dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 46
  1. #21

    Domyślnie

    Łał konewka super .
    Lato,lato,lato ach to Ty .

  2. #22

    Domyślnie

    U mnie troszkę nowości
    Pochwalę się nimi na forum
    Oczywiście prawie wszystko to łupy z Allegro
    Zakupiłam tradycyjnie już na Allegro fotel wiklinowy. Przyjechał z białą troszkę brudną poduchą do siedzenia. Całość prosiła się o reanimację.
    Chciałam by nowy wygląd był bardziej sielski. Zapłaciłam 90zł za ten fotelik. Myślę,że cena OK
    Od babci dostałam stare obrusy obszyte na szydełku. Chwila pracy na maszynie i powstały poduszeczki, poducha i pokrycie fotela. Domownikom bardzo się podoba.





    Udało mi się zlicytować piękny obrusik szydełkowy. Zagościł na stole który pomalowałam niedawno.






    Przybywa też zdjęć na ścianie za stołem. Mam jeszcze kilka nowych/starych rzeczy które czekają na domową reanimację.
    Oczywiście wszystko będzie przemalowane w sielsko anielski styl bo tak właśnie lubię.
    pozdrawiam serdecznie
    Stellonka

  3. #23

    Domyślnie

    Kolejne szaleństwo na allegro
    fotki z telefonu więc jakość mizerna ale ja szczęśliwa niezmiernie.
    Upolowałam bufecik z witrynką. Latek ma ponad 50 ale trzyma się doskonale. Tradycyjnie aukcja za grosze i z dostawą do domu. Pozbyłam się dwóch szafek kuchennych i wstawiłam to moje cudo.
    Jest lepiej niż było. Kuchnia ma oryginalny akcent



  4. #24

    Domyślnie

    Stellonka, ja tylko powiem WOW Cudnie..
    Możesz napisać swój przepis na malowanie mebelków? Czym ścierasz/ co dokładnie kupić/ jaką farbą malujesz?
    Zazdroszczę zdolności do 'polowania na okazje' .. mi sie nigdy nie udaje

  5. #25

    Domyślnie

    Witaj serdecznie

    Miłe co napisałaś. Uwielbiam przerabiać mebelki i wakacyjnie dałam drugie życie kolejnym.
    Ścieram papierem ściernym. Maluje najczęściej akrylowym półmatem beckersa na jasny krem a lakieruje domaluxem półmatem. Mam też kupiony na allegro zestaw do decupagu i tym przyklejam serwetki.
    Ostatnio popełniłam takie oto mebelki wyciągnięte ze starego kurnika na Podlasiu.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	stara szafka.jpg
Wyświetleń:	51
Rozmiar:	41,5 KB
ID:	132243

    potem stoliczek wyglądał tak

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nowa szafka.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	66,1 KB
ID:	132244

    oberwało się też stoliczkowi który wędrował na śmietnik, teraz wygląda znacznie lepiej
    przed:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	stolik wrrr.jpg
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	72,7 KB
ID:	132245

    a tutaj już po

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	181393_3800258999880_1184043553_n.jpg
Wyświetleń:	59
Rozmiar:	94,9 KB
ID:	132246

    ratowanie tych mebelków to ogromna przyjemność i satysfakcja. Odnowić można wiele sprzetów.
    Pozdrawiam Cię serdecznie

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Kamilcia
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    bufecik z witrynką genialny ! świetnie się prezentuje. W tle widze tą witrynkę od teściowej - nie mylę się? zostaw ją taka ciemną - swietnie się teraz komponuje z nowym nabytkiem

  7. #27

    Domyślnie

    Bufecik zespolony z witrynką. Zakupiony w całości. To nie prezent od teściowej a jesli chodzi Ci o tą malutką szafeczkę z szybkami wiszącą w głębi to też mój zakup

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Kamilcia
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    o to w głębi chodzi - wiszące myslałam, ze to ta witrynka dostana od teściowej z poprzedniej strony, która chciałaś serwetkami okleić

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamilcia Zobacz post
    o to w głębi chodzi - wiszące myslałam, ze to ta witrynka dostana od teściowej z poprzedniej strony, która chciałaś serwetkami okleić
    źle się zrozumiałyśmy...aż wróciłam do mojego wcześniejszego posta by wszystko doczytać
    teściowa oddała mi tą małą szafeczkę ze szklanymi szufladami(stoi, leży na szafce) , na zdjęciu jest w kolorze jasnego drzewa.....aktualnie już pobielona by pasowała do drzwiczek w kuchni
    wisząca witrynka pochodzi z allegro
    pozdrawiam Cię

    Stellonka

  10. #30
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Kamilcia
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    aa - to co innego rzeczywiście nie doczytałam

  11. #31

    Domyślnie

    Ratowałam też bardzo stary kawałek typowej meblościanki.
    2 tygodnie spędziłam w cudownym miejscu , agroturystyka na Podlasiu, gospodarze cudni ale mebelki w pokojach prosiły się o odnowienie.Zakupiłam więc farby i regalik w moim pokoju przeszedł metamorfozę za zgodą właścicieli oczywiście.
    Fotki wstawiane we wcześniejszym poście też pochodzą z tego miejsca. Łącznie odnowiłam 7 mebelków.
    Nawet na wakacjach malować coś muszę
    przed

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	obraz231pt.jpg
Wyświetleń:	98
Rozmiar:	56,1 KB
ID:	132276

    i już po

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	obraz240kq.jpg
Wyświetleń:	113
Rozmiar:	39,0 KB
ID:	132278

    na koniec biała szeroka listwa między półkami dostała serwetkowe koguty ale już fotki nie zrobiłam niestety

  12. #32

    Domyślnie

    O, a co to za kolor na meblościance? Jakaś miętka może?
    (Bardzo ładna)

    P.S. Uchwyty zostają takie jakie są - meblościankowe?

  13. #33

    Domyślnie

    Drop_Inn szaleć za bardzo nie mogłam bo to szafki agroturystyczne a nie moje domowe....ja tam tylko na wakacje byłam 2 tygodnie .....mietę zrobiłam z połączenia kremowego beckersa i ciemnozielonego barwnika colorex śnieżka i tak nam wyszło
    pozdrawiam

  14. #34

    Domyślnie

    Aa, faktycznie, nie doczytałam dokładnie
    Kawał dobrej roboty odwaliłaś z tymi meblami - właściciele mieli szczęście, że na Ciebie trafili

  15. #35

    Domyślnie

    Stellonka, to takie faktycznie popeegerowskie meble Ale z Ciebie musi być dobra duszyczka, skoro nawet na wczasach własnych przemalowujesz gospodarzom mebelki.

    Nie chciałabyś może wpaść do mnie???

  16. #36

    Domyślnie

    sytuacja była dziwna ...bo rezerwowałam wyjazd kilka miesięcy wcześniej i nie wiedziałam ,że będę tam malowała mebelki..... juz po fakcie poprosiłam o "zero rabatu " z powodu renowacji mebli, przed przyjazdem wpłaciłam tylko zaliczkę .....czuję się z tym jakoś tak dobrze,że na koniec wyjazdu dopłaciłam całość kwoty
    a trafiłaś z tą dobrą duszyczką
    jak zwał tak zwał ale zajmuję się rehabilitacją dzieci niepełnosprawnych i najbiedniejszym pomagam z potrzeby serca
    dobro dane innym wraca ....wszystkim to motto polecam...ja w to wierzę
    na Podlasie wrócę we wrześniu na weekend i już umówiłam się z gospodarzami,że odnowię jeden stary , piękny kredens....z potrzeby serca oczywiście....zostawię tam kawałek siebie

    anagat a co masz do przemalowania

  17. #37

    Domyślnie

    Nowe zakupy
    znów wypatrzony kąsek w internecie
    dziś przywiozłam sobie do domu szafeczkę...... za kolejne grosze

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Obraz 300.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	88,8 KB
ID:	132652


    jedyne zadanie to doczyścić wiekowy mebelek........jak poradzić sobie z czyszczeniem forniru??????

    ktoś mi podpowie?
    wcześniejszy właściciel starł w niektórych miejscach całkiem fornir, potraktowałam to oliwką dla dzieci i te miejsca już nie wyglądają na suche
    ale zapewne to nie jest najlepsze wyjście z sytuacji

  18. #38

    Domyślnie

    Sliczny mebelek, z fornirem nie pomogę, bo o malowaniu mabli mam tylko teoretyczną wiedzę i to niewielką jeszcze..

    Do przemalowania mam sekretarzyk..o ten


    Ciężką pracę masz..Obydwie w takim razie widzimy dużo nieszczęścia na codzień (jestem anestezjologiem).

  19. #39

    Domyślnie

    aleee cudny mebelek
    ja bym go oczyściła, pomalowała na moje ukochane kremy lub inne białości, raczej bym nie przecierała
    może zmiana gałeczek w szufladach ?
    ewentualnie na tych szufladach jakiś duży wzór kwiatowy z decupagu? wzór mieszczący się aż na dwóch szufladach.....taki wielki motyw z jednego kawałka "przecięty" jedynie w miejscu łączenia szuflad ale wyglądający jak całość, mam nadzieje że rozumiesz o co mi chodzi

    no tak "pracowo" w pewnym sensie jesteśmy pokrewne, ja pracuję tylko z osobami z mocnymi uszkodzeniami genetycznymi , autyzmem itp.....praca jest dla mnie pasją jeszcze większą chyba niż malowanie mebelków
    napisz prosze jak zamierzasz odnawiać swój mebelek
    pozdrawiam!

  20. #40

    Domyślnie

    Witajcie u mnie z nowości taka walizka

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	010920121924.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	54,0 KB
ID:	134462

    znajomi robią remont i ta piękność miała pójść na śmietnik
    za kilka dni powinna jeszcze pojawić się jej mniejsza "prawie" siostra......moi remontujący znajomi zostawią dla mnie też drugą mniejszą walizkę
    obydwie zdekupażuję we wzory kwiatowe i zamieszkają w mojej sypialni
    to doskonały pojemnik na koce jak i zapomniane dokumenty
    aktualnie pierwsza reanimowana walizka wygląda tak
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	010920121926.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	78,1 KB
ID:	134464

    wybrałam juz serwetki z kwiatami którymi będę ozdabiała walizkę
    efekt powinien być bardzo ciekawy
    tutaj efekt dekupażu na jednym z blogów
    http://decobakcyl.blogspot.com/2012/...ch-watkow.html
    zobaczcie jakie cuda można zrobić z walizek
    pozdrawiam!

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony