dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 185 z 202
Pokaż wyniki od 3.681 do 3.700 z 4029
  1. #3681
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Aga tak to tą książka jest słabo tlumaczona w ogóle jest dużo powtorzen niekiedy bardzo denerwujacych, ja sceny lozkowe często pomijalam bo właśnie tam jest dużo powtorek, ale skupialam się na odczuciach dwojga młodych ludzi. Możesz też kupić Alibi na szczęście i Krok do szczęścia wiosną ma się ukazac trzeci tom chyba empik ma teraz dostawę za darmo. Chociaż ja ostatnio czytam na e booki nawet na komórce. I z komórki też pisze tutaj

  2. #3682
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Zaginął mi mój watek w moich subskrypcjach jak to sie mogło stać??????/

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  3. #3683
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Ok Alu dzieki serdeczne

    W drugim poście już są linki do wątku
    A wyżej nie ma

    Ja do e booka chyba się nie przekonam, może moim dzieciom się w przyszłości uda

  4. #3684
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Ala, Ty zawsze jak jakąś książkę wyciągniesz to albo wyciskacz łez albo dająca do myślenia .
    No już niewiele nam zostało bardzo się cieszę. I dobrej myśli jestem .
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  5. #3685
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Dlatego ja wzięłam się teraz za książkę "znaczy kapitan" zawsze ja uwielbialam takie morskie opowieści a następna już czeka "Ulisses" a to poważna lektura jest jeszcze ulubiona książka mojego męża Mistrz i Małgorzata ja jej nigdy nie mogłam skończyć, może nadszedł czas. W tej chwili tyle się pojawiło książek napisanych z inspiracji Greya że niedobrze mi się zrobiło jak weszlam ostatnio do empiku i to zobaczyłam

    A tak w ogóle przed chwilą przywiozlam swojegomeza z lotniska wscieklego i totalnie zmęczonego. Nie dość że samolot się spóźnił to jeszcze zaginął mu bagaż i nie mq się jutro czym ogolic.

  6. #3686
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Hej Alu! Ja właśnie zakupiłam pierwszy tom ,ale jeszcze nie zaczęłam czytać ...wyciska łzy ,powiadasz...chmmm..znając siebie to muszę zrobić zapas chusteczekpozdrowionka!!

  7. #3687
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Wyciskacz łez to chyba Yokasta miała na mysli "Alibi na szcęście"

    Natomiast Grey, no cóż na końcu pierwszego tomu trudno nie płakać. A tak to chyba nie o wyciskanie łez tu chodzi, myślę, że wiekszość kobiet czyta ją jednak z tęsknoty, że im się cos takiego nie przytrafiło.

    A dla mnie potwierdza się powiedzenie "pieniądze szczęścia nie dają ". Nie wiem czy chciałabym być taka bogata jak Grey i mieć jego bagaz przeżyć z dzieciństwa, które nie pozwalają mu normalnie zyć, chyba nie.

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  8. #3688
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Cześć Alu
    Powoli nadrabiam zaległości jakie mi się narobiły przez ostatnie tygodnie
    Współczuje zaginięcia bagażu Mam nadzije,ze szybko sie znajdzie....
    Buziaki i miłego dnia

  9. #3689
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    Alu

    Jezdem, jezdem podczytuję

    Miłość piesków i pieska z kotkiem

    Suszarki nie mam to się nie wypowiem , ale chyba warto. Sama kiedyś w przyszłości myślę dołożyć taką do pralni.
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  10. #3690

    Domyślnie

    Oooo tak...też czytałam Graya i naprawdę polecam...
    myślę, że wiekszość kobiet czyta ją jednak z tęsknoty, że im się cos takiego nie przytrafiło.
    z tym się zgodzę....
    facet nieziemsko przystojny, nieprzyzwoicie bogaty i dla swojej kobiety zrobi wszystko.....która by tak nie chciała (już pomijam sferę łóżkową ) ach.....
    trzy tomy każdy ponad 600 stron- chociaż sceny łóżkowe też czasami pomijałam....
    ogólnie rzecz biorąc książka bardzo fajna, a w Christianie Greyu mogłabym się zakochać....

  11. #3691
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolina i Artur :P Zobacz post
    Cześć Alu
    Powoli nadrabiam zaległości jakie mi się narobiły przez ostatnie tygodnie
    Współczuje zaginięcia bagażu Mam nadzije,ze szybko sie znajdzie....
    Buziaki i miłego dnia
    Krolcia

    Cytat Napisał Venus_m Zobacz post
    Alu

    Jezdem, jezdem podczytuję

    Miłość piesków i pieska z kotkiem

    Suszarki nie mam to się nie wypowiem , ale chyba warto. Sama kiedyś w przyszłości myślę dołożyć taką do pralni.
    A ja juz myślałam, że zupełnie o mnie zapomniałaś Fajnie , że jesteś

    Cytat Napisał Nesska Zobacz post
    Oooo tak...też czytałam Graya i naprawdę polecam...
    z tym się zgodzę....
    facet nieziemsko przystojny, nieprzyzwoicie bogaty i dla swojej kobiety zrobi wszystko.....która by tak nie chciała (już pomijam sferę łóżkową ) ach.....
    trzy tomy każdy ponad 600 stron- chociaż sceny łóżkowe też czasami pomijałam....
    ogólnie rzecz biorąc książka bardzo fajna, a w Christianie Greyu mogłabym się zakochać....
    Wiesz zakochać to bym się w nim mogła, ale czy umiałabym go kochać????????? Z moim charakterem raczej nie, ja jestem raczej Elzabeth Bennet, a nie Tessą Duberville.

    W sobotę oglądałam w TV Dumę i uprzedzenie, no i zaczęłam czytać ksiązkę mojej młodości. Ileż w Greyu jest z tej ksiązki. "Holla moja panno" czyzby Eleną miała swój pierwowzór w Lady Katarzynie??????


    I w związku z miłością tak jak ja ją odbieram, czy jesteśmy w stanie dać z siebie to "więcej" w imię miłości, bo przecież jak chcemy "więcej" to powinnyśmy tez dawać "więcej"

    I o tym wczorajsze pierwsze czytanie, alez ono dodało mi skrzydeł, pomyslałam sobie, że wydrukuje ten tekst, oprawię i powieszę na honorowym miejscu w naszym domu. I jak będziemy z mężem się "kłócić" ( chociaż czy ja wiem, czy my się kłócimy, czy tylko dyskutujemy) to będziemy wracać do tego tekstu, czego wszystkim życzę

    (1 Kor 12,31-13,13)
    Starajcie się o większe dary: a ja wam wskażę drogę jeszcze doskonalszą. Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący. Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wszelką [możliwą] wiarę, tak iżbym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic bym nie zyskał.
    Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje, [nie jest] jak proroctwa, które się skończą, albo jak dar języków, który zniknie, lub jak wiedza, której zabraknie. Po części bowiem tylko poznajemy, po części prorokujemy. Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe. Gdy byłem dzieckiem, mówiłem jak dziecko, czułem jak dziecko, myślałem jak dziecko. Kiedy zaś stałem się mężem, wyzbyłem się tego, co dziecięce. Teraz widzimy jakby w zwierciadle, niejasno; wtedy zaś [zobaczymy] twarzą w twarz: Teraz poznaję po części, wtedy zaś poznam tak, jak i zostałem poznany. Tak więc trwają
    wiara, nadzieja, miłość - te trzy: z nich zaś największa jest miłość.

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  12. #3692
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    O widzę że ktoś tu Graya czyta hit sezonu chyba to jest

  13. #3693
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Diano Tereso dawno Cie u mnie nie było Czyżbys zatęskniła za forum ??????

    Grey tak bardzo ostatnio popularny jest

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  14. #3694
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Oj zatęskniłam zatęskniłam własnie, niestety doba dla mnie za krótka by się i dzieckiem zająć, coś stworzyć i na forum posiedzieć

  15. #3695
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Greya tak mi w pracy polecano, że czeka jako następny w kolejcie. Ale Alu po Twoim opisie ... zaczynam się znowu zastanawiać czy to aby nie strata czasu ? Marzy mi się Gogol, Dostojewski ... to moje marzenie aby je poustawiać w swojej bibliotreczce (której jeszcze nie mam). Oczywiście wszystkie książki u mnie ustawione muszą być obligatoryjnie przeczytane .

    Alu widziałaś mojego zbuntowanego punka na moim watku ? I sierści na szafkach .
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  16. #3696
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Mirelko Grey to z pewnościa lektura łatwa i przyjemna, napisana bardzo prostym językiem. Myślę, że w jakiś sposób autorka zachwycona była literaturą angielską m.in Jane Austen no i przeniosła wątek z Dumy i uprzedzenia w dzisiejsze czasy. Sam Grey był bardzo inetligętnym oczytanym człowiekiem i miał fantastyczną bibliotekę w swoim apartamencie, a poniewaz był bardzo bogaty stac go było miec same pierwsze wydania Niestety nawet Jane Austen posługiwała się bardziej skomplikowanym językiem niz pani James autorka Greya. Ja lubię czasami poczytać takie romansidła, a w tym konkretnie przypadku zainteresowało mnie przede wszystkim jak dzieciństwo i młodość człowieka może zaważyc na jego dalszym zyciu (bardzo się tym ostatnio interesowałam. Oczywiście są to tylko jakies wymysły autorki książki, ale chyba jednak konsultowała się z jakims psychologiem na ten temat. Facet jest dzieckiem adoptowanym (jego matka była narkomanka i umarła jak on mial 4 lata) przez dość bogatą rodzinę. A później jedna pani pedofil wtajemniczała go w swiat BDSM jak miał 15 lat. I wiesz jak myślę o Mi to mi sie aż włosy na głowie jeżą, w końcu jego tez może spotkać "taka przyjemność" i człowiek nawet o tym nie będzie wiedział, przecież nie prowadze 17 letniego chłopca za rączkę .

    Oj ten świat bardzo duże wyzwania stawia przed nami

    Idę do Ciebie

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  17. #3697
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cześć Alusia
    Namówiłaś mnie na tego Greya Muszę teraz tylko dorwać gdzieś tą książkę

  18. #3698
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Nie chcesz wersji elektronicznej????? myślę, że warto najpierw przeczytać kilka rozdziałów, a później kupować, ta książka nie każdemu się podoba Moja bratowa nie może dokończyć trzeciego tomu, który ja notabene przeczytałam w wersji oryginalnej, żeby się dowiedzieć końca, zresztą warto było, bo troche angielski podszkoliłam

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  19. #3699
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Alu, ja właśnie lubię tego typu książki Kupię se, a co

  20. #3700
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Mnie tez przekonałaś to będzie pierwsza książka jaka kupię teraz po tak długiej przerwie

    Miłego wieczorku

Strona 185 z 202

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony