dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 88
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zbyszek27

    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    5

    Domyślnie piekarnik Whirpool AKZ 431

    czy piekarnik Whirpool AKZ 431, bedzie sensownym zakupem ? Czy jeśli nie to moglibyście mi poradzić sensowną AMicę. Muszę kupić do domu, a się nie znam ?

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    sakus

    Zarejestrowany
    May 2002
    Skąd
    Starogard Gdański - gmina
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    372

    Domyślnie

    Także taki wyrała moja małżonka i mam nadzieję , że będzie sprawował się bardzo dobrze. Sprzedawca polecił go z oferty W. i po przejrzeniu jego możliwości zdecydowaliśmy się na ten model. Zamontowany będzie na początku października. Nie jest on wybitnie "zbajerzony", ale to co posiada w zupełności nam wystarczy. Pozostały sprzęt także będzie pochodził z tej firmy.

  3. #3

    Domyślnie

    sakus, spróbuj doprecyzować, co takiego posiada ten piekarnik ?
    Może i ja się nim zainteresuję.
    pozdrawiam
    cele budzą szacunek

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zbyszek27

    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    5

    Domyślnie

    Funkcja Niskich Temperatur. Idealny do rozmrażania produktów i szybszego wyrastania ciasta. podgrzewanie ze wspomaganiem (Booster). Służy do szybkiego wstępnego podgrzania komory piekarnika. Piekarniki najnowszej generacji osiągają temperaturę 200°C już po sześciu minutach, a nie, jak w przypadku tradycyjnych modeli, dopiero po 20 minutach. Browning. Trzy poziomy dodatkowego rumienienia pozwalają przygotować potrawę zgodnie z naszymi upodobaniami. Warm Keeping. Program utrzymujący potrawę w temperaturze przydatnej do natychmiastowego spożycia przez czas 5 godzin. Można go wstępnie zaprogramować lub ustawić ręcznie po zakończeniu pieczenia.

    to jest to co znalazłem na jego temat

  5. #5

    Domyślnie

    Zbyszek27,dziekuję.
    cele budzą szacunek

  6. #6
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    sakus

    Zarejestrowany
    May 2002
    Skąd
    Starogard Gdański - gmina
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    372

    Domyślnie

    Zbyszek,
    dzięki, że mnie wyręczyłeś
    Cytat Napisał ara
    sakus, spróbuj doprecyzować, co takiego posiada ten piekarnik ?
    Może i ja się nim zainteresuję.
    pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie Płyta Gazowa Whirlpool AKM 434 NB

    Macie może taką płyte?Ja mam wielką ochotę na nią.Jest śliczna.Jak sie sprawuje?A może jaką inną doradzicie ale za podobną cene.Dzięki.

  8. #8

    Domyślnie

    też jestem ciekawa opinii, my zamówiliśmy tez Whirlpoola, model - w sumie ten sam - rózni sie tylko tym, że ma ramke AKM 441 NB

  9. #9

    Domyślnie

    Witam

    Jeżeli moge cos poradzic to proponowalabym zwrocic uwage na ruszty bo np ponizszy model AKM 434

    ma zle moim zdaniem zaprojektowane ruszty - garnki "nie trzymają sie " za dobrze na płycie - szczególnie niebezpieczne przy maluchach w domku. Poza tym warto zwrócic uwage czy jest to szkło czy ceramika (szkło szybciej i łatwiej zarysować). Ja polecałabym bardziej coś w tym stylu (chodzi mi tylko i wyłącznie o ruszty)





    Pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie

    płytę WHIRlPOOL używam z dwa lata,więc z doświadczenia powiem że:lekkie patelnie niekiedy latają/np.smażenie boczku/,cięższe garnki jeszcze nigdy,płyta jest wytrzymała,ale gdybym miała możliwość mieć płytę ceramiczną ,to ze wzg.na prostsze czyszczenie wybrałabym tę drugą.

  11. #11

    Domyślnie zmywarki whirlpool - 6 zmysl

    Prosze uzytkownikow zmywarek marki whirlpool z serii 6 zmysl np model ADG 9836 o podzielenie sie opinia na temat uzytkowania tych urzadzen, a przede wszystkim jak zmywaja. Pozdrowienia

  12. #12

    Domyślnie

    Mam, polecam. Nie mam zadnych zastrzezen.
    pozdrawiam
    Yna

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    ja tez mam i polecam (poki co)

  14. #14

    Domyślnie Whirlpool-opinie

    Proszę o opinie na temat produktów firmy whirlpool

    Zastanawiam się nad

    zmywarką
    ADG 9148
    płytą
    AKM 970 BA, lub 950 IX, lub 953 BA, lub 901/NE
    piekarnikiem
    AKZ 421/1 lub 431/01
    okapem
    AKR 950 IX

    A może AEG-ELEKTROLUX...?

  15. #15

    Domyślnie

    Ja osobiście Whirlpoola odradzam. Nie wiem, jak te konkretne produkty, ale pralka tej firmy dość szybko mi sie sypnęła, pochłaniacz - wprawdzie prosty model, ale beznadziejny, lodówka jako tako. Mam obecnie pralkę AEG i według mnie super. Do nowego domku pewnie wybiorę AEG - Elektrolux, no chyba, że będzie mnie stać na Miele - to moje marzenie!
    Pozdrawiam, Ada

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    ...a ja dla odmiany - pralka W. chodzi jak "burza"

    ..a teraz kupiliśmy lodówkę "no frost" El/Aeg i ... działa

    ...bo prawdę mówiąc nie słyszałem, żeby komuś nowa lodówka "padła"

    ..ale to tylko "lajf"
    Pozdro
    J

    ... i dopóki Ci się nie zepsuje to nie będziesz narzekać .....
    .........

    no i zostałem

    SAM !

  17. #17

    Domyślnie

    A może ktoś ma i chciałby podzielic się wrażeniami z posiadania lodówki
    whirlpool s20d rss lub s20e raa lub s20b rss

    [img]http://www.whirlpool.com.pl/?nodeid=...d=5&prod_id=4#[/img]

  18. #18

    Domyślnie

    Nie pamietam modeli ale mam w kuchni sprzet ok. 5 letni Whirpoola:
    lodowka 2- agregatowa
    zmywarka (12 zestawow)
    Pralka (900obr.)
    Opinia:sprzet bez zastrzezen, do tej pory brak awarii. W forumowych watkach o zmywarkach byly zastrzezenia co do mycia w/w, u mnie brak jakichkolwiek problemow. Wydaje mi sie, ze jest to sprzet ze sredniej polki w ekonomicznej cenie.
    Dla przykladu: w pracy mamy dwie pralki Miele- piekne z obudowa z nierdzewki, kosztowaly majatek, a serwis byl kilka razy w ciagu 2lat.Przyklad podalem aby pokazac, ze i sprzet z wyzszej polki ma prawo zepsuc sie.

  19. #19
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Optim

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    7

    Domyślnie

    Zdecydowanie odradzam zakup zmywarki Whirpool. Szwagierka i znajoma takową posiadają i z ich ok. 3 letnich doświadczeń wynika, że conajmniej 2 razy były naprawiane. Osobiście od 6 lat posiadam Siemensa i nigdy nie było z nim żadnych problemów.

  20. #20
    Guest

    Domyślnie

    Nie wiem,jak z psuciem się,bo mam od kilku tygodnie.Ale zmywa dobrze,normalnie jak każda.

Strona 1 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony