dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mati76

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-809
    Posty
    60

    Domyślnie drzwi wewnętrzne fornirowane czy laminowane

    witam

    Stoję przed koniecznością zakupu drzwi wewnętrznych do domu i zastanawiam się nad wyborem drzwi fornirowanych lub laminowanych. Do niedawna byłem zdecydowany na zakup drzwi fornirowanych ale trochę zacząłem się zastanawiać po tym jak usłyszałem, że są mniej trwałe od laminowanych !? (wg sprzedawcy w sklepie). Rzeczywiście jeśli chodzi o podatność na zarysowania i ścieranie testy na próbkach materiałów wyszły na korzyść laminatu ale zastanawiam się jak to wygląda w praktyce... Może i laminat się tak łatwo nie porysuje ale czy po x lat coś się nie zacznie odklejać albo wypaczać od wilgoci? Jeśli chodzi o wygląd to w cenie tańszych fornirów, moim zdaniem, laminaty prezentują się już całkiem przyzwoicie, choć drewno to drewno... Jako jednak, że mam małe dziecko na etapie jeżdżenia po domu przeróżnymi pojazdami i zderzania się z wszystkim co napotka na swojej drodze muszę patrzeć również na aspekty praktyczne

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.126

    Domyślnie

    Nie wiedzieć czemu najważniejszy wątek dotyczący drzwi jest w dziale "Wnętrza"...
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...‚y&p=5167623
    polecam.
    Ps. Tylko najdroższe laminaty mają profesjonalną wytrzymałość. Żadna sztuczna okleina nie dorówna urokowi prawdziwego drewna, choćby tylko na okleinie..

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mati76

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-809
    Posty
    60

    Domyślnie

    a dziękuję, rzeczywiście kawał porządnego wątku

  4. #4
    Banned
    astronauta

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-652
    Posty
    89

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Nie wiedzieć czemu najważniejszy wątek dotyczący drzwi jest w dziale "Wnętrza"...
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...‚y&p=5167623
    polecam.
    Ps. Tylko najdroższe laminaty mają profesjonalną wytrzymałość. Żadna sztuczna okleina nie dorówna urokowi prawdziwego drewna, choćby tylko na okleinie..
    nie ma co się zastanawiać, zobaczysz, że jak weźmiesz drewniane, to bedziesz milo zaskoczony i wtrzymają ekscesy twego dziecka, no i posłużą dłużej, wiadomo

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony