dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 184 z 202
Pokaż wyniki od 3.661 do 3.680 z 4035

Temat: Villa Gdynia, pod Warszawą

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996

Domyślnie

alu u mnie się sprawdza. ja nie susze na pieprz wszystkiego.
    podsuszam tylko ręczniki

czasami coś wysuszę , np pościel

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996

Domyślnie

Cytat Napisał Karolina i Artur :P Zobacz post
    Alu ja z mojej jestem bardzo zadowolona Używam po każdym praniu , nie susze w niej tylko pojedyńczych rzeczy
    Suszarka to skarb
    Pozdrawiam!!!
    karolko ty masz maluszka , to pierzesz więcej
    my z Alą już wyrosłyśmy z pieluch i myślę ,że nawet pralko-suszarka by się sprawdziła

alu wygraliśmy z Serbią

Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda

Domyślnie

Cytat Napisał Karolina i Artur :P Zobacz post
    Alu ja z mojej jestem bardzo zadowolona Używam po każdym praniu , nie susze w niej tylko pojedyńczych rzeczy
    Suszarka to skarb
    Pozdrawiam!!!
    Dzięki Karolcia Też pozdrawiam Jak mówisz, że jesteś zadowolona, to muszę teraz męża przekonac do wydatku

Cytat Napisał monika996 Zobacz post
    alu u mnie się sprawdza. ja nie susze na pieprz wszystkiego.
    podsuszam tylko ręczniki

czasami coś wysuszę , np pościel
    Monia, ja cholerka często piorę i wiecznie mam pełno do prasowania, a tak jak Ania napisała, pościel, złożę jeszcze gorącą i ręczniki i t shirty i koniec z prasowaniem!!!!!!!!!!!!!!!! niecierpię prasować, a jak mi pani prasuję, to zawsze jestem niezadowolona, bo ja to robię lepiej i jeszcze nie kasuje za to pieniędzy

Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

mail: chumani@interia.pl

Villa Gdynia Alicji

Domyślnie

karolko ty masz maluszka , to pierzesz więcej
    my z Alą już wyrosłyśmy z pieluch i myślę ,że nawet pralko-suszarka by się sprawdziła

alu wygraliśmy z Serbią
    Fantastyczna wiadomość, nie oglądałam, nie jestem fanką piłki ręcznej, ale braaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawo

Monia pieluch nie mamy i Karolcie pewno też, ale moi faceci tylko raz wkładaja rzeczy i rzucają do prania No oprócz spodni, na szczęście

Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

Villa Gdynia Alicji

Domyślnie

alu u mnie wychodzi z suszarki pomięte wszystko oprocz ręcznikow.
    t-shirty susz jeden na drugim mokre. dokladnie rowno rozloż jeden na drugim . Wysuszą sie idealnie jak uprasowane

Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar 1976pinacolada
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

Domyślnie

alu u mnie wychodzi z suszarki pomięte wszystko oprocz ręcznikow.
    t-shirty susz jeden na drugim mokre. dokladnie rowno rozloż jeden na drugim . Wysuszą sie idealnie jak uprasowane

Monia - gadaj jak to jednen na drugim??? Na płasko mam rozłożyć t-shirty , rozumiem pierwszy na suszarc takiej od Ilutka , drugi na pierwszym, trzeci na drugim..... Ile ich tak mam ułozyć ? I ile mi to będzie schło ???? Nie zaśmierdzi się zanim wyschnie ???? Pierwsze słyszę

Alu - ja mam od 11 lat pralko suszrkę ARDO . Na taka tylko mnie było stać w tamtych czasach .... Wiesz, młode małożeństwo, dziecko, nowe mieszkanie..... Od tego czasu miałam moze 4-5 awarii pralki. Suszarka zepsuła się raz ale tylko teoretycznie Bo tak naprawde padł przycisk uruchamiający suszarkę . Ukręcił się kabelek od drgań. Naprawa kosztowała mnie koszty dojazdu serwisanta (40zł ). Ja nie suszę całego prania Podsuszam jak cos szybciej potrzebuję i dosuszam ręczniki. Najpierw suszą się na sznurku i jak sa prawie suche to dosuszam je w suszarce ... Sa wtedy mięciutkie
    "Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami."
    Stanisław Cat-Mackiewicz

Julka śpiewa
    homedecco_pl

Domyślnie

Cytat Napisał 1976pinacolada Zobacz post
    Monia - gadaj jak to jednen na drugim??? Na płasko mam rozłożyć t-shirty , rozumiem pierwszy na suszarc takiej od Ilutka , drugi na pierwszym, trzeci na drugim..... Ile ich tak mam ułozyć ? I ile mi to będzie schło ???? Nie zaśmierdzi się zanim wyschnie ???? Pierwsze słyszę

Alu - ja mam od 11 lat pralko suszrkę ARDO . Na taka tylko mnie było stać w tamtych czasach .... Wiesz, młode małożeństwo, dziecko, nowe mieszkanie..... Od tego czasu miałam moze 4-5 awarii pralki. Suszarka zepsuła się raz ale tylko teoretycznie Bo tak naprawde padł przycisk uruchamiający suszarkę . Ukręcił się kabelek od drgań. Naprawa kosztowała mnie koszty dojazdu serwisanta (40zł ). Ja nie suszę całego prania Podsuszam jak cos szybciej potrzebuję i dosuszam ręczniki. Najpierw suszą się na sznurku i jak sa prawie suche to dosuszam je w suszarce ... Sa wtedy mięciutkie
    tak własnie 1 na drugim, potem trzeci.... czasami tak robię , jak bardzo pomięte z pralki wyjmuję.potem jak podeschnę rozkładam pojedynczo.
    ale moja mam tak suszy żeby nie prasować .

i ja tylko podsuszam ręczniki,żeby puchate były

Domyślnie

Kinia no własnie od 11 lat, tamte sie jeszcze tak nie psuły. Mój kolega ma 17 lat pralko - suszarkę i właściwie bez naprawy sie uchowała, ja zawsze w Gdyni u nich swoje kurki puchowe suszyłam. Niestety dzisiejszy sprzet jest dużo bardziej awaryjny

Monia ja też tak robie z T-shertami a także z pościelą tzn pościel skladam na 8 jedna na drugą i dopiero na drugi dzień rozwieszam też na połowę I tylko niektóre podprasowuję

Villa Gdynia Alicji

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete

Domyślnie

Cytat Napisał illusjon Zobacz post
    Witaj,

Jestem u Ciebie chyba pierwszy raz.

Ponieważ stałe bywalczynie nie zabierają głosu , to ja wyjdę przed szereg

Ja mam tylko domowe suszarki, o takie:

Załącznik 162107 Załącznik 162108

Koleżanka ostatnio kupiła sobie taką i bardzo ją chwali:

Załącznik 162109
    Ilu ale ja skorzystam
    Miałam dzisiaj szukać na all
    Bo musze sobie drugą dokupić, bo nie wyrabiam z ubraniami chłopaków, u mnie teraz wszystko dłużej schnie
    A na suszarkę elektryczną tez kiedyś przyjdzie pora...............jak skończę latać po allegro za starociami

-------------------------

Alu pozdrowionka zostawiam i milego poranka życzę

Domyślnie

Alu, ja tego siemensa kupilam bo chcialam miec program parowy (a korzystalam chyba raptem ze 2 razy - odswiezalam zakiety). Pamietam ze byly tansze modele bez tego programu. Poza tym potrzebowalam suszarke boscha lub siemensa zeby postawic na pralce ktora juz mialam. Jak ja wybieralam model suszarki to polecano (tez na forum) 2 marki: bosch/siemens i Electrolux. O Miele nie wspominam bo to juz inna bajka cenowa
    Ja w swojej suszarce susze tez koldry i poduszki (oczywiscie wczesniej wyprane), ostatnio pozytywnie przeszla test kurtka puchowa choc suszyla sie naprawde dlugo. U mnie ubrania wychodza po suszeniu raczej nie pogiete, no chyba ze maz nastawia suszarke
    Pozdrawiam i zapraszam
    ania
    Ładną działkę na skraju Milanówka, 1500m - SPRZEDAM

Domyślnie

Cytat Napisał aniutaJ Zobacz post
    Alu, ja tego siemensa kupilam bo chcialam miec program parowy (a korzystalam chyba raptem ze 2 razy - odswiezalam zakiety). Pamietam ze byly tansze modele bez tego programu. Poza tym potrzebowalam suszarke boscha lub siemensa zeby postawic na pralce ktora juz mialam. Jak ja wybieralam model suszarki to polecano (tez na forum) 2 marki: bosch/siemens i Electrolux. O Miele nie wspominam bo to juz inna bajka cenowa
    Ja w swojej suszarce susze tez koldry i poduszki (oczywiscie wczesniej wyprane), ostatnio pozytywnie przeszla test kurtka puchowa choc suszyla sie naprawde dlugo. U mnie ubrania wychodza po suszeniu raczej nie pogiete, no chyba ze maz nastawia suszarke
    Pozdrawiam i zapraszam
    ania
    No własnie ja słyszałam, że ten program parowy nie pozwala gnieść sie bieliźnie, ale słyszę co innego. Kurtka puchowa suszy sie dość długo i najlepiej do niej dodać podczas suszenia piłki tenisowe , one rozbijają puch

Villa Gdynia Alicji

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel

Domyślnie

Alu, bardzo dziękuję, za ten strasznie miły gest w dniu pożegnania mojej mamy, to bardzo dla mnie dużo znaczy, na Ciebie zawsze można liczyć

Domyślnie

Martuś

Villa Gdynia Alicji

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wiolasz
    460

Domyślnie

Dzień dobry, ja codziennie oglądam piekne zdjecia z Gdyni na FB, więc pamietam ale nie mam czasu, jak na chwile zajrzę to nie zdążę wszystkiego oblecieć i poczytać...sorki...
    ale jestem myslami i życzę słonka, oby nie wiało nad morzem za mocno..

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR

Domyślnie

czesc Emi gdzie jestes?

Domyślnie

Siedzę w domu, Młody pojechał na narty "Stary" poleciał do Pragi, oddaję się lekturze

Po ostatniej lekturze zastanawiam sie nad swoim zyciem i nad tym czy jestem z niego w pełni zadowolona, czy tez nie. W kazdym razie zmienił sie mój stosunek do męża

Myślałam, ze pojedziemy do Gdyni, ale po pierwsze Młody nie chce, po drugie jest tak beznadziejna pogoda, że mi się tez nie chce Szukam taniej oferty, aby wyjechać do ciepłych krajów Narty mnie nie pociągają

Wioluś zdjęcia niestety nie sa moje udostępniam je z portalu Gdynia, niektóre są naprawde piękne
    Ostatnio edytowane przez emiranda ; 31-01-2013 o 10:20

Villa Gdynia Alicji

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete

Domyślnie

Alu ja też juz mam dość tej pogody
    Od wczoraj leje

Co tam ciekawego przeczytałaś?
    Ja już nie pamiętam kiedy coś przeczytałam
    Jak polecasz to podaj tytuł - od czegoś muszę zacząć powrót do świata książki

Pozdrawiam gorąco

Domyślnie

Emiranda mój M tez wybył chyba zapłacze się na śmierc

U Nas piękne słoneczkochociaż pogoda troszke poprawia mi humor.
    Ja też bym coś chętnie przeczytała.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez lea** ; 02-02-2013 o 20:39

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    147

Domyślnie

Cześć Emi

Wpadnij do mnie. to w połowie drogi na narty

U nas słonko, ale wieje jak diabli.. łeb chce urwać...
    Dziennik Arniki
    Komentarze do dziennika Arniki
    1% dla Emila

Poproszę o przekazanie Swojego 1% dla Emila

ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta

Domyślnie

Alu przesyłam uściski .
    boodzik

Actus simulatus nullius est momenti

Strona 184 z 202

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia