dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 16
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 314
  1. #201
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar shira3
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    578
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    Hej ale wypas!!! Muszę to zobaczyć Brawo Boguś

  2. #202

    Domyślnie

    hej,
    kiedys znalazłam ten link z pomyslami i projektami roznego rodzaju altanek...

    http://gardenplanet.pl/altany-kute,d375.html

    moze się komuś przeda...

  3. #203
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Witam
    Obiecałam wstawić fotki naszej altanki pokrytej gontem...więc wstawiam









    Pozdrawiam

    Beata

  4. #204

  5. #205

    Domyślnie

    bogumil extra jest ta altana. Proszę napisz jakie ma wymiary i faktyczny koszt.

  6. #206
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Witam
    Altanka ma 3 na 4m. Całkowity koszt wyniósł 2300, jeszcze zabrakło nam gontów na wykończenie gąsiorów-narożniki. Więc trzeba doliczyć jakieś 70 zł.

    Pozdrawiam
    Beata i Bogdan

  7. #207

    Domyślnie

    Altana mojego wykonania
    Wymiar 4x4m , w środku.



    Wiara czyni ...............czuba.

  8. #208
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Z całym szacunkiem do właścicieli tych pięknych altan ale ja osobiście chciałbym mieć coś bardziej odważnego.Tak właściwie to chyba nie ma definicji co powinno się w altanie znajdować.Widać w jednej z nich nawet hamak ale to nie to.Wiem ,że nie powinienem się wypowiadać bo jeszcze jej nie mam ale trudno tak przyglądać się fotkom obojętnie.Druga altanka chyba będzie przygotowana pod montaż szyb.Nie podoba mi się taki pomysł.Chciałbym jako przykład podać altanę jednej z forumowiczek ale niestety nie mogę a szkoda bo jest bardzo piękna jak i teren w około niej.Może nawet to nie jest taka typowa altana ale jest piękna.W mojej jednym z gadżetów będzie antał 50 l z winem jakie przyniosą goście.

    pzdr

  9. #209
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie Re: altanki

    Cytat Napisał kaja_k
    Ja polecam biuro mtmstyl, znalazłam tu ciekawy projekt altanki:

    http://galeriaprojektow.pl/mtm_altanka_1.htm
    Proszę zwrócić uwagę jak bardzo różnią się altanki od zaprezentowanej przez kaja_k.To już jest prawie to o czym myślę.

  10. #210
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Każdy myśli o czym innym z całym szacunkiem

  11. #211
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał bogumil
    Każdy myśli o czym innym z całym szacunkiem
    Oczywiście. Ładna ta twoja altanka,równa,o pospolitej bryle.Widzisz ja w swojej chciałbym aby było trochę więcej przestrzeni na kombinacje np kulinarne.Chciałbym aby w niej wszystkie gadżety były altankowe.Takie by nie latać jak przyjdą "wyżeracze"-goście i znosić wszystko z domu.Oczywiście bez przesady.Znajomi mają i mogą o każdej porze dnia nawet jak pada rozpalić małe ognicho i upiec kiełbachę.

  12. #212
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Oczywiście. Ładna ta twoja altanka

    dzięki

    Pozdrawiam
    Beata

  13. #213
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał bogumil
    Oczywiście. Ładna ta twoja altanka

    dzięki

    Pozdrawiam
    Beata
    Ta moja wymarzona jeśli pozwolisz,ma być takim oddychającym świeżym powietrzem domkiem.Trzeba ją nieco osłonić ale nie z każdej strony by nie wyszedł garaż.Żeby nie zacinało deszczem jak sobie piwkujemy z przyjaciółmi.

    pzdr

  14. #214
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    rafjac

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam,
    parę lat temu postawiłem pierwszą altankę, pracowałem wtedy w zupełnie innej branży. Razem z kumplem wpadliśmy na pomysł, że warto zarabiać na tym co się lubi robić i założyliśmy firmę. Od tego czasu zbudowaliśmy wiele altan, tarasów wiat i innych perełek z drewna.
    Jeśli macie jakieś pytania, problemy chętnie służę radą.
    Jak szukacie inspiracji zapraszam na fotobloga http://altanatura.blogspot.com/ kilka zdjęć zamieściliśmy i jesteśmy ciekawi waszej opinii.
    Pozdrawiam
    Rafał Jacniacki

  15. #215
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafjac
    Witam,
    parę lat temu postawiłem pierwszą altankę, pracowałem wtedy w zupełnie innej branży. Razem z kumplem wpadliśmy na pomysł, że warto zarabiać na tym co się lubi robić i założyliśmy firmę. Od tego czasu zbudowaliśmy wiele altan, tarasów wiat i innych perełek z drewna.
    Jeśli macie jakieś pytania, problemy chętnie służę radą.
    Jak szukacie inspiracji zapraszam na fotobloga http://altanatura.blogspot.com/ kilka zdjęć zamieściliśmy i jesteśmy ciekawi waszej opinii.
    Pozdrawiam
    Rafał Jacniacki
    Ciekawi jesteście opinii.Prosiem bardzo.Przedstawione na fotkach dwie altany odbiegające stylem jedna od drugiej ,są jak dla mnie "klockowate" a na dodatek ta druga to nie altana tylko kiosk ruchu. Nie ma w niej życia i w niczym jej nawet nie przypomina.Druga zaś bardzo ładna w którą tchnięto bardzo dużo "równego luksusu",niestety jak dla mnie za elegancka....taki domek herbatowaty dla bogatych starszych państwa.Zwróćcie uwagę o czym ma być topik.

  16. #216

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafjac
    Witam,
    parę lat temu postawiłem pierwszą altankę, pracowałem wtedy w zupełnie innej branży. Razem z kumplem wpadliśmy na pomysł, że warto zarabiać na tym co się lubi robić i założyliśmy firmę. Od tego czasu zbudowaliśmy wiele altan, tarasów wiat i innych perełek z drewna.
    Jeśli macie jakieś pytania, problemy chętnie służę radą.
    Jak szukacie inspiracji zapraszam na fotobloga http://altanatura.blogspot.com/ kilka zdjęć zamieściliśmy i jesteśmy ciekawi waszej opinii.
    Pozdrawiam
    Rafał Jacniacki
    Nie żebym się czepiał ale do "perełek z drewna" to droga jeszcze bardzo daleka.
    Jak chcesz zobaczyc prawdziwe perełki to poszukaj postow waldioman

  17. #217

    Domyślnie

    Cytat Napisał bogumil
    Witam
    Altanka ma 3 na 4m. Całkowity koszt wyniósł 2300, jeszcze zabrakło nam gontów na wykończenie gąsiorów-narożniki. Więc trzeba doliczyć jakieś 70 zł.

    Pozdrawiam
    Beata i Bogdan
    Witam, może w nieodpowiedni wchodzę post, może już gdzieś było na ten temat, ale muszę zgłosić zamiar budowy altany.
    Co jest potrzebne do zgłoszenia?
    Na pewno plan sytuacyjny, oraz projekt altany.
    Czy ten projekt to musi wykonać uprawniony architekt, czy mogę go samemu narysować i dołączyć do zgłoszenia ?
    Jak to przebiegało w waszym przypadku (oczywiście pytanie do wszystkich, którzy stawiali altany)?.

  18. #218

    Domyślnie

    Super te altanki, Bogumila altanka, bardzo mi się podoba.

  19. #219

    Domyślnie altana zamknięta//ocieplenie dachu

    Witam
    Remontuję u rodziców altanę na ogródku - dach z blachy, więźba drewniana, położona folia wysokoparoprzepuszczalna.
    zamierzam ocieplić dach wełna na grubość krokwi.
    ponieważ altana jest w sumie nieogrzewana (piec jest ale nikt tam na stałe nie mieszka) trochę się obawiam czy nic się nie stanie.
    czy dawać folię paroszczelną?
    ---
    poza tym altana ma też zadaszona werandę - czy mogę bez przeszkód ocieplić także tę cześć dachu (z folią paroszczelną czy bez?)

    pozdrawiam
    ...gust jest kwestią ... gustu??

  20. #220

    Domyślnie

    Coola TT: taki oto gril jak twój wybuduję i tyle! jest booosski!!

Strona 11 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony