dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 184 z 202
Pokaż wyniki od 3.661 do 3.680 z 4029
  1. #3661
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Cytat Napisał illusjon Zobacz post
    Witaj,

    Jestem u Ciebie chyba pierwszy raz.

    Ponieważ stałe bywalczynie nie zabierają głosu , to ja wyjdę przed szereg

    Ja mam tylko domowe suszarki, o takie:

    Załącznik 162107 Załącznik 162108

    Koleżanka ostatnio kupiła sobie taką i bardzo ją chwali:

    Załącznik 162109
    Ilu ale ja skorzystam
    Miałam dzisiaj szukać na all
    Bo musze sobie drugą dokupić, bo nie wyrabiam z ubraniami chłopaków, u mnie teraz wszystko dłużej schnie
    A na suszarkę elektryczną tez kiedyś przyjdzie pora...............jak skończę latać po allegro za starociami

    -------------------------

    Alu pozdrowionka zostawiam i milego poranka życzę

  2. #3662

    Domyślnie

    Alu, ja tego siemensa kupilam bo chcialam miec program parowy (a korzystalam chyba raptem ze 2 razy - odswiezalam zakiety). Pamietam ze byly tansze modele bez tego programu. Poza tym potrzebowalam suszarke boscha lub siemensa zeby postawic na pralce ktora juz mialam. Jak ja wybieralam model suszarki to polecano (tez na forum) 2 marki: bosch/siemens i Electrolux. O Miele nie wspominam bo to juz inna bajka cenowa
    Ja w swojej suszarce susze tez koldry i poduszki (oczywiscie wczesniej wyprane), ostatnio pozytywnie przeszla test kurtka puchowa choc suszyla sie naprawde dlugo. U mnie ubrania wychodza po suszeniu raczej nie pogiete, no chyba ze maz nastawia suszarke
    Pozdrawiam i zapraszam
    ania
    Ładną działkę na skraju Milanówka, 1500m - SPRZEDAM

  3. #3663
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniutaJ Zobacz post
    Alu, ja tego siemensa kupilam bo chcialam miec program parowy (a korzystalam chyba raptem ze 2 razy - odswiezalam zakiety). Pamietam ze byly tansze modele bez tego programu. Poza tym potrzebowalam suszarke boscha lub siemensa zeby postawic na pralce ktora juz mialam. Jak ja wybieralam model suszarki to polecano (tez na forum) 2 marki: bosch/siemens i Electrolux. O Miele nie wspominam bo to juz inna bajka cenowa
    Ja w swojej suszarce susze tez koldry i poduszki (oczywiscie wczesniej wyprane), ostatnio pozytywnie przeszla test kurtka puchowa choc suszyla sie naprawde dlugo. U mnie ubrania wychodza po suszeniu raczej nie pogiete, no chyba ze maz nastawia suszarke
    Pozdrawiam i zapraszam
    ania
    No własnie ja słyszałam, że ten program parowy nie pozwala gnieść sie bieliźnie, ale słyszę co innego. Kurtka puchowa suszy sie dość długo i najlepiej do niej dodać podczas suszenia piłki tenisowe , one rozbijają puch

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  4. #3664
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Alu, bardzo dziękuję, za ten strasznie miły gest w dniu pożegnania mojej mamy, to bardzo dla mnie dużo znaczy, na Ciebie zawsze można liczyć

  5. #3665
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Martuś

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  6. #3666
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wiolasz
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    460

    Domyślnie

    Dzień dobry, ja codziennie oglądam piekne zdjecia z Gdyni na FB, więc pamietam ale nie mam czasu, jak na chwile zajrzę to nie zdążę wszystkiego oblecieć i poczytać...sorki...
    ale jestem myslami i życzę słonka, oby nie wiało nad morzem za mocno..

  7. #3667
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    czesc Emi gdzie jestes?

  8. #3668
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Siedzę w domu, Młody pojechał na narty "Stary" poleciał do Pragi, oddaję się lekturze

    Po ostatniej lekturze zastanawiam sie nad swoim zyciem i nad tym czy jestem z niego w pełni zadowolona, czy tez nie. W kazdym razie zmienił sie mój stosunek do męża

    Myślałam, ze pojedziemy do Gdyni, ale po pierwsze Młody nie chce, po drugie jest tak beznadziejna pogoda, że mi się tez nie chce Szukam taniej oferty, aby wyjechać do ciepłych krajów Narty mnie nie pociągają

    Wioluś zdjęcia niestety nie sa moje udostępniam je z portalu Gdynia, niektóre są naprawde piękne
    Ostatnio edytowane przez emiranda ; 31-01-2013 o 11:20

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  9. #3669
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Alu ja też juz mam dość tej pogody
    Od wczoraj leje

    Co tam ciekawego przeczytałaś?
    Ja już nie pamiętam kiedy coś przeczytałam
    Jak polecasz to podaj tytuł - od czegoś muszę zacząć powrót do świata książki

    Pozdrawiam gorąco

  10. #3670

    Domyślnie

    Emiranda mój M tez wybył chyba zapłacze się na śmierc

    U Nas piękne słoneczkochociaż pogoda troszke poprawia mi humor.
    Ja też bym coś chętnie przeczytała.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez lea** ; 02-02-2013 o 21:39

  11. #3671
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Cześć Emi

    Wpadnij do mnie. to w połowie drogi na narty

    U nas słonko, ale wieje jak diabli.. łeb chce urwać...

  12. #3672
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Alu przesyłam uściski .
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  13. #3673
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314

    Domyślnie

    Po ostatniej lekturze zastanawiam sie nad swoim zyciem i nad tym czy jestem z niego w pełni zadowolona, czy tez nie. W kazdym razie zmienił sie mój stosunek do męża
    Emiranda a cóż to za lektura skłaniająca do takich refleksji ?
    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

  14. #3674
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    no i czy ta zmiana stosunku to na lepsze (mam nadzieje)

  15. #3675
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Miło mi Was gościc dziewczyny, ciesze się, że o mnie nie zapomniałyście

    Tar oczywiście , zmiana na lepsze, staram się byc bardziej wyrozumiała dla mojego męża. Bardzo ciężko ostatnio pracuje, uważam, ze powyżej swoich możliwości. Wszystko się tak nie układa jakby sobie człowiek tego życzył. Tak naprawdę to ja powinnam wykonywać jego pracę, a on ze swoim charakterem lepiej czułby się jako pracownik biblioteki :lo2: Wiesz jak spotykam swoich dawnych znajomych ze studiów to nie wierzą, ze ja siedzę w domu i zajmuję się gotowaniem, sprzataniem itd. Więc czas coś zmienić

    O książce juz pisałam, nawet zamiesciłam z niej cytat ma chyba tylu zwolenników jak i przeciwników. I jak ktos nie lubi bajek o Kopciuszku to nie polecam. Mnie ona zmusiła do refleksji nad tym co to jest MIŁOŚĆ, wróciłam do lektury Hymnu do miłości ( który czytano na naszym ślubie) i zastanowienia się nad tym czy ja tak naprawde kocham swojego męża czy tez nie???? Czy umiem wybaczać, czy umiem wyrzec się czegoś w imie miłości ????

    W książce jest dużo seksu i tak myślę, że może młodzi faceci powinni ją przeczytać, żeby dowiedzieć się jak kobietę zadowolić i uszczęśliwić

    To wszystko skłoniło mnie również do lektury książek psychologicznych, których u nas pełno w domu

    Lea powiem Ci, ze nie wiem czy bym bez męża wytrzymała pół roku, długo to, ale mój brat jest marynarzem i często na pół roku wypływa i jego żona jakos wytrzymuje, chociaż............. ja nie wiem czy to dobry pomysł???? Myślę, ze to w celach zarobkowych??????

    Aga no ja Ci np polecam Grocholę "Houston Mamy problem" lektura łatwa i przyjemna, nie wiem co lubisz ?????

    Yokasto mam nadzieję, ze u Ciebie wszystko w porządku, to juz niedługo, ciesze się razem z Tobą Ty juz tyle wiesz o wychowaniu dzieci (czytałam na innych wątkach i jak raz mam takie same zdanie) że nie będziesz miała problemów z maleństwem Grunt to dobre przygotowanie


    Mugatko ja czytałam Greya, ale może ja inaczej czytałam tę ksiązkę niz wiele innych kobiet i mnie ona zafascynowała, ale ja czytałam ja z punktu widzenia psychologa dwojga młodych ludzi, zupelnie z innych światów, zupełnie nie przystosowanych do zycia, jego który strasznie został przez los potraktowany w młodości ( i jakie tego konsekwencje) Naturalnie jest to bajka dobrze się kończąca, ale ja nie lubię dramatów

    No a teraz konczę czytac drugi tom po angielsku w ramach uczenia się języka (trzeci najpierw przeczytałam po angielsku) Książka jest napisana bardzo prostym językiem,niestety a przetłumaczona jeszcze gorzej

    I tak jak Harry Potter przetłumaczony przez pana Polkowskiego był lepszy po polsku niz w oryginale to tutaj to nie ma miejsca. Myślę, ze tłumaczka zupełnie nie czuła tej książki i słabo jej to wyszło

    Arniko, ale ja się nigdzie na południe nie wybieram, przynajmniej na południe Polski, może wiosną jak mąż będzie jechał na Śląsk, wówczas chętnie Cie odwiedzę Marzą mi się ciepłe kraje
    Ostatnio edytowane przez emiranda ; 31-01-2013 o 17:14

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  16. #3676
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Alu Grocholę z chęcią przeczytam , może faktycznie będzie najlepsza po tak długim "odpoczynku" od książek.
    Ale ta którą teraz przeczytałaś bardzo mnie zainteresowała (żeby nie było, nie tą dużą ilością seksu ) - ale Twoimi refleksjami - podasz mi tytuł - czy dobrze zrozumiałam że to ta książka czytana w j. angielskim i niestety źle przetłumaczona na polski

  17. #3677
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Aga to trylogia

    Pięćdziesiat twarzy Greya, Ciemniejsza strona Greya, Nowe oblicze Greya, tylko uprzedzam jak nie lubisz kwiatków i serduszek i dobrych zakończen to odradzam Facetowi matka zmarła jak mial 4 lata, była narkomanką i został adpotowany przez wydawałoby sie super rodzinę, ale ta rodzina niestety zupelnie go nie rozumiała.( to była idealna rodzina ze wszystkimi jej konsekwencjami) Jak mial 15 lat to dobrała się do niego starsza kobieta, ktora była zwolenniczką "alternatywnego"seksu. Był z nia 6 lat. I jak to wpłynęło na jego dalsze losy????? o tym mówi książka, czasami miałam łzy w oczach. facet do konca nie wierzył, że jest wart miości, nie wierzył, że ktoś może go pokochać.

    Dlatego tez czasami warto się zastanowić nad tym, czy chcemy miec idealne dzieci, a przynajmniej czy one idealnymi chca być

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  18. #3678

    Domyślnie

    Hej Alu
    tak dawno mnie nie było,że aż mi wstyd
    Idę poczytać co u Ciebie słychać
    Pozdrawiam

  19. #3679
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Olu ja ostatnio rzadko bywam na forum, myślę
    co by się czymś zająć. Może jakas działalność??? Ja u Ciebie też dawno nie byłam

  20. #3680
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Alu takie książki tez lubię

    Tylko to o tej pisałaś że kiepskie tłumaczenie?
    I lubię długie książki, najlepiej składające się z kilku tomów.
    Masz jeszcze tego typu do polecenia?
    To sobie zakupię

Strona 184 z 202

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony