dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    janusz19772

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Kędzierzyn
    Kod pocztowy
    47-220
    Posty
    20

    Domyślnie Łączenie tynku o róznych kolorach

    Witam.
    Chciałby spytac jak połączyc ze sobą tynk o innym kolorze(silikon zewnętrzny).Czy musi to byc robione wszystko mokre na mokre....
    Dodatkowo podobne pytanie tynk silikonowy z mozaikowym?
    Jak to wykonac.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Na położony uprzednio kolor - wyschnięty - naklejasz taśmę malarską zwykłą i nakładasz 2 kolor.
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    ...na rozgraniczeniu kolorów naklejasz taśmę maskującą - ja stosowałem "foliowe" ale też można malarską i pierwszy kolor kończysz na taśmie. Taśmę zrywasz jak tynk jest świeży. Powsztaje idealne odcięcie. Czekasz aż pierwszy tynk wyschnie. Teraz na ten tynk naklejasz taśmę do krawędzi i tynkujesz drugim tynkiem. Taśmę zrywasz i masz łączenie dwóch kolorów. Podobnie postępujesz w przypadku mozaiki a także przy rozgraniczeniu różnych struktur.
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  4. #4

    Domyślnie

    hej, myślę nad tynkiem dekoracyjnym, czy mogę tu również połączyć takie ściany dwoma kolorami??
    Regulamin zabrania reklam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony