dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Spękane gładzie

    Witam mamy spękane gładzie w paru miejscach.
    W domu są wykonane tynki cementowo - wapienne, i wszystko było okej do momentu jak została wykonana gładź. Po roku jak zamieszkaliśmy zaczęły pokazywać się pojaczki i ryski na farbie / nie wszędzie/ Gładź została wykonana dwukrotnie firmy Stabli z zaciągnięta finiszem Master Mas. Zaznaczę, iż w kilku miejscach jest pusty dźwięk jak popukamy. Przedstawiam zdjęcia.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04119.jpg
Wyświetleń:	143
Rozmiar:	169,5 KB
ID:	96383   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04123.jpg
Wyświetleń:	150
Rozmiar:	100,5 KB
ID:	96384   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04124.jpg
Wyświetleń:	131
Rozmiar:	161,2 KB
ID:	96385  

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Radosław Krasowski
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Rumia
    Kod pocztowy
    84-230
    Dzielnica
    Trójmiasto :)
    Posty
    817

    Domyślnie

    Też uważam, że to wina tego nieszczęsnego tynku cementowo-wapiennego. Mimo wszystko warto zrobić "odkrywkę" aby mieć 100% pewności.
    Jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące tynków wewnętrznych zadaj je TU

  3. #3

    Domyślnie

    100% tynkarze spaprali robotę

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafał2011 Zobacz post
    a co sam robiłeś te tynki że wiesz? ...nie odkryjesz to nie będziesz wiedział może tylko gips odpażyło...
    a może sam kładłeś ten gips że się domyślasz??

  5. #5

    Domyślnie

    rafał2011 nie nerwuj się , gładż zazwyczaj odstaje od ściany cienką warstwą - łuszczy się , takie pęknięcia swiadczą o tynku , często mam z tym do czynieni, robię wykończeniówkę i remonty , Kebuz będzie miał z tym kupę problemów , z czasem pewnie ten tynk sam się posypie , nie zazdroszczę

  6. #6

    Domyślnie

    aaa , Kebuz pisał że przy stukaniu ściana - tynk wydaje głuchy dżwięk , gipsu tak grubo się nie kładzie

  7. #7

    Domyślnie

    Witam
    Panowie nic się nie działo do momentu kiedy położyłem sam gładzie, nie miałem w tym wprawy i kładłem grubo gipsu a potem jeszcze master mas miało być bardzo gładko, więc było!!.
    Tynki cementowe stały prawie rok do momentu wykonania gładzi, nic nie pękało. Tynki cementowe zostały zagrunowane, gładzie również.
    Spękania występują tylko na porothermie /dwie sciany/ reszta jest ok.
    Nie ma spękań na ścianach działowych cegła K-2
    Oczywiście ruszę to wszystko ale jak będę malował, teraz nie chce tego ruszać bo praktycznie tego nie widać.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony