dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 4029

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    Teraz sie naraze ale Emi wybacz nie zgadzam sie z tym

    A czy ocena sluszna za poczucie humoru na pewno 6 mu sie nalezy,o tresci merytorycznej nie moge sie wypowiadac nie wiedzac jakie prezentacje mieli inni. zawsze sa dwie strony medalu.
    Tarcia ja dlatego napisałam, "dla wielu", może powinnam napisać dla niektórych, sory Bo w podstawówce Mi miał super nauczycieli i nie moge mieć do nich żadnych zastrzeżeń, z pewności ta uwaga byłaby dla nich bardzo niesprawiedliwa natomiast to co się działo w gimnazjum u Mi to nawet szkoda pisać uwierz mi Tarcia, dramat. Tu w liceum większość nauczycieli jest super, Mi jest zadowolony. no ale zawsze są wyjątki od reguły

    A Mi ma jeszcze dodatkowy atut, tembre głosu i świetną dykcję

    Większośc wypowiedzi mieściła sie w dwóch zdaniach mniej wiecej takich :

    Jestem xx urodziłem sie w Pruszkowie, tutaj chodziłem do szkoły podst i gimnazjum. Przyszedłem do tego liceum i wybrałem klase mat-fiz , bo chce stydiować na polit. W przyszlości chcę byc inzynierem; Tzw nudy na pudy. To miało byc w dwoch trzech zdaniach.

    Tak na marginesie Mi nie robi dramatu z tego, ze dostał czwórkę, on raczej nie pzrykłada wielkiej uwagi do ocen I mi nie chodzi o ocenę, tylko o brak poczucia humoru u nauczycielki, taki mały drobiazg. I uwagę, ze to nie było smieszne i jej sie to nie podobało
    Ostatnio edytowane przez emiranda ; 22-11-2012 o 14:36

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony