dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Co kupić samemu?

    Cześć,
    na wiosnę będę zmieniać dach. Tzn ściągam starą blachę, trochę zmieniam kształt i kłade nową. Blachy policzono mi 260 m2. To kupię tuż przed remontem. Co moge teraz sama kupić? Fachowiec od dachu powiedział mi że sam wszystko kupi ale każdy kto mi go polecał mówił że lepiej tego nie robić bo on jest świetnym fachowcem ale cholernym kombinatorem!
    Kupiłem już folię corotop 300m2. Wkręty 2750 wkrętów farmerów w kolorze w jakim będzie blacha. Co jeszcze mogę sama?

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Kwitko
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Wielkopolska
    Dzielnica
    Konin/Słupca
    Posty
    1.654

    Domyślnie

    Wszystko możesz kupić sama. Jeżeli nie wiesz ile czego to w hurtowni wszystko ci policzą i powiedzą co i w jakiej ilości potrzebujesz.

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Krizi
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Złotniki Kujawskie
    Kod pocztowy
    88-180
    Posty
    69

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kwitko Zobacz post
    Wszystko możesz kupić sama. Jeżeli nie wiesz ile czego to w hurtowni wszystko ci policzą i powiedzą co i w jakiej ilości potrzebujesz.
    Proponuję zakupy towarów skonsultować również albo... zwłaszcza z wykonawcą zlecenia aby uniknąć niedomówień i niepotrzebnych wydatków mogących być wynikiem wykorzystania innych materiałów i technologii reprezentowanych prze obie strony.

  4. #4

    Domyślnie

    a jeszcze lepiej gdy z hurtownia się od razu dogadasz, ze mozesz zwrócić to co ci zostanie albo to czego majster nie będzie chciał użyć, i chyba lepiej takie zakupy robić przed samą robotą

  5. #5

    Domyślnie

    myślałam że mogę sukcesywnie kupować różne rzeczy
    chodzi mi o takie elementy które są niezbędne do wykonania dachu z wyjątkiem blachy i drewna
    słyszałam o foli na kalenicę, pewnie gwoździe do przybicia nowych łat i kontrłat tylko nie wiem jakie długie,
    może to głupie pytania ale kobieta która ma wszystko na głowie musi komuś je zadać

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Kwitko
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Wielkopolska
    Dzielnica
    Konin/Słupca
    Posty
    1.654

    Domyślnie

    O gwoździe, wkręty, śruby itp. najlepiej zapytaj wykonawcę.

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Najlepiej jak wszystkie materiały załatwia wykonawca masz na wszystko VAT 8% i żadnych kłopotów. Jak nie masz zaufania do wykonawcy to go zmień. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony