dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 152 z 202
Pokaż wyniki od 3.021 do 3.040 z 4029
  1. #3021
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Jak znajdę kilka wolnych złociaków to sobie kupię w takim razie .

  2. #3022
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Cytat Napisał yokasta Zobacz post
    Jak znajdę kilka wolnych złociaków to sobie kupię w takim razie .
    Jest jeszcze druga część Krok do szczęscia No nie jest to Mistrz i Małgorzata Bułhakowa, ale ja czasami lubie łatwe lekkie i przyjemne, chociaż to troche smutna książka, nie tylko o miłości, ale tez o wielkiej tragedii

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  3. #3023
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Nie mogłam się powstrzymać, moje ulubione miejsce spacerów wklejam z Facbooka Takie ciepłe kolory i granat morza odbijający się w niebie



    Gdyby moja sunia to zobaczyła, tu właśnie zażywała codziennych kąpieli w morzu

    Przy okazji opowiem wam taką ciekawa historie o naszej kotce. Któregos dnia siedziała u mnie na kolanach i oglądałysmy razem program o kotach w pewnym momencie otworzyły sie drzwi i kot do nich wszedł, a Migusia zeskoczyła z moich kolan skoczyła na pólke pod telewizorem i zajrzała za telewizor spodziewając sie, że tam ten kot jest Wyszła z bardzo zdziwiona miną, że tam nikogo nie ma???
    Ostatnio edytowane przez emiranda ; 17-10-2012 o 08:13

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  4. #3024
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Piękny słoneczny październikowy dzień, mam nadzieję, ze mecz się dzisiaj odbędzie

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  5. #3025
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar 1976pinacolada
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    3.437
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    dzien dobry
    "Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami."
    Stanisław Cat-Mackiewicz


    zapraszam do mnie

  6. #3026
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Cześć

    Prawdopodobnie wczoraj zamiast meczu Polska -Anglia moglismy oglądac regaty Optymistów

    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	155347_505433096142363_1579319941_n.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	66,5 KB
ID:	142696  

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  7. #3027
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    U nas dzisiaj znowu piękna pogoda

    Chyba wezmę się za pomalowanie reszty tarasu no i trzeba trochę porządków przed domem porobić

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  8. #3028
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    No, my mamy taras z głowy. Szorowałam go samą wodą, ostrą szczotką. P. olejował. Łącznie zajęło nam to około 2 godzin. Psinco nie robota. A tyle straszenia. Nawet na FM czytałam opinie (oczywiście osób nieposiadających drewnianego tarasu) że to masa roboty, Bzdura .
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  9. #3029
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Normalnie to rzeczywiście szybko idzie, ale u nas to wynika z tego , ze na nie wyschniety taras spadł deszcz i myśmy to częsciowo zdarli , wiec teraz trzeba szybciutko drugi raz pomalowąć samo malowanie migiem idzie to prawda

    Mirelko a nie wiesz, że tutaj na forum często ludzie wypowiadają własną "niepodważąlna" opinięna temat tego na czym zupełnie się nie znają

    A drewniany taras odpłaci Ci sie tym, że przez całe lato własciwie nie potrzeba go myć, ewentualnie odkurzyć Wielka wygoda

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  10. #3030
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Cytat Napisał emiranda Zobacz post
    Mirelko a nie wiesz, że tutaj na forum często ludzie wypowiadają własną "niepodważąlna" opinięna temat tego na czym zupełnie się nie znają
    Nie tylko na forum.
    Wszędzie jest niestety pełno takich znawców każdego tematu.

    Dzień dobry Alu!
    Jak głowa? U mnie już prawie OK. Nawet do pracy dotarłam
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  11. #3031
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar 1976pinacolada
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    3.437
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Dzień dobry

    U nas słoneczko i gorączka u Julki
    "Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami."
    Stanisław Cat-Mackiewicz


    zapraszam do mnie

  12. #3032
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    ola ale przyznaj ,że trzeba ją posprzatać , bo na czarnym bardziej i kurz i paluchy widać chyba,że ktoś nie lubi sprzątać

  13. #3033
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar 1976pinacolada
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    3.437
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Monia - a ja własnie szukam czegoś gustownego do przykrycia Julki białej sofki bo juz cała uwalona dżinsami I nie wiem czy kupic biały pled czy czarny ....? jak myślisz?
    Alu - sorki za OT
    "Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami."
    Stanisław Cat-Mackiewicz


    zapraszam do mnie

  14. #3034
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    No a której kuchni nie trzeba sprzątać, blat i tak trzeba codziennie przetrzeć bo się go używa, więc kurz nie zdązy osiąść

    Gdybym robiła nowoczesną kuchnię to bym na pewno zrobiła czarny granitowy blat, bardzo mi się podoba

    Kinia na białą kanapę kup czarny to przynajmniej dżinsy się nie będa odznaczać i bedzie fajnie wyglądało

    Wróciłam własnie ze stolicy , ja to mam szczęscie ostatnio wracac w szczycie korek na korku I co z tego , że 22 km odcinek autostrady jedzie sie 10 min jak w samym miescie od Złotych Tarasów jechałam 40 min stojąc większosć w piramidalnym korku

    Byłam w Almi Decor i kupiłam ( a właściwie dostałam) szklaną miske na sałatke, wyciagam kartę Almi a pani mówi ze mam 121 zł do wykorzystania a miska kosztowała 50 zostało mi 71 poczekam na ozdoby świąteczne

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  15. #3035
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    No to ja się do rozmowy właczam i pytam urzytkowniczki czarnego granitu jak z nim jest ???????????
    Bo przedemną właśnie taki wybór a tyleeeee złych rzeczy słyszałam o utrzymaniu czarnego granitu,że szok, a bardzo mi się podoba

    Ola.U czy widać na nim jakieś mazaje ??? Każdy odcisk palca, ????
    Ze nie wystraczy przetrzeć, tzrba polerowac a i to nie pomaga czasami i mazaje są ?????????????
    Błagam o oświecenie



    A dewniany tars w tym domu będziemy miec i już sie nie mogę doczekać


    Alu współczuję stania w korkach brrr.... strata czasu a tego niecierpię
    Pokaż co kupiłaś

  16. #3036

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolina i Artur :P Zobacz post
    No to ja się do rozmowy właczam i pytam urzytkowniczki czarnego granitu jak z nim jest ???????????
    Bo przedemną właśnie taki wybór a tyleeeee złych rzeczy słyszałam o utrzymaniu czarnego granitu,że szok, a bardzo mi się podoba
    wywołana przez Alę do odpowiedzi, śpieszę z wyjasnieniem

    posiadam czarny blat granitowy kolor nazywał się absolute black, ma drobne białe i szare ciapeczki. jestem zachwycona. granit ma same plusy jako kamień, natomiast kolor. mimo błyszczącej powierzchni - nie ma dramatu. wkurzaja mnie tylko ślady po rozlanym - widać pod światło, że sie światło załamuje. natomiast smugi i okruchy - jakby ich nie było. nie wiem, czym musiałabym umazać, żeby został maziaj.
    nie pielęgnuje go jakoś wyjątkowo. na codzien mokra szmatka, gdy coś zdąży zaschnąć lub się przykleić to szmatka z płynem do okien czy blatów i po kłopocie, ew. szorstka strona zmywaka. niby od czasu do czasu warto pastą kamieniarską do nagrobków, ale wówczas wypada to chyba robić np. przed wyjazdem bo o ile pamiętam (mama kiedyś konserwowała swój blat), nie powinno sie jej z jedzeniem stykać.
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  17. #3037
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    duś dzięki ogromne za odpowiedz
    Rozumiem,że są ślady po rozchlapanej np wodzie, zasychają np i wtedy ręcznik papierowy z płynem do szyb lub wilgotna ściereczka wkracza do akcji i po sprawie ???

    Ehhhh to moze jednak będę miałą czarny granit

    Alu sorki za OT

  18. #3038
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Karolcia nie ma sprawy , czuj się jak u siebie w domu, specjalnie poprosiłam Dus o opinie, bo wiem, ze taki blat ma, nie chciałam sie wymadrzac n aten temat Mnie sie czarne bardzo podobają, kuchnia na połysk i czarny granit super, gdyby tylko mój mąz się na niego zgodził Ty będzies zmiała dużą piękna kuchnie, wiec to będzie ślicznie wyglądało

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  19. #3039
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Karolcia Hazelka ma tez czarny granit może wyślij jej pytanie na priva albo wiadomośc na Facbooku, bo widzę, że tam czasami bywa

    U nas

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  20. #3040
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Cytat Napisał emiranda Zobacz post
    Aga dzięki i gratuluje napisania 3000 postu na moim watku



    Sosna piękna
    Dąb ma cudny kolor liści - za to kocham jesień


    Czarnemu granitowi można WSZYTKO wybaczyć - jest tak piękny że te pare kropel wody do starcia czy kurz to nic,
    bo w zamian mamy ponadczasowy i elegancki blat

    Hazelka
    z tego co pamiętam trochę na to sprzątanie narzekała - ale kazałam jej się opamiętać i podziwiać swój blat
    Ja, jak widać też kocham tego typu blaty - a sama nie wiem czy sobie na niego pozwolę - bo oprócz blatu wszystko inne będzie się świecić jak w przysłowiu - pozostaje mi szczotkowany

    Alu miłego dnia życzę

Strona 152 z 202

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony