dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 181 z 202
Pokaż wyniki od 3.601 do 3.620 z 4029
  1. #3601
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Cześć Alu
    Wróciłaś na dobre?

    Piękny cytat wkleiłaś.
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  2. #3602
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Alu przywitac się przyszłam
    Troszke sobie poczytałam do kawki o czym tam ostatnio dyskutujecie

  3. #3603
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wiolasz
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    460

    Domyślnie

    Emi, powinno, powinno....
    U mnie teraz kompletnie priorytety się zmieniły: po tylu niepowodzeniach zaciełam się i powiedziałam że absolutnie nie, że nigdy więcej, teraz praca i wakacje, jak najczęstsze. A tu wszystko samo sobie się zdecydowało...jaka ja zła byłam wtedy. A teraz?? rewelka, w nosie mam państwo i jego "pomoc", siedze w domciu bo chce i jak milusio jest być kurą domową w czasach, kiedy te wszystkie feministki grzmią o karierze i samorealizacji w pracy.
    Za 30 lat na emeryturze i tak wszystkie będziemy jednakowymi staruszkami i bedziemy się spotykać u geriatryka

  4. #3604
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Siedzenie w domu a szczególnie z takim małymi dziećmi ma swoje dobre strony Chociaz ja teraz tesknię do "wielkiego świata". Może jakis mały biznesik

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  5. #3605
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar pasie
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    10.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    265

    Domyślnie

    Cytat Napisał emiranda Zobacz post
    Siedzenie w domu a szczególnie z takim małymi dziećmi ma swoje dobre strony Chociaz ja teraz tesknię do "wielkiego świata". Może jakis mały biznesik
    ja właśnie doszłam do takiego etapu i .........mam co chciałam


    pozdrowionka Kochane ;hug:
    Piszę / Gadam
    1%
    Mieszkamy od grudnia 2010


  6. #3606
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wiolasz
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    460

    Domyślnie

    Cytat Napisał emiranda Zobacz post
    Siedzenie w domu a szczególnie z takim małymi dziećmi ma swoje dobre strony Chociaz ja teraz tesknię do "wielkiego świata". Może jakis mały biznesik
    Emi, no jakby nie patrzeć, miałaś sporo czasu na dojrzewanie Twój już nie maluszek

  7. #3607
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    cześć Alu!!!
    Cytat Napisał pasie Zobacz post
    ja właśnie doszłam do takiego etapu i .........mam co chciałam


    pozdrowionka Kochane ;hug:
    I jak ??? dobrze????

  8. #3608
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Cześć Karolcia miło że wpadłaś dzielna kobietko


    Cytat Napisał wiolasz Zobacz post
    Emi, no jakby nie patrzeć, miałaś sporo czasu na dojrzewanie Twój już nie maluszek
    Tak się złozyło wlasciwie plan był taki, że pójde do pracy po szkole podstawowej Mi, nie wiem czy znalazłabym czas na pracę wcześniej, bowiem pochłonięta byłam szkołą, nie powiem fajnie było. Ja przed urodzeniem Mi pracowalam 18 lat i trochę miałam dość, ostatnie cztery lata to był cięzki kawałek chleba, ale nie narzekam, pracowałam na trzech etatach i bardzo mi się podobało. Właściwie miałam wrócic do pracy i miałam takie możliwości, ale własnie tak mi sie spodobało w domu z malym dzieckiem, że zostałam
    Tylko przeprowadzilismy się tutaj i mnie pochłonęłą budowa i urządzanie domu, teraz jest ten własciwy czas, aby o czyms pomyśleć, tylko czy mi się chce ? Bardzo bym chciała z jednej strony, a z drugiej mam lenia

    Pasie Ciebie to podziwiam j zaskoczona troche jestem, powodzenia


    Witaj Monia

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  9. #3609
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar pasie
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    10.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    265

    Domyślnie

    Alu no ile można na państwowym garnuszku siedzieć w czerwcu rozstałam się z moją skarbówką potem pracowite wakacje a teraz robię to co lubię -już jako dziecko chciałam mieć sklep całe liceum dorabiałam sobie w sklepie AGD, potem studia i chwilka (prawie 10 lat) w skarbowości ale ja lubię kontakt z ludźmi - teraz mi dobrze, zobaczymy jak długo
    Piszę / Gadam
    1%
    Mieszkamy od grudnia 2010


  10. #3610
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    pasie bardzo ci kibicuje

  11. #3611
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wiolasz
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    460

    Domyślnie

    Ja zawsze chciałam mieć knajpę, ale to chyba nie jest najlepsze miejsce pracy dla matki...szczególnie te wieczory i noce poza domem...Mój M. nie chce się zgodzić i z jednej strony go rozumiem..

  12. #3612
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar pasie
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    10.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    265

    Domyślnie

    Monia
    Wiolu to tak jak mój małż, kurcze nigdy nic nie wiadomo
    Piszę / Gadam
    1%
    Mieszkamy od grudnia 2010


  13. #3613
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar zuz@nka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    9.937
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    228

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiolasz Zobacz post
    Ja zawsze chciałam mieć knajpę, ale to chyba nie jest najlepsze miejsce pracy dla matki...szczególnie te wieczory i noce poza domem...Mój M. nie chce się zgodzić i z jednej strony go rozumiem..
    ja też chciałam....ba nawet szkoły w tym kierunku kończyłam i co......... i tak to jakoś odeszło i powody też takie jak wymieniasz ( jako jedne z wielu za NIE )

  14. #3614
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar pasie
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    10.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    265

    Domyślnie

    Cytat Napisał zuz@nka Zobacz post
    ja też chciałam....ba nawet szkoły w tym kierunku kończyłam i co......... i tak to jakoś odeszło i powody też takie jak wymieniasz ( jako jedne z wielu za NIE )

    ZZuza pamiętaj, że tylko jedno słowo a mój chłop z Tobą otwiera - będzie stał na zmywaku
    Piszę / Gadam
    1%
    Mieszkamy od grudnia 2010


  15. #3615
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wiolasz
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    460

    Domyślnie

    oo znaczy takich jak ja jest wiecej??
    Mam kumpla managera- jest w knajpie codziennie i serdecznie mi to odradza cały czas...m. in,. dlatego że wszystkie związki mu się rozpadają przez pracę...moze coś w tym jest

  16. #3616
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Ona "Ślubuję ci być wierną partnerką w zdrowiu i chorobie, stać przy twym boku w dobrych czasach i tych złych, dzielić z tobą radość, ale i smutek. Obiecuję bezwarunkowo cie kochać, wspierać cię w twych dążeniach i marzeniach, darzyć cię szacunkiem, śmiać się z tobą i płakać, dzielić swoje nadzieje i marzenia i przynosić pociechę, gdy zajdzie taka potrzeba. I miłować cię do końca swoich dni."

    On "Ślubuję, że będę strzegł naszego związku i ciebie. Obiecuję ci miłość i wierność, w dobrych chwilach i złych, w zdrowiu i chorobie, bez względu na to, dokąd nas los zawiedzie. Że będę cię chronił, szanował i obdarzał zaufaniem. Dzielił twe radości i smutki i niósł pociechę, gdy będziesz jej potrzebować. Obiecuję miłować cię, stać na straży twych nadziei i marzeń i zapewniać bezpieczeństwo przy moim boku. Wszystko co należy do mnie, jest teraz twoje. Oddaję ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni."


    Jak Wam sie podobają takie przyrzeczenia małżenskie?????

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  17. #3617
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Daila
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    854

    Domyślnie

    Podobają, bardzo pięknie napisane

  18. #3618
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar pasie
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    10.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    265

    Domyślnie

    wzrusszyłam się już czytając - bym nawet słowa nie wydukała, bo pewnie bym płakała
    Piszę / Gadam
    1%
    Mieszkamy od grudnia 2010


  19. #3619
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Dziewczyny dorosłam do kupienia suszarki do bielizny jaka polecacie ?????

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  20. #3620

    Domyślnie

    Cytat Napisał emiranda Zobacz post
    Ona "Ślubuję ci być wierną partnerką w zdrowiu i chorobie, stać przy twym boku w dobrych czasach i tych złych, dzielić z tobą radość, ale i smutek. Obiecuję bezwarunkowo cie kochać, wspierać cię w twych dążeniach i marzeniach, darzyć cię szacunkiem, śmiać się z tobą i płakać, dzielić swoje nadzieje i marzenia i przynosić pociechę, gdy zajdzie taka potrzeba. I miłować cię do końca swoich dni."

    On "Ślubuję, że będę strzegł naszego związku i ciebie. Obiecuję ci miłość i wierność, w dobrych chwilach i złych, w zdrowiu i chorobie, bez względu na to, dokąd nas los zawiedzie. Że będę cię chronił, szanował i obdarzał zaufaniem. Dzielił twe radości i smutki i niósł pociechę, gdy będziesz jej potrzebować. Obiecuję miłować cię, stać na straży twych nadziei i marzeń i zapewniać bezpieczeństwo przy moim boku. Wszystko co należy do mnie, jest teraz twoje. Oddaję ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni."


    Jak Wam sie podobają takie przyrzeczenia małżenskie?????
    Nowe Oblicze Greya uwielbiam

Strona 181 z 202

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony