dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 51
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ELIMA

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-521
    Posty
    3

    Exclamation Oknoplast i Bauman- prosba o opinie

    Witam,
    Mam pytanie. Czy ktoś kupował i wstawiał okna Oknoplastu z firmą PHU Kasperski z Wrocławia? Albo z firmą Bau-Man z Oleśnicy - oferują okna firmy Jezierski, MS-Okna lub Heka Plast. Czy macie jakieś doświadczenia z nimi? Mam oferty od obu, przy czym na Oknoplast jest promocja do 9.01, więc niewiele czasu na decyzję. Bedę wdzięczna za wszystkie uwagi. Pozdrawiam wszystkich budujących się.

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar pedro73
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Gmina Kobierzyce
    Posty
    164

    Domyślnie

    Cytat Napisał ELIMA Zobacz post
    Witam,
    Mam pytanie. Czy ktoś kupował i wstawiał okna Oknoplastu z firmą PHU Kasperski z Wrocławia? Albo z firmą Bau-Man z Oleśnicy - oferują okna firmy Jezierski, MS-Okna lub Heka Plast. Czy macie jakieś doświadczenia z nimi? Mam oferty od obu, przy czym na Oknoplast jest promocja do 9.01, więc niewiele czasu na decyzję. Bedę wdzięczna za wszystkie uwagi. Pozdrawiam wszystkich budujących się.
    Zobacz tutaj: http://forum.muratordom.pl/group.php...561&do=discuss
    Dom za rogiem to brzmi dumnie

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kosia1

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Kod pocztowy
    96-100
    Posty
    116

    Domyślnie

    Witam,
    mogę opowiedzieć jedynie o przygodzie z Oknoplastem-Okna z Krakowa.
    Mam zresztą zamiar dodać tu osobny wątek na ten temat, ale ku przestrodze lepiej szybciej odpowiem, oby nie za późno. Oboje z mężem jesteśmy architektami więc siedzimy w temacie na tyle żeby dobrze tą sprawę opisać. Trzy lata temu odbył się montaż okien OKNOPLAST dwu i trzy-szybowych PCV w naszym nowym domu. Specjalnie zamówiliśmy okna z montażem, żeby nie mieć potem ew problemów. Od samego początku był jednak problem z ich otwieraniem i partner handlowy przyjeżdżał kilkakrotnie ustawiać drzwi balkonowe, żeby się dobrze otwierały. Drzwi dwuskrzydłowe przesuwne od początku chodziły jak czołg. Praktycznie wcale ich nie używaliśmy, a mimo to wygięły się do tego stopnia, że podczas opadów woda wlewała się ciurkiem do salonu. W końcu wezwaliśmy serwis z samego Krakowa. Serwisant po oględzinach i wywiadzie stwierdził, że w oknach przesuwnych jest to wina złego montażu(zbyt rzadkiego podparcia), a inne drzwi balkonowe uchylno-rozwieralne ustawił. Po godzinie od wizyty pana serwisanta okno to z powrotem się rozregulowało. Po dwóch tygodniach przyjechał ponownie i ponownie okno się rozregulowało- nie przymyka się. W międzyczasie otrzymaliśmy odpowiedziedź od firmy OKNOPLAST, że nie uznają nam reklamacji, ponieważ nastąpiła z winy montażu i nie będą też brać udziału w negocjacjach co do reklamacji ze swoim partnerem handlowym, który to montował nam okna, bo zakończyli z nim współpracę. Oczywiście reklamację potraktowano całościowo i to, że druga para drzwi w salonie jest wg nich dobrze zamontowana, a nie domyka się, została całkowicie pominięta. Poddaliśmy w wątpliwość przeszkolenie firm współpracujących z onkoplastem. Bywamy na wielu budowach i wszędzie Oknoplast podpiera okna tak samo. Poza tym okazuje się, że w ogóle nie można zamówić montażu w samej firmie oknoplast, można jedynie zrobić to u ich PH. Tym czesem zepsuł się mechanizm uchylny w kolejnych drzwiach balkonowych, na który złożyliśmy również reklamację i również z nieznanych przyczyn połączono ją razem z pierwszą oddalono. Na nasze nieszczęście partner handlowy, u którego zamawialiśmy stolarkę OKNOPLAST zlikwidował się i zostaliśmy z tym problemem zupełnie sami. Dzwoniliśmy do OKNOPLASTU jak już drzwi przesuwne zaczęły same się uchylać i dziwnie buczeć i przez telefon zapewniono nas, że na pewno reklamację powinien przejąć najbliższy partner handlowy. Ten jednak nie chciał poprawiać po poprzednikach, nie chciał nawet ustawić tymczasowo drzwi(na zimę) za opłatą!! Dopiero po kolejnych pismach, po półtora roku, kiedy napisaliśmy, że już sprawą interesują się media, a my obywatelskim obowiązkiem zmuszeni jesteśmy, żeby to nagłośnić, napisali, że mogą nam jedynie sprzedać nowe okna z upustem, bo przy tym stanie konieczna jest wymiana całości(5,5mx2,35m) i darmowy montaż! Oczywiście nic nie wspomnieli o uszkodzonym parkiecie od ciągłego zalewania i odnowieniu elewacji i ściany od wewnątrz. Stan na dzisiaj: Okna przesuwne w salonie oklejone z zewnątrz taśmą klejącą i opianowane, od wewnątrz zabezpieczone kątownikiem stalowym przywierconym do nadproża, w deszczowe dni kałuża na podłodze, szmaty, koce...żenujące. Dodam, że część moich klientów ma podobne problemy ze stolarką, a mogę się tylko domyślać dlaczego nie ma prawdziwych opinii o OKNOPLASCIE w internecie. Ciekawe czy to zostanie MAM NADZIEJĘ, ŻE JEŻELI JESZCZE KTOŚ Z WAS MIAŁ JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI CO DO WYBORU TO JA SKUTECZNIE JE ROZWIAŁAM
    jeszcze dodam, że dyrektorem serwisu oknoplast jest człowiek, któremu chyba zależy na tym, żeby jak najwięcej reklamacji oddalic. Albo niedokładnie czyta pisma, albo odpisuje tylko na te argumenty, na które mu wygodnie. Bardzo ciężka komunikacja
    Ostatnio edytowane przez kosia1 ; 30-01-2012 o 15:06

  4. #4

    Domyślnie

    czytając Pani post widziałam na ustach osoby która siedzi obok mnie uśmiech, nie wiem czy ironiczny czy bardziej litościwy, ale napiszę nieco..Zaznaczę na wstępie że z tą firmą nic kompletnie nic mnie nie łączy- nie mam intencji by jej bronic. Nie mam także ich okien i nigdy nie kupie, ale nie ze względu na to, że to profil Veka lub inne finezje.. po prostu kręci mnie tylko i wyłącznie drewno. Co do Pani uwag odnośnie pcw, i Pani profesji- myślę że dobił się ostatni gwóźdź. W końcu to nikt inny jak tylko Wy- projektanci tworzycie projekty które graniczą pomiędzy wizją a chorą psychiką. Projekty stworzone z wyłącznością dla drewna lub aluminium , maniakalnie zamawiacie w pcw, myśląc potem jak owa kosia 1, że co tam, przecież jak będzie coś nie tak, to nie będzie to wasz problem.Katastrofalny błąd, katastrofalne myślenie. Serwis to nie słudzy, a regulacja w przekroczonych gabarytach to niestety Pani problem. Salon- gdzie jak mniemam znajduje się owa przesuwka, warto przerobić może na basen- będzie skuteczniej. Następnym razem gdy pokusi się Pani o projekt -dom marzeń-ściany szkła- proszę pomyśleć o własnej osobie, może nasuną się jakiś pozytywne wnioski. Napisała to Pani ku przestrodze innych jak sądzą, ale ja odbieram to zupełnie inaczej.Wylewanie żalów w necie, na forach jest naprawdę prymitywa próbą ściągnięcia uwagi na swój problem. Warto także było dopilnować budowy i poprawnego montażu, oraz doszkolić się z zakresu regulacji-akurat na to jeszcze nie jest za późno.I na koniec.. jak miło że wysłała Pani swój post w takich ilościach, w tak wielu tematach.. to naprawdę godne uwagi...

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kosia1

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Kod pocztowy
    96-100
    Posty
    116

    Domyślnie

    Niezmiernie się cieszę, że mimo krytyki mój post został jednak zauważony. Widzę, że ma Pani ugruntowane poglądy na temat okien i i z tym trudno polemizować. Natomiast nie do końca zgodzę się, że to architekci namawiają na jakiś tam rodzaj okien. Każdy rodzaj okna ma swoje wady i zalety. Drewniane trzeba konserwować i nie nadają się dla ludzi którzy mają w domu np. zwierzęta, które drapiąc okno chcą dostać się do środka. Aluminiowe ramy mają słabe parametry termiczne, a pcv słabe parametry konstrukcyjne. Dobór jest sprawą indywidualną. Jednakże każda firma produkująca okna ma swoich konstruktorów, którzy określają maksymalne wielkości danego przeszklenia i możliwości materiałowe itd. Nie chcę zanudzać, ale to co Pani pisze jest raczej propagandą przeciwko śmiałej, nowoczesnej architekturze, której w Polsce brakuje. Ludzie boją się nowatorskich rozwiązań, ponieważ wciąż panują u nas bezprawie, oszustwa i fuszera, z racji swojego zawodu wiem to najlepiej. Zamykając ten niewyczerpalny temat zaznaczam, że napisałam post ku przestrodze dla ludzi, którzy tego potrzebują, bo właśnie stoją przed dylematem na jaka firmę się zdecydować. A nie obchodzi mnie zbytnio jeśli ktoś, kogo ten temat nie dotyczy interpretuje to inaczej. Podkreślam, że reklamacja w firmie OKNOPLAST- Kraków jest nie możliwa do zrealizowania nawet jeśli ewidentnie dotyczy wady konstrukcyjnej. Jeśli ktoś lubi ryzyko, to cóż...
    Ostatnio edytowane przez kosia1 ; 01-02-2012 o 14:25

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kosia1

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Kod pocztowy
    96-100
    Posty
    116

    Domyślnie

    P.S. Przestańcie się czepiać, że skopiowałam swój post do różnych wątków. To chyba normalne, że nie chciało mi się o tej żenującej sprawie pisać kilka razy.

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    Rozwiązali współprace z salonem i nikt nie chce teraz jezdzic i po kims poprawiać ! nie dziwie się nowemu partnerowi no ale napewno szpiedzy O. juz wiedzą o rozmachu "reklamy" na forum i pewnie coś bedą działać

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kosia1

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Kod pocztowy
    96-100
    Posty
    116

    Domyślnie

    Taaaaaaaaaaaak,
    dziwi mnie to, a właściwie nie dziwi, że nic złego w sieci o Oknopl. nie widać

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał kosia1 Zobacz post
    P.S. Przestańcie się czepiać, że skopiowałam swój post do różnych wątków. To chyba normalne, że nie chciało mi się o tej żenującej sprawie pisać kilka razy.
    a co Pani zrobiła? w kilku wątkach skopiowała ( zapewne zeby bylo szybciej) kilka razy - naprawdę ma Pani ludzi za idiotów i uwaza ze muszą przeczytać to samo w kilku w wątkach aby zapoznali sie z Pani opinią? krew mnie zalewa jak otwieram poszczególne watki a ta sama wypowiedz co wątek niżej...
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  10. #10
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kosia1

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Kod pocztowy
    96-100
    Posty
    116

    Domyślnie

    Proszę mi wierzyć, że nie każdy czyta wszystkie wątki tak jak Pani. A jeżeli Pani sprawia ból czytanie wciąż tego samego, to proszę sobie wyobrazić jak ja bym się czuła pisząc kilka razy to samo, oczywiście ze szczególną uwagą żeby się te same słowa nie powtórzyły, co by niektórych nie urazić. jestem osobą uczciwą i nie będę udawać jakieś wyimaginowanej kurtuazji skoro piszę o niesprawiedliwości i chcę innych ostrzec, jak mniemam nie Panią. Teraz jest ciekawiej? miłego czytania nowych postów

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Chcesz coś wnieść więcej do rozmowy, to podaj więcej faktów niz tylko swoje spojrzenie, np: gabaryty okien, których sprawa dotyczy. Jestem ciekaw, czy to ewidentny błąd montażowy, czy moze jednak okna były tak duże, że ich prawidłowy montaż wymagał największego profesjonalizmu.
    Swoją drogą to spodziewałem się, że ten wątek szybko zniknie z forum.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 02-02-2012 o 10:26 Powód: Brrrr..!znów ortograf! czy tu w ogóle można wgrać jakiś słownik??

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał kosia1 Zobacz post
    ... Nie chcę zanudzać, ale to co Pani pisze jest raczej propagandą przeciwko śmiałej, nowoczesnej architekturze, której w Polsce brakuje. Ludzie boją się nowatorskich rozwiązań, ponieważ wciąż panują u nas bezprawie, oszustwa i fuszera, z racji swojego zawodu wiem to najlepiej. ...
    Jak widać - ludzie słusznie się boją, bo nawet ideały przy takiej masowej produkcji nie zawsze się sprawdzają.
    Ta nowoczesna, śmiała architektura mało kiedy idzie w parze z oczekiwaniami wyśrubowanych parametrów energooszczędności, a wiedza architektów.. za przeproszeniem - pozostawia sporo do życzenia. Wizualizacje domów są tak samo "podrasowane" jak zapewnienia i katalogi firm okiennych, więc tak na prawdę jesteśmy siebie warci.

  13. #13
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    T12345T

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.219

    Domyślnie

    Cytat Napisał kosia1 Zobacz post
    Ludzie boją się nowatorskich rozwiązań, ponieważ wciąż panują u nas bezprawie, oszustwa i fuszera, z racji swojego zawodu wiem to najlepiej.
    Otóż wracam właśnie z rozmowy o śmiałych i nowatorskich rozwiązaniach. To były naprawdę pięknie zaprojektowane przeszklenia budynku o ładnej bryle. Po przekopaniu materiałów wyszło mi, że nawet wykonalne. Wartość, tak mniej więcej 120.000,- Euro nie licząc montażu. Ludzie rzeczywiście się przestraszyli, tylko nie wiem, czy akurat bezprawia, oszustwa i możliwej fuszerki. Jednostkowe przypadki nie czynią reguły. Miejscem załatwiania źle sprawowanej gwarancji jest sąd. Forum to jedynie wentyl, dla złych emocji, które w zasadzie zawsze prowadzą donikąd.
    PRO QUALITY

  14. #14
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kosia1

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Kod pocztowy
    96-100
    Posty
    116

    Domyślnie

    Drodzy forumowicze,
    napisałam tego maila , ponieważ dostałam lekki opr od moich znajomych, którzy o mały włos nie wybraliby okien OKNOPLAST. Mieli do mnie pretensje, że egoistycznie próbuję rozwiązać sprawę w gronie najbliżej zainteresowanych, nie nagłaśniając jej na dużych forach. Otóż może sobie nie zdajecie sprawy ile ludzi wchodzi tu tylko po to żeby zobaczyć opinie, wyrobić sobie jako taki pogląd. Moja sprawa zaczęła się ponad 3 lata temu i gdybym rzeczywiście była osobą niezrównoważoną emocjonalnie, to na pewno wcześniej napisałabym ten, jak widzę, kontrowersyjny post. Dlaczego nie interesuje Was prawda! Przecież tego chcemy się wszyscy dowiedzieć budując- na co i na kogo uważać, a komu i czemu można zaufać. Bez urazy, ale sądząc po wpisach mam wrażenie, że piszą tu osoby jednak związane w jakiś sposób z konkretnymi firmami. A pisząc o śmiałej architekturze i fuszerze, miałam przede wszystkim na myśli energooszczędność. Dlatego też nie zdecydowałam się pierwotnie na okna aluminiowe. Teraz muszę się przyznać, że mniejsze mostki termiczne miałabym z porządnymi oknami aluminiowymi, niż z tymi co mam. A o energooszczędności decydują również zyski ciepła przez duże okna projektowane od strony południowej i z tego jestem baaardzo zadowolona. Otwór jest 5.5mx 2,35m, dzielony na pięć, więc nie jakiś tam ogromny, wymagający szczególnych środków ostrożności.

  15. #15
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    T12345T

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.219

    Domyślnie

    Cytat Napisał kosia1 Zobacz post
    Bez urazy, ale sądząc po wpisach mam wrażenie, że piszą tu osoby jednak związane w jakiś sposób z konkretnymi firmami.
    Jak to czasem można odnieść mylne wrażenie

    Cytat Napisał kosia1 Zobacz post
    A pisząc o śmiałej architekturze i fuszerze, miałam przede wszystkim na myśli energooszczędność.
    Z postów wynika, że architektura to Pani pasja i profesja. Piękny zawód, przyznaję. Zastanawiam się jednak jak profesjonaliście konstrukcja drzwi HST może kojarzyć się z energooszczędnością?! Kształtowniki pełne wzmocnień (na dodatek przeważnie aluminiowych), szczelność na powietrze i wodę... hm... taka sobie z założenia, więc może to i ładne, może modne oraz wygodne, ale energooszczędne to za dużo powiedziane.
    PRO QUALITY

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał kosia1 Zobacz post
    Drodzy forumowicze,
    napisałam tego maila , ponieważ dostałam lekki opr od moich znajomych, którzy o mały włos nie wybraliby okien OKNOPLAST. Mieli do mnie pretensje, że egoistycznie próbuję rozwiązać sprawę w gronie najbliżej zainteresowanych, nie nagłaśniając jej na dużych forach. Otóż może sobie nie zdajecie sprawy ile ludzi wchodzi tu tylko po to żeby zobaczyć opinie, wyrobić sobie jako taki pogląd. Moja sprawa zaczęła się ponad 3 lata temu i gdybym rzeczywiście była osobą niezrównoważoną emocjonalnie, to na pewno wcześniej napisałabym ten, jak widzę, kontrowersyjny post. Dlaczego nie interesuje Was prawda! Przecież tego chcemy się wszyscy dowiedzieć budując- na co i na kogo uważać, a komu i czemu można zaufać. Bez urazy, ale sądząc po wpisach mam wrażenie, że piszą tu osoby jednak związane w jakiś sposób z konkretnymi firmami. A pisząc o śmiałej architekturze i fuszerze, miałam przede wszystkim na myśli energooszczędność. Dlatego też nie zdecydowałam się pierwotnie na okna aluminiowe. Teraz muszę się przyznać, że mniejsze mostki termiczne miałabym z porządnymi oknami aluminiowymi, niż z tymi co mam. A o energooszczędności decydują również zyski ciepła przez duże okna projektowane od strony południowej i z tego jestem baaardzo zadowolona. Otwór jest 5.5mx 2,35m, dzielony na pięć, więc nie jakiś tam ogromny, wymagający szczególnych środków ostrożności.
    Żeby ktokolwiek w rzeczowy sposób się odniósł musisz pokazać zdjęcia, całość od wewnątrz, styk skrzydeł od wewnątrz i od zewnątrz z dość bliska dół ramy i skrzydeł, tam gdzie przecieka. Jeśli te 5,5 metra jest w podziale na 5 części to problemu być nie powinno, inna sprzwa to że taki zestaw poprawnie zamontować nie każdy potrafi.

  17. #17
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kosia1

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Kod pocztowy
    96-100
    Posty
    116

    Domyślnie

    Cytat Napisał T12345T Zobacz post
    Jak to czasem można odnieść mylne wrażenie



    Z postów wynika, że architektura to Pani pasja i profesja. Piękny zawód, przyznaję. Zastanawiam się jednak jak profesjonaliście konstrukcja drzwi HST może kojarzyć się z energooszczędnością?! Kształtowniki pełne wzmocnień (na dodatek przeważnie aluminiowych), szczelność na powietrze i wodę... hm... taka sobie z założenia, więc może to i ładne, może modne oraz wygodne, ale energooszczędne to za dużo powiedziane.
    Z tego co wiem, nie pisałam, że mam drzwi HST.

  18. #18
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kosia1

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Kod pocztowy
    96-100
    Posty
    116

    Domyślnie

    Cytat Napisał IVO333 Zobacz post
    Żeby ktokolwiek w rzeczowy sposób się odniósł musisz pokazać zdjęcia, całość od wewnątrz, styk skrzydeł od wewnątrz i od zewnątrz z dość bliska dół ramy i skrzydeł, tam gdzie przecieka. Jeśli te 5,5 metra jest w podziale na 5 części to problemu być nie powinno, inna sprzwa to że taki zestaw poprawnie zamontować nie każdy potrafi.
    Tak nie każdy, dlatego wzięliśmy ekipę pod szyldem OKNOPLASTU. A co do zdjęć, to i tak nie będzie widać całości problemu, bo boję się zdjąć ten kątownik, który założyliśmy jako zabezpieczenie przed przemieszczeniem i nie będę otwierać okna, bo boję się, że problem się pogłębi i w ogóle tego nie będziemy w stanie zabezpieczyć. Te drzwi uchylały się same z nienacka i przy tych mrozach nie stać mnie na takie ryzyko. Ale spróbuję zrobić tak jak jest z poziomicą, żeby było widać odgięcie progu. Ja wiem(podejrzewam), że dobrany jest zły przekrój ramiaka progu i dlatego nastąpiło odgięcie i za tym poszły dalsze odgięcia. Gdyby OKNOPLAST od początku rozpatrzył rzetelnie naszą reklamację, to dałoby się uratować przynajmniej dużą część pozostałych elementów okien, a tak musimy wymienić praktycznie wszystko.

  19. #19
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    T12345T

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.219

    Domyślnie

    Cytat Napisał kosia1 Zobacz post
    Z tego co wiem, nie pisałam, że mam drzwi HST.
    Rzeczywiście, tego Pani nie napisała. Jeśli się pomyliłem - przepraszam. Wszystko przez tę "kałużę na podłodze".
    PRO QUALITY

  20. #20
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kosia1

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Kod pocztowy
    96-100
    Posty
    116

    Domyślnie

    Tak, kto nie widział nie może uwierzyć. Próg jest tak odgięty, że woda zamiast wypływać na zewnątrz tymi "awaryjnymi otworkami" do usuwania nadmiaru wody, wpływa w całości do pokoju. Pół biedy jak jestem wtedy w salonie, ale jak mnie nie ma albo w nocy, to jest niespodzianka

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony