dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    bombel79

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie Zmiana przebiegu przyłacza elektrycznego a koniecznosc zmiany pozwolenia na budowe

    Witam Forumowiczow!

    Mam oto taka sytuacje: w planie zagospodarowania działki moja pani architekt oznaczyla przebieg przylacza kablowego (ziemnego) jako linie prosta piegnaca od drogi do miejsca w ktorym jest tablica elektryczna (w garazu)... niestety w tym miejscu (w lini ogrodzenia) nie mam mozliwosci postawienia skrzynki elektrycznej (wiazd na posesje) wiec uzgodnilem z Zakladem Energetycznym ze skrzynka bedzie jakies 15 metrow od garazu (przebieg trasy: 1 m od plotu i wchodzi do domu w tym samym miejscu co na planie, ale oczywiscie na planie nie ma tych 15 metrow kabla). Zaklad Energetyczny postai mi spora skrzynke na przylaczenie 4 uzytkownikow. No i teraz sie zastanawiam czy tego typu zmiana, jakby nie patrzec zwiazana z planem zagospodarowania dzialki, powinna skutkowac zmiana pozwolenia na budowe? Na razie info jakie dostalem z Wydzialu Budownictwa, jest takie ze tak...
    do tego jestem ejszcze przylaczany do kanalizacji (obecnie mam lanowane szambo) ale tu o dziwo pani z PINB stwierdzila, ze nie ze wzgledu na fakt, iż mam adnotacje w planie zagospodarowania dzialki, ze szambo bedzie dzialac do czasu przylaczenia do kanalizacji, nie musze zmieniac tego planu...

    co radzicie?
    Ostatnio edytowane przez bombel79 ; 25-01-2012 o 07:16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony