dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 174 z 202
Pokaż wyniki od 3.461 do 3.480 z 4029
  1. #3461
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    Teraz sie naraze ale Emi wybacz nie zgadzam sie z tym

    A czy ocena sluszna za poczucie humoru na pewno 6 mu sie nalezy,o tresci merytorycznej nie moge sie wypowiadac nie wiedzac jakie prezentacje mieli inni. zawsze sa dwie strony medalu.
    Tarcia ja dlatego napisałam, "dla wielu", może powinnam napisać dla niektórych, sory Bo w podstawówce Mi miał super nauczycieli i nie moge mieć do nich żadnych zastrzeżeń, z pewności ta uwaga byłaby dla nich bardzo niesprawiedliwa natomiast to co się działo w gimnazjum u Mi to nawet szkoda pisać uwierz mi Tarcia, dramat. Tu w liceum większość nauczycieli jest super, Mi jest zadowolony. no ale zawsze są wyjątki od reguły

    A Mi ma jeszcze dodatkowy atut, tembre głosu i świetną dykcję

    Większośc wypowiedzi mieściła sie w dwóch zdaniach mniej wiecej takich :

    Jestem xx urodziłem sie w Pruszkowie, tutaj chodziłem do szkoły podst i gimnazjum. Przyszedłem do tego liceum i wybrałem klase mat-fiz , bo chce stydiować na polit. W przyszlości chcę byc inzynierem; Tzw nudy na pudy. To miało byc w dwoch trzech zdaniach.

    Tak na marginesie Mi nie robi dramatu z tego, ze dostał czwórkę, on raczej nie pzrykłada wielkiej uwagi do ocen I mi nie chodzi o ocenę, tylko o brak poczucia humoru u nauczycielki, taki mały drobiazg. I uwagę, ze to nie było smieszne i jej sie to nie podobało
    Ostatnio edytowane przez emiranda ; 22-11-2012 o 15:36

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  2. #3462
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Teraz dla tych których nie ma na fajsie stąd

    Port w Gdyni

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  3. #3463
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Daila
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    854

    Domyślnie

    Piękne zdjęcie...

  4. #3464
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał emiranda Zobacz post
    I mi nie chodzi o ocenę, tylko o brak poczucia humoru u nauczycielki, taki mały drobiazg. I uwagę, ze to nie było smieszne i jej sie to nie podobało

    nie znam tej pani moze ona po prostu chcialaby by z jej zajec nie robic sobie jaj? albo zeby takie zachowania nie wpływaly dstrukcyjnie na reszte klasy, bo skoro jeden moze to i reszta tez nie wiem jak ja bym sie zachowala na jej miejscu,chyba musialabym w takiej scence wystapic zeby poczuc.

    przyznaje, ze tez mialam w wiekszosci swietnych nauczycieli, szkole podstawowa i srednia wspominam z nostalgia, za to studia juz niekoniecznie mi sie podobaly. w wiekszosci mialam surowych nauczycieli za to sprawiedliwych i rowniez z poczuciem humoru (choc nie wiem czy tekst twojego M.by zaakceptowali ) ale szacunek do nich pozostal mi po dzis dzien

  5. #3465
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Tarcia Mi jest ostatni w dzienniku, wiec reszta klasy nie miała juz szans, na koniec wszyscy sie pośmiali No cóż, roznie w zyciu bywa, Mi jakoś wcale nie narzeka na tę panią, generalnie jest pozytywnie nastawiony.
    I powiem Ci, z e jego najlepsza nauczycielką, była bardzo wymagająca pani od matmy w podstawówce, taki żart z pewności by sie jej nie spodobał na lekcji, ale juz na kółku matemat. tak. To była jednak inna bajka, cholernie surowa była i wcale nie taka miła dla dzieci, ale umiala jasno postawic zasady, system oceniania (na matmie latwiej) do perfekcji opracowany i bardzo kochała Mi klasę, więc co sie dziwić, że dzieci napisały sprawdzian szóstoklasisty na 94 % .

    Cięzko byc nauczycielem i umieć odpowiednio się znaleźć w odpowiednim miejscu, ale żeby nim byc trzeba umieć kochac dzieci przed wszystkiem

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  6. #3466
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    w sumie to najwazniejsze ze paly nie dostal

  7. #3467
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    w sumie to najwazniejsze ze paly nie dostal
    W sumie nigdy nic nie wiadomo

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  8. #3468
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wiolasz
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    460

    Domyślnie

    Hejka,
    Mój dziadek powiedziałby: uczeń bez pały to jak żołnierz bez karabinu

  9. #3469
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Dzień dobry Alu

    Cytat Napisał emiranda Zobacz post
    Cięzko byc nauczycielem i umieć odpowiednio się znaleźć w odpowiednim miejscu, ale żeby nim byc trzeba umieć kochac dzieci przed wszystkiem
    A weź tu kochaj studentów, którzy mają Cię w d.pie do momentu sesji
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  10. #3470
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Oto co jest na sekretarce Mi :

    Witamy, dodzwoniłeś się na otwarta linię programu telewizyjnego stolcowe berety. Po usłyszeniu sygnału nagraj widomośc. Uwaga program obsługuje telefony sony ericson K750 k850 ,K 590 i k889 ;

    Właściwie teraz( Mi zmienił nr) to jest nasz domowy nr tzn komórka, która jest zawsze w domu.

    Mi się nie chce tego zmienić i większośc ludzi się daje nabierać i rzeczywiście myśli, ze się do takiego programu dodzwoniło i oczywiście dzwonią jeszcze raz i jeszcze raz, a później mówią mi że to chyba juz nieaktualny numer, bo jakas telewizja sie włacza Po czym ja tłumaczę genezę nagrania, a ludzie do mnie, ale Ala ja sie do telewizji dodzwoniłam naprawdę Do jakiegos programu o beretach jakby nie wiedzieli, ze na sekretarce mozna wszystko nagrać. Oczywiście głos jest z komputera nie Mi

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  11. #3471
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Oj, Ala, Ala
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  12. #3472
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Alu niezły numer z tym Waszym numerem telefonu

    Jak ozdóbki z tchibo?

  13. #3473
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał narendil Zobacz post
    Dzień dobry Alu


    A weź tu kochaj studentów, którzy mają Cię w d.pie do momentu sesji
    No ja wlasnie zalamalam rece jak prowadzilam zajecia... Raz, ze jedzenie, wysylanie SMSow, pogaduszki to norma, jak w nauczaniu poczatkowym, wiec trzeba wywalic z sali kilka osob z komentarzem, zeby sie juz wiecej nie pokazywali, szczegolnie po zaliczenie, dopiero wtedy do reszty zaczyna cos docierac. Potem nie daj Boze zadaj jakas prace pisemna, a te tlumoki, ktore papiez mi pisaly przez "rz" na kolokwium, nagle w pracach pisemnych zaczynaja wladac taka polszczyzna, ze sama mam problem ze zrozumieniem. Co sie nagadalam, ze nastepnym razem ide do dyrektora instytutu i dostaja wylot ze studiow, to jeszcze na tych samych zajeciach dostawalam posciagane z netu prace (jedna laska mi z rozbrajajaca szczeroscia powiedziala - "ja to od kolezanki wzielam, nie wiedzialam, ze ona to z netu sciagnela" ) . Zenada, a nie mowimy tu - bez obrazy - o zaocznych w Rzeszowie tylko o UAMie...

    Emi, ja mialam takiego kumpla w klasie ktory troche mi poczuciem humoru przypomina Twojego syna - nauczycielki sie go wprost baly, czesto je musial przepraszac nie wiadomo za co, ale dzisiaj to on sie smieje ostatni, wiec luz.

  14. #3474
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar pasie
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    10.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    265

    Domyślnie

    Doberek

    miłego odpoczynku Wam zostawiam
    Piszę / Gadam
    1%
    Mieszkamy od grudnia 2010


  15. #3475
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    malgosiu gdzioe ty wykladasz na tej Jagielonce???? dalej????

    cześć Alu!!!! a tak dziewczyny Ala z m na wypadzie rocznicowym w Bukowinie Tatrzańskiej

  16. #3476
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Nieeeeee to bylo w Posen na UAMie, a w Jagiellonce to ja jestem jak mam zlecenie na poszukiwanie przodka.

  17. #3477

    Domyślnie

    Cytat Napisał monika996 Zobacz post
    malgosiu gdzioe ty wykladasz na tej Jagielonce???? dalej????

    cześć Alu!!!! a tak dziewczyny Ala z m na wypadzie rocznicowym w Bukowinie Tatrzańskiej
    Oo ja byłam dwa tygodnie temu w Bukowinie
    Alu napisz jaki osrodek wybraliście,moze ten sam
    "Kto nie ma odwagi do marzeń,nie będzie miał siły do walki.."

  18. #3478
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    Cytat Napisał malgos2 Zobacz post
    Nieeeeee to bylo w Posen na UAMie, a w Jagiellonce to ja jestem jak mam zlecenie na poszukiwanie przodka.
    przodka powiadasz????
    to ty coś z geneologią masz doczynienia??

  19. #3479
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał monika996 Zobacz post
    przodka powiadasz????
    to ty coś z geneologią masz doczynienia??
    Noooooo...

  20. #3480
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    tajemnicza
    Cytat Napisał malgos2 Zobacz post
    Noooooo...
    mam się z Alą umowić na kawę w poniedzialek lub wtorek. dać ci znać ? dojedziesz?

Strona 174 z 202

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony