dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 183 z 202
Pokaż wyniki od 3.641 do 3.660 z 4029
  1. #3641
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Ilutku, ale Ala pyta o elektryczną
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  2. #3642

  3. #3643
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Daila
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    854

    Domyślnie

    ja też nie mam

  4. #3644
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniutaJ Zobacz post
    Witam sie Alu po dluzszej przerwie Zycze Ci w Nowym Roku wszystkiego dobrego.
    Pytalas o suszarke do ubran, ja mam model siemensa WT46S515, kupiona 2 lata temu. Stoi sobie na pralce (tez siemnsa), uzywana praktycznie po kazdym praniu. Jak dla mnie urzadzenie bardzo przydatne, nie wyobrazam juz sobie robienia prania bez suszarki. Wiekszosc rzeczy (rowniez posciel) po wyjeciu z szuszarki jeszcze cieple skladam i chowam do szafy, odpada prasowanie (dla mnie rewelacja ). Polecam model suszarki, o duzej pojemnosci, tak zeby cale mokre pranie zmiescilo sie do niej na raz (ta moja ma chyba 8kg). Jesli masz ochote zobaczyc suszarke w akcji , to zapraszam. Moze tez dasz sie namowic na jakis spacer (ja caly czas z wozkiem), teraz tak pieknie zrobilo sie z tym sniegiem.
    Pozdrawiam
    ania


    emiranda aniuta dała Ci namiary na swoją suszarkę. Możesz jeszcze Rasi spytać, bo ma z pewnością i jest zadowolona

  5. #3645

  6. #3646
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    Cytat Napisał illusjon Zobacz post
    sori, macz sori...

  7. #3647
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    Cytat Napisał illusjon Zobacz post
    sori, macz sori...

    alu ja mam pralko -suszarkę

  8. #3648
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Daila
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    854

    Domyślnie

    Ma jeszcze Karolcia z Lublina i tez zadowolona, nawet gdzieś o tym pisała, ale nie pamiętam gdzie, ma chyba electroluxsa. Nasza Marjelka ma Beko i też zadowolona

  9. #3649
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Daila Zobacz post
    Ma jeszcze Karolcia z Lublina i tez zadowolona, nawet gdzieś o tym pisała, ale nie pamiętam gdzie, ma chyba electroluxsa.
    Karola pisała tutaj http://forum.muratordom.pl/showthrea...entarze/page24 bo własnie tez rozeznawałam temat

  10. #3650
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar 1976pinacolada
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    3.437
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał monika996 Zobacz post

    alu ja mam pralko -suszarkę

    ja też
    "Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami."
    Stanisław Cat-Mackiewicz


    zapraszam do mnie

  11. #3651
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Ilusion witam Cie serdecznie w moich progach i dzięki za dobre chęci, ale dziewczyny dobrze mówią, chcę elektryczną

    Gosiu wiem, że Ania podała Simensa, muszę do niej wpaść zobaczyć, bo to moja sąsiadka, prawie przez płot. Ten Simens jest troche drogi, patrzyłam na Electroluxa Karolci jest o 1000 zł tańszy, pytanie tylko, czy o tyle gorszy????? Dlatego własnie chce kilka modeli i wówczas będę miała z czego wybierać

    A pralko- suszarki Wam sie sprawdzają??????, bo moja przyjaciółka kupiła takową i dokładnie po upływie gwarancji tak się zepsuła, ze nie warto było naprawiać A użytkowała ją bardzo mało, bo ona tylko połowe roku mieszka w tym mieszkaniu, a druga połowę w LA.

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  12. #3652
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Alu ja z mojej jestem bardzo zadowolona Używam po każdym praniu , nie susze w niej tylko pojedyńczych rzeczy
    Suszarka to skarb
    Pozdrawiam!!!

  13. #3653
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    alu u mnie się sprawdza. ja nie susze na pieprz wszystkiego.
    podsuszam tylko ręczniki

    czasami coś wysuszę , np pościel

  14. #3654
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolina i Artur :P Zobacz post
    Alu ja z mojej jestem bardzo zadowolona Używam po każdym praniu , nie susze w niej tylko pojedyńczych rzeczy
    Suszarka to skarb
    Pozdrawiam!!!
    karolko ty masz maluszka , to pierzesz więcej
    my z Alą już wyrosłyśmy z pieluch i myślę ,że nawet pralko-suszarka by się sprawdziła


    alu wygraliśmy z Serbią

  15. #3655
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolina i Artur :P Zobacz post
    Alu ja z mojej jestem bardzo zadowolona Używam po każdym praniu , nie susze w niej tylko pojedyńczych rzeczy
    Suszarka to skarb
    Pozdrawiam!!!
    Dzięki Karolcia Też pozdrawiam Jak mówisz, że jesteś zadowolona, to muszę teraz męża przekonac do wydatku

    Cytat Napisał monika996 Zobacz post
    alu u mnie się sprawdza. ja nie susze na pieprz wszystkiego.
    podsuszam tylko ręczniki

    czasami coś wysuszę , np pościel
    Monia, ja cholerka często piorę i wiecznie mam pełno do prasowania, a tak jak Ania napisała, pościel, złożę jeszcze gorącą i ręczniki i t shirty i koniec z prasowaniem!!!!!!!!!!!!!!!! niecierpię prasować, a jak mi pani prasuję, to zawsze jestem niezadowolona, bo ja to robię lepiej i jeszcze nie kasuje za to pieniędzy

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  16. #3656
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Cytat Napisał monika996 Zobacz post
    karolko ty masz maluszka , to pierzesz więcej
    my z Alą już wyrosłyśmy z pieluch i myślę ,że nawet pralko-suszarka by się sprawdziła


    alu wygraliśmy z Serbią
    Fantastyczna wiadomość, nie oglądałam, nie jestem fanką piłki ręcznej, ale braaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawo



    Monia pieluch nie mamy i Karolcie pewno też, ale moi faceci tylko raz wkładaja rzeczy i rzucają do prania No oprócz spodni, na szczęście

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  17. #3657
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    alu u mnie wychodzi z suszarki pomięte wszystko oprocz ręcznikow.
    t-shirty susz jeden na drugim mokre. dokladnie rowno rozloż jeden na drugim . Wysuszą sie idealnie jak uprasowane

  18. #3658
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar 1976pinacolada
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    3.437
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał monika996 Zobacz post
    alu u mnie wychodzi z suszarki pomięte wszystko oprocz ręcznikow.
    t-shirty susz jeden na drugim mokre. dokladnie rowno rozloż jeden na drugim . Wysuszą sie idealnie jak uprasowane

    Monia - gadaj jak to jednen na drugim??? Na płasko mam rozłożyć t-shirty , rozumiem pierwszy na suszarc takiej od Ilutka , drugi na pierwszym, trzeci na drugim..... Ile ich tak mam ułozyć ? I ile mi to będzie schło ???? Nie zaśmierdzi się zanim wyschnie ???? Pierwsze słyszę


    Alu - ja mam od 11 lat pralko suszrkę ARDO . Na taka tylko mnie było stać w tamtych czasach .... Wiesz, młode małożeństwo, dziecko, nowe mieszkanie..... Od tego czasu miałam moze 4-5 awarii pralki. Suszarka zepsuła się raz ale tylko teoretycznie Bo tak naprawde padł przycisk uruchamiający suszarkę . Ukręcił się kabelek od drgań. Naprawa kosztowała mnie koszty dojazdu serwisanta (40zł ). Ja nie suszę całego prania Podsuszam jak cos szybciej potrzebuję i dosuszam ręczniki. Najpierw suszą się na sznurku i jak sa prawie suche to dosuszam je w suszarce ... Sa wtedy mięciutkie
    "Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami."
    Stanisław Cat-Mackiewicz


    zapraszam do mnie

  19. #3659
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1976pinacolada Zobacz post
    Monia - gadaj jak to jednen na drugim??? Na płasko mam rozłożyć t-shirty , rozumiem pierwszy na suszarc takiej od Ilutka , drugi na pierwszym, trzeci na drugim..... Ile ich tak mam ułozyć ? I ile mi to będzie schło ???? Nie zaśmierdzi się zanim wyschnie ???? Pierwsze słyszę


    Alu - ja mam od 11 lat pralko suszrkę ARDO . Na taka tylko mnie było stać w tamtych czasach .... Wiesz, młode małożeństwo, dziecko, nowe mieszkanie..... Od tego czasu miałam moze 4-5 awarii pralki. Suszarka zepsuła się raz ale tylko teoretycznie Bo tak naprawde padł przycisk uruchamiający suszarkę . Ukręcił się kabelek od drgań. Naprawa kosztowała mnie koszty dojazdu serwisanta (40zł ). Ja nie suszę całego prania Podsuszam jak cos szybciej potrzebuję i dosuszam ręczniki. Najpierw suszą się na sznurku i jak sa prawie suche to dosuszam je w suszarce ... Sa wtedy mięciutkie
    tak własnie 1 na drugim, potem trzeci.... czasami tak robię , jak bardzo pomięte z pralki wyjmuję.potem jak podeschnę rozkładam pojedynczo.
    ale moja mam tak suszy żeby nie prasować .


    i ja tylko podsuszam ręczniki,żeby puchate były

  20. #3660
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Kinia no własnie od 11 lat, tamte sie jeszcze tak nie psuły. Mój kolega ma 17 lat pralko - suszarkę i właściwie bez naprawy sie uchowała, ja zawsze w Gdyni u nich swoje kurki puchowe suszyłam. Niestety dzisiejszy sprzet jest dużo bardziej awaryjny

    Monia ja też tak robie z T-shertami a także z pościelą tzn pościel skladam na 8 jedna na drugą i dopiero na drugi dzień rozwieszam też na połowę I tylko niektóre podprasowuję

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




Strona 183 z 202

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony