dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 218
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 4367

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kasia_1982 Zobacz post
    Jak tam,zdecydowalas co do koloru mugatow i fugi?
    W kuchni chyba zostanę przy waniliowych. Do tego fuga w podobnym odcieniu - krem albo lekki beż.
    Z drugiej strony kuszą mnie bardzo białe ściany. Widziałam ostatnio przepiękną białą kuchnię i coraz mocniej czuję, że to właśnie to. No i do karo na podłodze pasowałyby idealnie. I do kolorowych krzeseł i stołu...
    Tylko czy przy białych ścianach (najpewniej w jakiejś złamanej bieli), te waniliowe kafle nie okażą się zbyt "waniliowe"? Nie widziałam ich, kurcze, na żywo...

    A Ty, Kasiu, jaki masz pomysł na kolor ścian?
    Ostatnio edytowane przez Drop_Inn ; 27-01-2012 o 21:03

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Cytat Napisał Drop_Inn Zobacz post
    Tylko czy przy białych ścianach (najpewniej w jakiejś złamanej bieli), te waniliowe kafle nie okażą się zbyt "waniliowe"? Nie widziałam ich, kurcze, na żywo...
    Ja bym się bała. I to nie tylko połączenia biały-waniliowy, ale tej wanilii w ogóle.

    Ale, skoro jesteś zdecydowana na waniliowe kafle, to pamiętaj, że kolor ścian zawsze można zmienić
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Talking

    Cytat Napisał narendil Zobacz post
    Ja bym się bała. I to nie tylko połączenia biały-waniliowy, ale tej wanilii w ogóle.
    A dlaczego? Przecież wszystko nie może być biało-szare Uważam Drop, że wanilia będzie bardzo ciekawa, a ściany- wiadomo- można zmieniać
    Piękne mugatkowe serduszka

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    A dlaczego? Przecież wszystko nie może być biało-szare Uważam Drop, że wanilia będzie bardzo ciekawa, a ściany- wiadomo- można zmieniać
    Z czy ja mówię, że wszystko musi być biało-szare? Zawsze możemy jeszcze dołożyć czerń
    A wanilii się boję, bo dla mnie to taki dziwny kolor. Niebezpieczny. Mdły. Żółty.
    I tyle. Mam chyba prawo do takich odczuć?
    Ostatnio edytowane przez narendil ; 28-01-2012 o 06:29
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Drop_Inn Zobacz post
    W kuchni chyba zostanę przy waniliowych. Do tego fuga w podobnym odcieniu - krem albo lekki beż.
    Z drugiej strony kuszą mnie bardzo białe ściany. Widziałam ostatnio przepiękną białą kuchnię i coraz mocniej czuję, że to właśnie to. No i do karo na podłodze pasowałyby idealnie. I do kolorowych krzeseł i stołu...
    Tylko czy przy białych ścianach (najpewniej w jakiejś złamanej bieli), te waniliowe kafle nie okażą się zbyt "waniliowe"? Nie widziałam ich, kurcze, na żywo...

    A Ty, Kasiu, jaki masz pomysł na kolor ścian?
    U mnie będzie szarość i biała boazeria zostanie na jednej ścianie ( tylko trzeba będzie ją przemalować bo teraz jest miodowa)

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    GRATULACJE wobec tego
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Serduszka piękne Zdolniacha z mugatki nie ma co
    A jakie świetne są te kafle wrzucone przez barbe-cue
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  8. #8

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314

    Domyślnie

    Dziękuje wszystkim za miłe słowa pod moim adresem
    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

  10. #10

    Domyślnie

    Waniliowe mugaty ma Indy-k, tutaj można zobaczyć jak komponują się z kremowymi frontami. Na zdjęciu wygląda to fajnie - nie są zbyt 'żółte', raczej lekko śmietankowe. Jeśli wierzyć mojemu monitorowi, do tych mebli idealne. Niestety do białej ściany pewnie już mniej.
    Chyba, że ściana też będzie w kremie...

  11. #11

    Domyślnie

    Kuchnia Indy-k wygląda fajnie i nawet na fotce załapał się kolorowy akcent w postaci różowego dzbanka
    Myślę, że ciepła złamana biel może być rozwiązaniem na szarości jest jeszcze przecież cały salon
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  12. #12

    Domyślnie

    Tak to jest z tymi waniliami często są za bardzo żółte i takich właśnie nie lubię ale te lekki rozbielone są ok
    Też pamiętam kłopoty z doborem dodatków do sukienki miałam śmietankową czyli taki sam problem jak z wanilią, większość rzeczy była przy niej za żółta

    Z czy ja mówię, że wszystko musi być biało-szare? Zawsze możemy jeszcze dołożyć czerń
    jak za mną chodzi ta czerń już ją do sypialni wcisnęłam
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Cytat Napisał Drop_Inn Zobacz post
    Pamiętam, że strasznie się z tymi kolorami namęczyłam przed ślubem. Konkretnie z dopasowaniem butów do sukni. Z nazwy kolor niby ten sam (czyt. złamana biel), ale wszystko było albo za białe albo za "żółte".
    Cytat Napisał TwoOfUs Zobacz post
    Też pamiętam kłopoty z doborem dodatków do sukienki miałam śmietankową czyli taki sam problem jak z wanilią, większość rzeczy była przy niej za żółta
    No to ja nie miałam takiego kłopotu.
    Moja suknia była bardzo biała
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  14. #14

    Domyślnie

    Quiz na dziś: Która lampa lepsza na taras?

    Nr 1:



    Nr 2:



    (Nr 2 z bliska)



    A ja zmykam do Leclerca...

  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    mi siem jakoś nr 1 bardziej podoba
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  16. #16

    Domyślnie

    ja też za nr 1 głosuję
    resztę stron nadrobię później..

  17. #17
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314

    Domyślnie

    Jak dla mnie Nr 1 ma ładniejszy dół lampy, nr 2 ma ładniejszy "kapelusik"
    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

  18. #18

  19. #19

    Domyślnie

    Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać:






    Mnie bardziej podoba się dwójka. Ta jedynka jakaś taka niewydarzona... Kapelusik przyciasny, chociaż ogólnie kształtny.

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Cytat Napisał barbe-cue Zobacz post
    Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać:






    Mnie bardziej podoba się dwójka. Ta jedynka jakaś taka niewydarzona... Kapelusik przyciasny, chociaż ogólnie kształtny.

    dobre

    ale ja swój głos za jEDYNKĄ podtrzymuję
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

Strona 11 z 218

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony