dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie koszt przyłącza wody i kanalizacji - Lublin

    witam, jestem tu nowy, widzę że są dwa oddzielne posty odnośnie wodociągu i kanalizacji, prześledziłem część wypowiedzi, jednak mam pytanko ile może kosztować podłączenie wody i kanalizacji na działkę, mam projekt przyłączy z pozwoleniami, na wiosnę zamierzam zaczać budowę, woda i kanalizacja doprowadzona do granicy działki. Zacząłem robić rozeznanie, wyceniono mi na łącznei na 5 tys zł (robocizna + materiały). Nie mam punktu odniesienia, takie są ceny ?

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Greg_81

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Lublin
    Posty
    467
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Chętnie podbije temat bo jestem w podobnej sytuacji ,czy ktoś z forumowiczów najlepiej z lubelskiego podzieli się informacjami na temat kosztów przyłączy ?

  3. #3

    Domyślnie

    Ja za 30metrow przylacza wody i kanalizacji zaplacilem 9tys zl brutto.

    Najlepszy fachowiec chcial 14tys + VAT

    takie ceny sa w mazowieckim

    pzdr
    pozdrawiam

    Andrzej

    Zapraszam na moja budowe na http://z500.pl/plac-budowy/Z216/355/...ony-garaz.html

  4. #4

    Domyślnie

    i zeby to rozbic to woda byla 4tys a kanaliza 5tys
    pozdrawiam

    Andrzej

    Zapraszam na moja budowe na http://z500.pl/plac-budowy/Z216/355/...ony-garaz.html

  5. #5
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Greg_81

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Lublin
    Posty
    467
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dzięki za info yendrek3, tak się zastanawiam bo moge postawic dom kilka metrów od mediów albo nawet 30m ,każda decyzja ma plusy i minusy ,jak uciekne od drogi głownej to zapłacę więcej za podłączenie wszystkich mediów ,eh dylematy budujących...

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000)
    GraMar

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    1.299

    Domyślnie

    Nie ukrywam, że buty mi spadły!!

    Co wchodziło w tę wycenę

    Cytat Napisał yendrek3 Zobacz post
    Ja za 30metrow przylacza wody i kanalizacji zaplacilem 9tys zl brutto.

    Najlepszy fachowiec chcial 14tys + VAT

    takie ceny sa w mazowieckim

    pzdr
    Dom: 1-piętrowa kostka 13m x 11m, dach 2-spadowy, strych, WG, bez piwnic. Ocieplenie: styrodur 8cm, 15 cm styro na elewacji i nad użytk piętrem, 10 cm dom/garaż ściana i sufit. Na chudziaku 10cm styro 0,037. Okna 3-szyb Vidok, przemarzający środkowy słupek, ościeżnica profil AlphalinePlus.
    Pow ogrzewana liczona wewn pomieszczeń ok 196 m2, kubatura ok 520 m3 plus kotłownia 13 mkw. Instalacja c.o.- 14 grzejników 22cv+ 4 drabinkowe, Junkers Smart 14-3C, zasobnik Junkers 120-5Z, sterownik FW120.

  7. #7
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    maloszyce1

    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    23

    Domyślnie

    Ja za 12 m wody na gotowo z wszystkimi odbiorami 3000zł

  8. #8

    Domyślnie

    O matko i córko! skąd takie ceny?? 2 dni temu za przyłącze wody(wykopanie podłączenie do wodociagu, doprowadzenie do budynku, wodomierz) 2400 pln
    za 25m. blisko Warszawy. Pomijam tutaj cenę projektu przyłącza tylko samą robociznę z materiałem.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał B&T Zobacz post
    O matko i córko! skąd takie ceny?? 2 dni temu za przyłącze wody(wykopanie podłączenie do wodociagu, doprowadzenie do budynku, wodomierz) 2400 pln
    za 25m. blisko Warszawy. Pomijam tutaj cenę projektu przyłącza tylko samą robociznę z materiałem.
    B&T podzielisz się namiarami? Może być na pw.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony