dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbyszek1982

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Zagórzyca
    Kod pocztowy
    76-231
    Posty
    719
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    11

    Domyślnie Jaka dać gładż?

    Podpowiedzcie jaka dać gładz na sciany cementowo-wapienne i terrive gipsowa.Tynk był maszynowy i raczej nie wyglada najgorzej, mysle o 2 warstwach na sciany ( garaza moze jedna) i 1 warstwie na terrive. Podpowiedzcie jakiej firmy wybrac by bylo to cos w miare dobrego a zarazem bym nie przeplacal. Mi w hurtowni dali dobra cene na Master Mashttp://fimal.pl/GLADZ_MASTER_MAS,65,4.html ale nic o tym nie słyszalem, kiedys na starym domu dawałem cekol ale to byly zmierzchłe czasy

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    F***T

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-012
    Posty
    136

    Domyślnie

    Witam Drogich Forumowiczów,
    Firma FAST w swojej ofercie ma dwa rodzaje gładzi szpachlowy charakteryzujących się doskonałymi właściwościami roboczymi oraz możliwością uzyskania idealnej gładkości wykańczanej powierzchni.
    Pierwszą z nich jest masa szpachlowa FAST G1 występująca w postaci suchej mieszanki wyprodukowanej na bazie mączki anhydrytowej z dodatkiem wypełniaczy i modyfikatorów poprawiających plastyczność i łatwość jej nakładania. Jest przeznaczona do robót wykończeniowych i dekoracyjnych w budownictwie.
    Podczas wiązania nie podlega zjawisku kurczenia, a po wyschnięciu daje się łatwo obrabiać. Dużą zaletą jest znacznie wydłużony czas gotowości do pracy oraz śnieżna biel, która zmniejsza zużycie farby podczas malowania. Dostępna jest w opakowaniach 20kg.
    Kolejny produktem, który mógłbym tutaj zaproponować jest akrylowa masa szpachlowa FAST A1 oparta na bazie dyspersji akrylowej z dodatkiem wypełniaczy i modyfikatorów poprawiających plastyczność i łatwość nakładania. Podczas wiązania nie podlega zjawisku kurczenia, a po wyschnięciu daje się łatwo obrabiać. Charakteryzuje się wydłużonym czasem obróbki oraz śnieżną bielą, która znacznie ogranicza zużycie farby podczas malowania. Może być nakładana ręcznie lub maszynowo. Dzięki swoim właściwościom nadaje się idealnie do szpachlowania ostatecznego na wysezonowanych wyprawach tynkarskich cementowo-wapiennych, wapiennych lub gipsowych, płytach GK, powierzchniach betonowych pod wszelkiego rodzaju powłoki malarskie. Może być również stosowana do uzupełniania ubytków na powierzchniach ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń oraz spoinowania płyt gipsowo-kartonowych zbrojonych taśmą. Dostępna jest w opakowaniach 3kg, 7kg oraz 17kg.
    W celu dalszych szczegółów dot. obu produktów zapraszam na naszą stronę internetową lub proszę o bezpośredni kontakt z działem techniczno-handlowym.

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    ...robiłem Fastem G1... trzeba przyznać że zadowolony byłem... może trochę miękki ale po gruntowaniu ok. dobrze się nakłada no i polimerówka więc można urobić we wannie i dwa dni wyrabiać . niestety jego dostępność w rejonie Warszawy raczej znikoma...
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Jak dostaniesz ekipę od Multifinisha to polecam właśnie jego. Ale jest to gładź dla przeszkolonych fachowców!
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    surich

    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    4

    Domyślnie

    Ja polecam osobiście mastera bardzo ekonomiczna masa oraz amerykańska rewolucje sheetrock. 2 warstwy gładzi to jest minimum.

  6. #6

    Domyślnie

    też korzystałem z Fasta G1, ogólnie byłem zadowolony, tylko jest ciężko dostępny.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony