dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie koparka - potrzebna wycena

    Ile Waszym zdaniem warte jest przekopanie koparką gruntu o powierzchni 30 m długi, 2 m szerokie i głębokie na ok. 1,5 m.
    Spotkałem się z tak różnymi stawkami,l że można zgłupieć.

  2. #2

    Domyślnie

    u mnie 100 zł/h...a ile to czasu to juz zależy od sprawności koparkowego, maszyny, gruntu, itd...bierz gościa z polecenia a nie tego co najmmneij na godzine bierze

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    xsadek

    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    5

    Exclamation

    Cytat Napisał klopsik33 Zobacz post
    Ile Waszym zdaniem warte jest przekopanie koparką gruntu o powierzchni 30 m długi, 2 m szerokie i głębokie na ok. 1,5 m.
    Spotkałem się z tak różnymi stawkami,l że można zgłupieć.
    witam.
    firma powinna policzyć 7-9 zł za m3 za sam wykop.Ostateczna cena zależy od dojazdu czy transportu i konieczne o to pytaj

  4. #4

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez heine84 ; 29-10-2014 o 17:28

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukep3 Zobacz post
    u mnie 100 zł/h...a ile to czasu to juz zależy od sprawności koparkowego, maszyny, gruntu, itd...bierz gościa z polecenia a nie tego co najmmneij na godzine bierze
    Bierz gościa z ktorym umówisz się na konkretną kwotę, bo jak bedzie miał stawkę za godzinę to i tydzień będzie kopał...

  6. #6

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez heine84 ; 29-10-2014 o 17:27

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    u mnie 90 zł/h, + 10 zł za km dojazdu (nie więcej niz 100 zł) acz pan Koparkowy sprawdzony i raczej z tych, co to nie ma dla niego roboty nie do wykonania (tym razem usuwał płyty drogowe, który jakiś idiota zakopał nam na działce pod 10 cm warstwą ziemi).

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony