dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 93

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    valturwen

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    59
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Wiem że chałupa obiecująca w byle jakiej bym się nie zakochała!

    Część ścian zrobiona jest z cegły i kamienia mrry. A jak jeszcze znajdę te łuki nad oknami to mnie stamtąd nie wyciągną siłą!

    Kaloryfery są zdjęte, te rurki też bym zdjęła. I tak trzeba je wyczyścić i jak kłaść z powrotem to na innej wysokości w końcu coś na tej podłodze będzie się działo.
    Mogły ciec te rurki z tymże woda była z nich spuszczona już dawno, kiedy to nie wiem. Co do wody. Wiem że licznik jest w piwnicy-kotłowni i że bojler też tam jest i wiem jeszcze to że i tak będziemy przenosić łazienkę więc rury będą odkute żeby zobaczyć którędy idą. Część na pewno jest w tej ścianie między kuchnią a łazienką. Część tej ściany też chcemy wywalić. O rysunki i szczegóły poproszę Zająca.

    Co z tą podłogą?? zalepić tą dziurę w foli co ją zrobiliśmy i dziurę w podłodze też? Dopiero na tych wylewkach bez skuwania robić izolacje i ocieplenie??
    Ja myślałam żeby zrobić tak:
    Na te wylewki co są dać legary na filcu czy gumie (wyczytałam że tak trzeba żeby nie skrzypiały itp.) między te legary dać styropian na pewnej wysokości żeby jakaś dylatacja była. Na to dechy zwykłe bez pióra i wpustu, tak jak kiedyś robili dechy i kute gwoździe . To tylko taki mój pomysł z żadnym specjalistą konsultowany.

    Musimy ustalić konkretny plan. Jaka kolejność prac i terminy. Żeby się nie szamotać w różne strony, robić po łebkach i źle.

    Dziękuję Wszystkim za rady i wsparcie. Cierpliwie będę czekać na więcej !!
    Ostatnio edytowane przez valturwen ; 05-01-2012 o 07:59

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony