dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 231 z 268
Pokaż wyniki od 4.601 do 4.620 z 5350
  1. #4601

    Domyślnie

    a u nas wielkie szalowanie stropu i schody mam nadzieję,że coś z tego wyjdzie
    W nast tygodniu mają zalewać strop. a potem wezmą się chyba za dach- już nie mogę się doczekać kiedy domek bedzie gotowy aaaa i czy u was też ciągle ciągle były dodatkowe wydatki?? czy tylko u nas ciągle czegoś brakuje

  2. #4602
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar slavik
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Krasnystaw
    Kod pocztowy
    22-300
    Posty
    56

    Domyślnie

    aaaa i czy u was też ciągle ciągle były dodatkowe wydatki?? czy tylko u nas ciągle czegoś brakuje
    Przyzwyczaj się Tak jest zawsze, i tak będzie już do końca budowy

  3. #4603

    Domyślnie

    Cytat Napisał slavik Zobacz post
    Przyzwyczaj się Tak jest zawsze, i tak będzie już do końca budowy
    A nawet jeszcze dłużej .....................

  4. #4604
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    pan Żubr

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Kod pocztowy
    12-345
    Posty
    141

    Domyślnie

    a u nas wielkie szalowanie stropu i schody mam nadzieję,że coś z tego wyjdzie
    W nast tygodniu mają zalewać strop. a potem wezmą się chyba za dach- już nie mogę się doczekać kiedy domek bedzie gotowy aaaa i czy u was też ciągle ciągle były dodatkowe wydatki?? czy tylko u nas ciągle czegoś brakuje
    sprawdzaj wydatki z tym co jest wykorzystane na budowie, bo może budujesz dwa domy...

  5. #4605

    Domyślnie

    A mnie dziś Zakłady Komunalne podłączyły wodę skończy się kombinowanie pożyczanie, proszenie.

  6. #4606

    Domyślnie

    Pan Żubr tak jak teraz to ja nigdy nie sprawdzałam wydatków


    Kupiecjudex ah to pozazdrościć bo mi dziś się już odechciało zmieniać miejsce zamieszkania - na nasz nowy domek. Część drogi dojazdowej do naszej działki prowadzi przez drogę gminną a część naszą drogą prywatną. Wczoraj zakupiliśmy szlakę w celu utwardzenia drogi mąż ją rozwoził całusi Boży dzień. a dziś nasz sąsiad który bardzo lubi nas "zaczepiać" zapytał dlaczego nie zapytaliśmy go o zgodę mimo ze rozłożyliśmy na naszej prywatnej drodze. Szczerze?? mam już dość ciągle coś wymyśla. ot stwierdził, że tam będzie chodnik hehe dobre gmina drogi nie moze utwardzić a dopiero chodnik poloży. A wszystko dlatego, że ma wjazd od naszej drogi źle usytuowany. Dodatkowo mam pytanie czy u was w drodze przy działce są zasuwy /wcinki do wody na wysokości drogi czy jakoś znacznie niżej?????

  7. #4607

    Domyślnie

    Nie wiem czy o to pytasz, ale u mnie "wcinka", czyli podłączenie jest w drodze gminnej, tam jest założona taka ala studzienka z możliwością zakręcenia wody takim długim "wichajstrem" od tego miejsca idzie rura do mnie do budynku.

  8. #4608

    Domyślnie



    Kupiecjudex ah to pozazdrościć bo mi dziś się już odechciało zmieniać miejsce zamieszkania - na nasz nowy domek. Część drogi dojazdowej do naszej działki prowadzi przez drogę gminną a część naszą drogą prywatną. Wczoraj zakupiliśmy szlakę w celu utwardzenia drogi mąż ją rozwoził całusi Boży dzień. a dziś nasz sąsiad który bardzo lubi nas "zaczepiać" zapytał dlaczego nie zapytaliśmy go o zgodę mimo ze rozłożyliśmy na naszej prywatnej drodze. Szczerze?? mam już dość ciągle coś wymyśla. ot stwierdził, że tam będzie chodnik hehe dobre gmina drogi nie moze utwardzić a dopiero chodnik poloży. A wszystko dlatego, że ma wjazd od naszej drogi źle usytuowany. Dodatkowo mam pytanie czy u was w drodze przy działce są zasuwy /wcinki do wody na wysokości drogi czy jakoś znacznie niżej?????
    współczuje... mój nie lepszy... wkurzył się że zakładam oczyszczalnie a nie szambo jak "wszyscy normalni ludzie" a ponieważ miałam od niego wodę (za ciężkie pieniądze) to mi ją zakręcił. panowie robiący ogrodzenie w jednym miejscu się pomylili i zamiast lekko na skos dali ogrodzenie prosto i weszło 12 cm na jego działkę (podkreślę - jedno przęsło dalej już było ok - działka jest lekko po skosie na granicy z nim). zanim ja przyjechałam, słupki zalali. na drugi dzień było kucie i przestawianie... co nie było łatwe - dziura pod słupkiem zrobiła się ogromna... i trawkę mu musiałam posiać bo "nasi" fachowcy mu ją zniszczyli (trawka=chwasty)

  9. #4609
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    No nie wiem, na razie moi sasiedzi sa lux zero problemu. Jak skoncze to koniecznie ich zaprosze na parapetowke

  10. #4610
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa72_krakow

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Sułkowice
    Kod pocztowy
    34-125
    Posty
    642

    Domyślnie

    Cytat Napisał kupiecjudex Zobacz post
    Nie wiem czy o to pytasz, ale u mnie "wcinka", czyli podłączenie jest w drodze gminnej, tam jest założona taka ala studzienka z możliwością zakręcenia wody takim długim "wichajstrem" od tego miejsca idzie rura do mnie do budynku.
    Jezeli o to idzie, to taka studzienke zrobili nam na naszej dzialce (podobno takie przepisy).

  11. #4611
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    aż strach takich sąsiadów mieć za płotem, się wszystkiego odechciewa, nie wiem skąd się tacy ludzie biorą

  12. #4612

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewa72_krakow Zobacz post
    Jezeli o to idzie, to taka studzienke zrobili nam na naszej dzialce (podobno takie przepisy).
    To wychodzi że wszędzie są różne przepisy wodociąg gminny jest w drodze od tego miejsca jest podłączenie do budynku tu jest wcinka i rura do budynku w tym miejsu jest studzienka gdzie można odciąć wodę.
    To u Ciebie albo rura gminna idzie w działce albo w połowie podłączenia zrobili wcinkę i zawór odcinajacy, to drugie raczej dziwne.
    Ale to Polska cała .....

  13. #4613

    Domyślnie

    Cytat Napisał pukul Zobacz post
    współczuje... mój nie lepszy... wkurzył się że zakładam oczyszczalnie a nie szambo jak "wszyscy normalni ludzie" a ponieważ miałam od niego wodę (za ciężkie pieniądze) to mi ją zakręcił. panowie robiący ogrodzenie w jednym miejscu się pomylili i zamiast lekko na skos dali ogrodzenie prosto i weszło 12 cm na jego działkę (podkreślę - jedno przęsło dalej już było ok - działka jest lekko po skosie na granicy z nim). zanim ja przyjechałam, słupki zalali. na drugi dzień było kucie i przestawianie... co nie było łatwe - dziura pod słupkiem zrobiła się ogromna... i trawkę mu musiałam posiać bo "nasi" fachowcy mu ją zniszczyli (trawka=chwasty)
    W nocy sikaj mu na tuje!!!!

  14. #4614
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa72_krakow

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Sułkowice
    Kod pocztowy
    34-125
    Posty
    642

    Domyślnie

    Cytat Napisał kupiecjudex Zobacz post
    To wychodzi że wszędzie są różne przepisy wodociąg gminny jest w drodze od tego miejsca jest podłączenie do budynku tu jest wcinka i rura do budynku w tym miejsu jest studzienka gdzie można odciąć wodę.
    To u Ciebie albo rura gminna idzie w działce albo w połowie podłączenia zrobili wcinkę i zawór odcinajacy, to drugie raczej dziwne.
    Ale to Polska cała .....
    Rury i studzienki ida po wszystkich ponizszych dzialkach i mojej oczywiscie (w drodze nic nie ma) - powiedzieli w wodociagach, ze teraz kopie sie na dzielce inwestora, a nie gminnej...
    Teraz jada z pradem i tez po prywatnym terenie - 80cm od wody czyli jeszcze bardziej w glab dzialki...

  15. #4615
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rafus12
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    3City
    Posty
    283
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    U mnie jak u wiekoszosci "wcinka" i studzienka jest w pasku gminnym przy drodze.

  16. #4616
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Basia i Józek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Kod pocztowy
    67-100
    Posty
    5

    Domyślnie

    Dzień dobry, mamy do sprzedania projekt domu w bergamotkach G2 (lustrzane odbicie). Projekt był zakupiony w Archonie, jest orginalny i zapieczętowany. Cena 1300 zł. Możliwość wysłania zdjęć na e-mail. Tel. 696479423 lub e-mail: [email protected]

  17. #4617
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    aksuda

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    zielona góra
    Posty
    396
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    u nas biało , zasypało na maxa zastanawiam się czy czasem choinki nie ubrać to przynajmniej Mikołaj nas odwiedzi , bo zając w takim śniegu nie da rady

  18. #4618

    Domyślnie

    Cytat Napisał aksuda Zobacz post
    u nas biało , zasypało na maxa zastanawiam się czy czasem choinki nie ubrać to przynajmniej Mikołaj nas odwiedzi , bo zając w takim śniegu nie da rady
    u mnie tak samo.... aż płakać się chce. kupiłam nasionka, poradnik początkującego działkowca i lipa!

  19. #4619
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    aksuda

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    zielona góra
    Posty
    396
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    w poradniki też się zaopatrzyłam ale cóż chyba trzeba się jeszcze wstrzymać aby do wiosny

  20. #4620
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar PiotrusRadom
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-640
    Posty
    10
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Zimno jak cholera a chłopaki łacą garaż i mieszkanie, jutro leci rynna i obróbka

    Panowie i Panie, czy jest gdzieś w projekcie ile powinno być tynków z założenia projektu powierzchnia pod wylewkę jest a reszty brak lub nie wiem jak to jest oznaczone:|

Strona 231 z 268

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony