz sie zadzieje to wtedy oni „rzuca na pompę okiem”. Cały czas mowa o doprowadzeniu modułu chłodzenia do stanu jaki pokwitowałem w dniu odbioru. Generalnie czuje sie permanentnie w roli petenta. Proszącego żeby SANITO raczyło usunąć usterki.
    Podczas jednej z wizyt serwisowych konsultant z Danfossa stwierdził że instalator SANITO podczas instalowania zaworów w rozdzielni ogrzewania podłogowego ... nie dokręcił do końca zaworów. Bo zawory trzeba dokręcić gdy sa rozgrzane – wtedy tłok wysuwa sie maksymalnie pozwalając na dokrecenie. Niedokręcone zawory pozwalały na ciągły przepływ ciepłej wody przez instalacje podłogowa powodując przegrzanie całego domu (nie mogliśmy skutecznie obnizyc temperatury), paczenie parkietu (dedykowanego do ogrzewania podłogowego) i podnosząc rachunki na prąd (płaciliśmy nawet > 2 000 PLN miesiecznie!). Moje próby reklamowania kończyły sie milczeniem ze strony firmy. Sładałem pisma, wysyłałem maile dzwoniłem ... nic. Dopiero gdy pojawiłem się z firmie i zapowiedziałem że nie wyjde póki ktoś sie ze mną nie spotka zostałem wysłuchany. Nie, nie mówie o zrozumieniu. Pan dyrektor był oburzony moja „roszczeniowościa”. Wytłumaczym mi także dlaczego nie odpowiadli na moje reklamacje („na absurdalne oskarżenia nie reagujemy ...”). Potem obiecał pomóc. Rozmowa miała miejsce wiele miesiecy temu a system wciąż nie pracuje. A zainteresowania firmy wciąż brak.
    Z wentylacja i stacją oczyszczania tez sa problemy. Ale nie chce Was zanudzać. Zacząłem wszystko robic sam. Wzywać ludzi producenta, robić przeróbki instalacji SANITO za własne pieniądze. Szkoda mi nerwów i czasu na przeciąganie liny z SANITO. I pewnie o to panu dyrektorowi chodziło.
    Przestrzegam i z całego serca odradzam korzystania z tej firmy!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony