dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 80
  1. #21
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    arrass a może przez http://imageshack.us/ będzie Ci łatwiej - wgrywasz fotkę z komputera, klikasz "prześlij teraz", a później wrzucasz link, który pokaże Ci się, przy napisie "kod forum".

  2. #22

    Domyślnie



    nie daje mi spokoju...
    próba - kolejna zresztą
    jesli się uda to waszym oczom ukarze się krzew, który chciałabym posadzić w ogrodzie. Widziałam go przypadkowo, cyknęłam zdjęcie (listopad 2011) a teraz zastanawiam sie gdzie roślinkę znaleźć i co to jest?
    Ostatnio edytowane przez arrass ; 05-01-2012 o 21:45

  3. #23

    Domyślnie

    Kobiety, dzieki za podpowiedzi.
    Poczytałam,że z picaso tak jest, raz zdj wchodzą , raz nie. dopiero się uczę, więc może sama coś mieszam.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał JadziaMM Zobacz post
    witam, mam ten sam problem - chcę wstawić zdjęcia z picassa, ale jak .....?
    jak już opanujesz to proszę podziel się wiedzą
    powodzenia
    może zrobię drugie podejście to podzielenia się z Wami moimi wnetrzami
    powyżej magda1412 podpowiedziała mi jak to zrobić i działa. U mnie zamiast właściwości wyświetla się - pokaż inform o obrazku

  5. #25

    Domyślnie

    tapeta http://www.johnlewis.com/230886443/P...ntlyViewedList
    może do kuchni,może do jadalni?
    a taką juz kupiłam http://www.johnlewis.com/230561275/Product.aspx
    też jeszcze nie wiem w jakim celu
    chyba jakiś syndrom wicia gniazdka, ale to chyba charakterystyczne dla kobiet w ciąży
    Ostatnio edytowane przez arrass ; 05-01-2012 o 22:09

  6. #26

    Domyślnie

    O widzę, że znajome sklepy i strony odwiedzasz . Johna Lewisa lubię, choć tani nie jest
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał rere79 Zobacz post
    O widzę, że znajome sklepy i strony odwiedzasz . Johna Lewisa lubię, choć tani nie jest
    Dlatego szukam okazji. Boję się tylko żeby nie nachomikować zbyt wielu rzeczy, które później okażą się niepotrzebne lub nie pasujące do niczego.

  8. #28

    Domyślnie









    Migawki z obecnego mini mieszkania. Czerwonych dodatków pozbywam się powoli...przejadły się
    Reszta kolorów chyba pozostanie bez zmian i będzie przeniesiona do oliwki
    ponieważ :
    1. Dobrze się czuję w ich otoczeniu czuję.
    2. Zmienia się humor - wystarczy wymienić kilka kolorowych dodatków i wnętrze zmienia wygląd
    3. Nie ma większego znaczenia na jaki styl wnętrza postawisz, te kolory są dobrym wyborem dla większości z nich.

    czy się mylę?

    Nie zdecydowałam jeszcze czy pasy, kwiatki, kropki a może zebra? Jakiś wzorek by się przydał, no i dadatkowy kolor: błękit, musztarda albo odrobina różowego.
    Ostatnio edytowane przez arrass ; 06-01-2012 o 14:59

  9. #29

    Domyślnie

    Będę podglądać, bo też buduję Oliwkę...i jestem na tym samym etapie...super, pewnie coś podglądnę i się zainspiruję...pozdrawiam oliwkowiczkę

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tamara1 Zobacz post
    Będę podglądać, bo też buduję Oliwkę...i jestem na tym samym etapie...super, pewnie coś podglądnę i się zainspiruję...pozdrawiam oliwkowiczkę
    Bardzo sie ciesze, napisz co słychać na budowie? Dużo zmian w projekcie?

  11. #31

    Domyślnie















    to kilka inspiracji
    zbieram pomysły mając nadzieję, że uda się coś podobnego stworzyć w oliwce, chociaż kuchnia w niej malutka



    WOW SZARE krzesła z musztardą - mnie się podoba
    Ostatnio edytowane przez arrass ; 06-01-2012 o 22:08

  12. #32
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Widzę moje klimaty kuchenne (tj. moje inspiracje ).

    Z miłą chęcią będę zaglądać

    Aż jestem rządna informacji - jak duża będzie kuchnia, co na podłodze, skąd ta kuchnia, jakie planujesz oświetlenie ?
    Ostatnio edytowane przez yokasta ; 06-01-2012 o 18:55
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  13. #33
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Sylwia&Piotr
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Czarne
    Kod pocztowy
    77-330
    Posty
    78

    Domyślnie

    Witaj Sylwio! - imienniczko mojej małżonki. Piękna ta Oliwka z ytonga. Czy możesz napisać jaką macie grubość ścian tj. betonu komórkowego?, a może to energo 36,5 ?, jaki strop (nadproża wyglądają na "gotowce") - OGÓLNIE CZYŚCIUTKIE MURY MACIE! - i co na dach planujecie: blaszka czy dachówka?
    My jesteśmy na etapie zakupu materiału i jeśli pogoda pozwoli zaczynamy od lutego więc teraz same dylematy.

  14. #34

    Domyślnie

    yokasta - witam i proszę o pomoc w wyborach

    Podłoga kuchnia, jadalnia, przedpokój - chciałabym szare kafle (nie kwadratowe) lub biało czarne, ale to mniej realna opcja - szukam kafli, praktycznych w utrzymaniu czystości
    salon a raczej salonik - ciemna deska - nie wiem jaka i jak ciemna?
    Kuchnia - studio mebli kuchennych - studio wybrane, kuchnia nie, a muszę się z tym pospieszyć bo kolejne decyzje czekają na podjęcie (tzn elektryka)
    oświetlenie - kolejna niewiadoma, nie mam pojęcia !!! zwołaj kobietki z zaprzyjaźnionych wątków, może pomożecie, POMOŻECIE?
    Czytając wasze fora zrozumiałam jak ważne jest oświetlenie

  15. #35
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Oświetlenie jest ważne, ja mam jedną nietrafioną lampę ale pasuje i da się żyć, był to jakiś kompromis miedzy marzeniami a tym co było pod ręką i ilością pieniędzy w portfelu. Kochana, musisz sama zawołać kobietki bo mam teraz łącze internetowe jak przez telefon i ledwo widzę jak mi się literki rysują.

    Kafle szare - fajny wybór ale zależy od wzoru/odcienia etc. Czarno-białe są ciężkie od utrzymania czystości (co oczywiście nie przeszkodziło mi w posiadaniu karo w łazience ). W każdym razie znacznie łatwiej utrzymać czyste białe kafle niż czarne .

    Przy ciemnych deskach nie pomogę bo oprócz tego, że nie lubię to kompletnie się nie znam . Już podłoga na trzecim zdjęciu wydaje mi się ciemna .
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylwia&Piotr Zobacz post
    Witaj Sylwio! - imienniczko mojej małżonki. Piękna ta Oliwka z ytonga. Czy możesz napisać jaką macie grubość ścian tj. betonu komórkowego?, a może to energo 36,5 ?, jaki strop (nadproża wyglądają na "gotowce") - OGÓLNIE CZYŚCIUTKIE MURY MACIE! - i co na dach planujecie: blaszka czy dachówka?
    My jesteśmy na etapie zakupu materiału i jeśli pogoda pozwoli zaczynamy od lutego więc teraz same dylematy.

    witam w oliwce?
    Co do ytonga zgadłeś 36.5 energo
    długo się nad tym zastanawialiśmy no i wybralismy ytong
    strop terriva
    Nadproża ???? wiem, że część na pewno lana i jakiś styropian szedł też do środka
    Dachówka Nescampel

    Dużo kasy poszło na mury, dach, okna. Oszczędności będę szukać przy wybieraniu mebli itp.

  17. #37
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mada1412
    Zarejestrowany
    May 2011
    Posty
    859

    Domyślnie

    Fajnie, że się już zdjęcia wklejają Twoje inspiracje są moimi inspiracjami

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał mada1412 Zobacz post
    Fajnie, że się już zdjęcia wklejają Twoje inspiracje są moimi inspiracjami
    oglądałam, podglądałam - pięknie u Ciebie

  19. #39

    Domyślnie





    spokoju mi nie dają te błękity, chyba ich odrobina pojawi się w oliwce

    podłoga ciemna jak wyżej - w salonie, a kuchnia i cała reszta podłogi na dole chyba szara

    Ostatnio edytowane przez arrass ; 06-01-2012 o 22:19

  20. #40

    Domyślnie

    Witam się i mam pytanie o karnisz w obecnym mieszkaniu ten czarny-skąd jest? pzdr

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony