dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 185 z 268
Pokaż wyniki od 3.681 do 3.700 z 5350
  1. #3681

    Domyślnie

    nic
    Ostatnio edytowane przez heine84 ; 29-10-2014 o 15:46

  2. #3682

    Domyślnie

    Czy macie może w swoich planach okna rogowe/narożne? Jak z ich dostępnością i ceną? Zastanawiam się, czy wychodzą dużo drożej niż zwykłe. Byłam póki co w jednej tylko hurtowni i w ogóle takich okien nie posiadają...

  3. #3683
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Danonki
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-825
    Posty
    533

    Domyślnie

    to i ja się pochwalę swoją elewacją (bez dachu, podbitki, skończonego tarasu i wejścia do domu - bo to będzie później, możliwe że wiosna-lato 2013). Te same foty dałam w sygnaturze, którą również uaktualniam.





    PS. w domu już stoi m.in. lodówka, pralka, łóżko i regał dzieci, nasze szafki, wersalka, góra zabawek, część sprzętów RTV, kuchenne akcesoria, podłączona jest zmywarka i działa zlew oraz umywalka w garażu przy kotle. Szafki kuchenne prawie złożone.

    Pchełka Danonków
    komentarze

    START 28.03.2012
    SSO 17.05.2012, SSZ 09.09.2012 (bez bramy garażowej), 17.10.2012 (jest brama garażowa)
    ocieplenie zewnętrzne i elewacja 19.10.2012,
    mieszkamy od 26.10.2012 (ale tylko na parterze, poddasze jest jeszcze niewykończone)

  4. #3684

    Domyślnie

    Cytat Napisał maggs1 Zobacz post
    Nie jestem znawcą i jak dla mnie to bardzo fajna, tylko ta cena -zastanów się nad dachówką ceramiczną. Pozdrawiam
    Też tak myślałam ale to duze obciażenie a mamy dość rozłozysty dach i chyba zostaniemy przy blachodachówce zresztą do naszego domku chyba bardziej będzie pasowała blachodachówka

  5. #3685
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar maggs1
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Stalowa Wola
    Posty
    292

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewastudio1 Zobacz post
    Też tak myślałam ale to duze obciażenie a mamy dość rozłozysty dach i chyba zostaniemy przy blachodachówce zresztą do naszego domku chyba bardziej będzie pasowała blachodachówka
    Też się tym martwiłem bo mam dość duży dach o kącie nachylenia około 20 stopni i wybrałem ciężką dachówkę siriusa, nie robiłem też pełnego deskowania (choć wiele osób mi doradzało). Wybrałem dobrą z dużym doświadczeniem ekipę do dachu (porobili dodatkowe wzmocnienia konstrukcji) i mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze.
    Każdy musi wybrać sam co mu się podoba i co chce mieć na swoim dachu, z blachodachówek mi podoba się też ruuki finnera. Pozdrawiam i życzę trafnych wyborów.

    Danonki -gratuluje, super się prezentuje Wasz domek, elewacja -rewelacja
    Ostatnio edytowane przez maggs1 ; 23-10-2012 o 14:26

  6. #3686

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez heine84 ; 29-10-2014 o 17:13

  7. #3687
    ELITA FORUM (min. 1000)
    GraMar

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    1.299

    Domyślnie

    Cytat Napisał Danonki Zobacz post
    to i ja się pochwalę swoją elewacją (bez dachu, podbitki, skończonego tarasu i wejścia do domu - bo to będzie później, możliwe że wiosna-lato 2013). Te same foty dałam w sygnaturze, którą również uaktualniam.
    .
    Piękny i zgrabne Twój domek i gratuluję zacięcia. Pozdrawiam i życzę wspaniałego zamieszkiwania.

  8. #3688

    Domyślnie

    Cytat Napisał heine84 Zobacz post
    Gdzie kupowaliście rynny na Górnym Śląsku?
    Jakie rynny macie? PCV, stalowe, tytan....?
    Ile płaciliście za rynny? Potrzebuje około 30mb+spusty...

    Marley PCV kolor czarny a tak prezentują sie na dachu :


    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SAM_1666.JPG
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	68,1 KB
ID:	143832   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SAM_1677.JPG
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	82,3 KB
ID:	143833  
    Ostatnio edytowane przez kronos85 ; 23-10-2012 o 20:34

  9. #3689
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar water-sprite
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Radom
    Posty
    251

    Domyślnie

    maggs1 jaka konkretnie to dachówka? Masz może jakieś zdjęcia dachu? Pytam bo też mam kąt nachylenia dachu 18 stopni, w projekcie blacha z zaznaczeniem, że za mały kąt aby zastosować dachówkę ale więźba zaprojektowana pod pokrycie ciężkie czyli dachówkę. Do tej pory myślałam, że jestem skazana na blachę, jednak Twój post przywrócił mi nadzieję.
    Danonki - rewelacja, jestem pod wrażeniem prędkości, dom fajnie się prezentuje

  10. #3690
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar maggs1
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Stalowa Wola
    Posty
    292

    Domyślnie

    Cytat Napisał water-sprite Zobacz post
    maggs1 jaka konkretnie to dachówka? Masz może jakieś zdjęcia dachu? Pytam bo też mam kąt nachylenia dachu 18 stopni, w projekcie blacha z zaznaczeniem, że za mały kąt aby zastosować dachówkę ale więźba zaprojektowana pod pokrycie ciężkie czyli dachówkę. Do tej pory myślałam, że jestem skazana na blachę, jednak Twój post przywrócił mi nadzieję.
    Danonki - rewelacja, jestem pod wrażeniem prędkości, dom fajnie się prezentuje
    Ja mam sirius 13 ceramiczna Monier Brass i najmniejszy kąt zalecany dla niej to 22 stopnie, ale najmniejszy dopuszczalny to już 10stopni, są dachówki dla których najmniejszy zalecany kąt to 16 stopni musisz poszukać i poczytać instrukcje (http://www.monier.pl/fileadmin/bu-fi...amika_2012.pdf strona 5 i 7) np Rubin 13V zalecana już od 16stopni, http://www.monier.pl/produkty/dachow...amber-12v.html też jest od 16 i wiele innych z innych firm. Ja w projekcie kąt dachu mam 20 stopni,a nad tarasem mniej i w projekcie był sirius 13, fotki dachu. Pozdrawiam

  11. #3691

    Domyślnie

    nic
    Ostatnio edytowane przez heine84 ; 29-10-2014 o 15:46

  12. #3692
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar maggs1
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Stalowa Wola
    Posty
    292

    Domyślnie

    Dzięki, rynny stalowe Niagara 125 ceglasta, PCV mi odradzano bo podobno potrafią przeciekać i niektóre tracą kolor. pozdrawiam

  13. #3693

    Domyślnie

    nic
    Ostatnio edytowane przez heine84 ; 29-10-2014 o 15:45

  14. #3694
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar maggs1
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Stalowa Wola
    Posty
    292

    Domyślnie

    Na fakturze nie mam wyodrębnionych pozycji, tylko mam łączną fakturę z usługą i nie mam rozbite co ile kosztowało. Ale mam jakąś wycenę z kwietnia i moim zdaniem to szukaj dalej bo u mnie dużo więcej niż 30mb a cena niższa.
    Ostatnio edytowane przez maggs1 ; 24-10-2012 o 13:04

  15. #3695
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Ładne dachy macie ale u mnie i tak będzie pełne deskowanie i gont.
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

    Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

  16. #3696
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar gosia@
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    3.846
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał plusfoto Zobacz post
    Ładne dachy macie ale u mnie i tak będzie pełne deskowanie i gont.
    Zastanow się, ja miałam wior osikowy, nie wiem czy to samo masz na mysli, ale NIGDY WIECEJ

  17. #3697
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    A nie nie - będzie bitumiczny. Człowiek już czasem gada skrótami a potem się dzieje.
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

    Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

  18. #3698

    Domyślnie

    Teraz przyszła na mnie pora.Uwaga,chwalę się!!!Efekt pracy mojego M,wykonana ,,własnymi ręcami,,Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1793.jpg
Wyświetleń:	75
Rozmiar:	31,9 KB
ID:	143958Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1801.jpg
Wyświetleń:	74
Rozmiar:	33,9 KB
ID:	143959Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1798.jpg
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	32,2 KB
ID:	143961Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1802.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	32,2 KB
ID:	143960

  19. #3699

    Domyślnie

    KRISTEL a z czego budujecie, wygląda jak ceramika ale te ciemne przebarwienia to co to, nie widziałem jeszcze takich pustaków.

  20. #3700

    Domyślnie

    Cytat Napisał kupiecjudex Zobacz post
    kristel a z czego budujecie, wygląda jak ceramika ale te ciemne przebarwienia to co to, nie widziałem jeszcze takich pustaków.
    pustak ceramiczny jopek,

Strona 185 z 268

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony