dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 17 z 227
Pokaż wyniki od 321 do 340 z 4523
  1. #321
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agalind
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    10.098
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Przyszłam zobaczyć jak postępy w PnB a widzę, ze zwrotkowy karnawał trwa w najlepsze

    PS. Może Maluchom zrób kolację ze środkiem nasennym

  2. #322
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar cronin
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    3.949
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Mam im malibu zrobić? bo herbatki uspokajające to ściema
    RÓB NIE KOMBINUJ

    Było mi bardzo miło Was gościć ... komentarze miło widziane w dzienniku

    Dziennik i komentarze kostki

  3. #323
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agalind
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    10.098
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Może warto spróbować?

  4. #324
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar cronin
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    3.949
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Szczerze mówiąc nie mam za bardzo pomysłu co im dawać, bo starsza się budzi w nocy po kilka razy z zatkanym nosem bo alergia i trzeci migdał (a antyalergiczne nie bardzo pomagają) a młodsza śpi dobrze ale wstaje o świcie radosna jak skowronek. Liczę że jak pójdzie do przedszkola to nie będzie się tam wysypiała po 3 godziny (jak teraz u babci) i dłużej w nocy pośpi. No nic koleżanka mnie pocieszyła że ona dopóki dziecko 5 lat nie skończyło to nie przespała całej ani jednej nocy. Jeszcze tylko 2,5 roku
    RÓB NIE KOMBINUJ

    Było mi bardzo miło Was gościć ... komentarze miło widziane w dzienniku

    Dziennik i komentarze kostki

  5. #325
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agalind
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    10.098
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    No nic koleżanka mnie pocieszyła że ona dopóki dziecko 5 lat nie skończyło to nie przespała całej ani jednej nocy. Jeszcze tylko 2,5 roku
    Pocieszające

    Córka znajomych miała 3 migdał i niedawno jej wycięli. Teraz śpi bez problemu, skończyl się ciagły katar. No i słyszy dużo lepiej.

  6. #326
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar cronin
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    3.949
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    U nas się na razie nie kwalifikuje do wycięcia, a mnie się do tego nie śpieszy, bo ma to swoje konsekwencje. Na szczęście nie zawsze jest tak źle jak dzisiaj. A spać i tak nie mogę z nerwów przedbudowlanych, ostatnio śniły mi się PAPY MODYFIKOWANE SBS. Ciekawe co na to Freud
    RÓB NIE KOMBINUJ

    Było mi bardzo miło Was gościć ... komentarze miło widziane w dzienniku

    Dziennik i komentarze kostki

  7. #327

    Domyślnie

    Boskie ) U nas było podobnie z pierwszą. Chwilowo jest spacyfikowana nowym łóżkiem (właśnie 70 x 160 ), ale było swego czasu spanie pokotem, oj było...

  8. #328
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar cronin
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    3.949
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    U nas łóżeczko w ramach nowości podziałało na kilka dni
    RÓB NIE KOMBINUJ

    Było mi bardzo miło Was gościć ... komentarze miło widziane w dzienniku

    Dziennik i komentarze kostki

  9. #329
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar cronin
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    3.949
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    żeby się zrobiło milej i weselej:
    majówka


    i Dzień Matki w przedszkolu
    RÓB NIE KOMBINUJ

    Było mi bardzo miło Was gościć ... komentarze miło widziane w dzienniku

    Dziennik i komentarze kostki

  10. #330
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    hej cronic
    przyszlam sie przywitac i jesli pozwolisz nieco rozgoscic
    sliczne blondaski masz

    tez bede budowala kostke, na razie czekam z realizacja, bo sytuacja fin. nie jest unormowana, ale byc moze juz na wiosne bedzie ok

    pozdrawiam cieplo

  11. #331
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar cronin
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    3.949
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    A miło mi, są tak słodkie że trudno się na nie gniewać, ale dają w kość
    My finanse na początek mamy zabezpieczone, ale potem to już goły beton i świeczki
    No to oby wiosna była szczodra, pozdrawiam
    RÓB NIE KOMBINUJ

    Było mi bardzo miło Was gościć ... komentarze miło widziane w dzienniku

    Dziennik i komentarze kostki

  12. #332
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ania i Bartek
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    1.628
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    190

    Domyślnie

    Wow, ale fajnie tu u Was!!! Że też wcześniej mnie tu i na dłużej nie było? No i macie tak, jak my! hihi Nasze łóżeczko 70x160 stoi jak nowe, bo działało również tylko kilka dni. Po drodze zaszłam w drugą ciążę, ale przepisowe 15cm nie rosło z moim brzuszkiem. niestety. Potem z Młodym przenieśliśmy się do Niego, czyli łóżeczko Młodej ciągle nieużywane, bo okazji nie ma. Ciągle przełomowe momenty w życiu Młodej, co to nie pozwalają na TAKĄ zmianę, czyli spanie w swoim pokoju w swoim łóżku!

    No, nieważne... cudne Buzie! cudne okiennice...teraz muszę się cofnąć, bo zaczęłam od ostatniej strony Waszego Dziennika...

    nieco później...
    To teraz wiem, że to JESZCZE nie Wasze okiennice, zresztą jakbym czytała ze zrozumieniem, to przecież było o PnB... to trzymam kciuki!
    Ostatnio edytowane przez Ania i Bartek ; 08-06-2012 o 21:51
    galeria i komentarze
    Dziennik
    Mój domek:127m2, kubatura 343m3, docieplenie 15cm wełny na pustak ceramiczny 24cm, dach 35cm ekofiber, wentylacja mechaniczna - rekuperacja, pompa ciepła zirius m2-5, zbiornik akumulacyjny 500l, pierwszy sezon od 01.09.2010 do 08.10.2011 - 3045 kwh, drugi sezon 10.2011 - 110 kwh, 11.2011 - 430 kwh, 12.2011 - 443 kwh, 01.2012 - 464 kwh, CWU - 2+2
    O sobie dla mnie

  13. #333
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar cronin
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    3.949
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    No niestety u mnie na razie TYLKO inspiracje tylko dzieciaki są realne, a'propos dzieciaków jak chcesz się zrelaksować, pośmiać, i zobaczyć że nie tylko Ty tak masz to poczytaj sobie Tutaj
    RÓB NIE KOMBINUJ

    Było mi bardzo miło Was gościć ... komentarze miło widziane w dzienniku

    Dziennik i komentarze kostki

  14. #334
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ania i Bartek
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    1.628
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    190

    Domyślnie

    Już zaczęłam czytać dobre, dobre i jakie to znajome!
    galeria i komentarze
    Dziennik
    Mój domek:127m2, kubatura 343m3, docieplenie 15cm wełny na pustak ceramiczny 24cm, dach 35cm ekofiber, wentylacja mechaniczna - rekuperacja, pompa ciepła zirius m2-5, zbiornik akumulacyjny 500l, pierwszy sezon od 01.09.2010 do 08.10.2011 - 3045 kwh, drugi sezon 10.2011 - 110 kwh, 11.2011 - 430 kwh, 12.2011 - 443 kwh, 01.2012 - 464 kwh, CWU - 2+2
    O sobie dla mnie

  15. #335
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar cronin
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    3.949
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Poczekaj jak ci Janek podrośnie, dopiero będziesz miała deja vu czytając to
    RÓB NIE KOMBINUJ

    Było mi bardzo miło Was gościć ... komentarze miło widziane w dzienniku

    Dziennik i komentarze kostki

  16. #336

    Domyślnie

    Cytat Napisał cronin Zobacz post
    No nic koleżanka mnie pocieszyła że ona dopóki dziecko 5 lat nie skończyło to nie przespała całej ani jednej nocy. Jeszcze tylko 2,5 roku
    u mnie córcia do lutego ( miała prawie 2 lata) przesypiała sama cala noc w łóżeczku, od tego czasu nie mam ani jednej nocy przespanej, na dodatek przeniosła sie do naszego łózka które ma 120cm szerokości, bardzo czesto przenosze sie w srodku nocy do innego lozka bo inaczej jestem cała połamana
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  17. #337
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar cronin
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    3.949
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Czyli to zjawisko masowe, to pocieszające... chyba my szukamy teraz łóżka większego na 180 dla starszej, bo mój kręgosłup odmawia współpracy. coś takiego http://allegro.pl/lozko-ala-kwiatek-...399313685.html albo http://allegro.pl/tapczan-sofa-wersa...409516574.html
    RÓB NIE KOMBINUJ

    Było mi bardzo miło Was gościć ... komentarze miło widziane w dzienniku

    Dziennik i komentarze kostki

  18. #338
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar cronin
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    3.949
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Wyciągnę się ociupinkę z otchłani budowlanego niebytu.
    Nieee, zwrotek nadal nie ma, czekamy tylko miesiąc przecież
    Ponieważ jednak gryzę już ściany, w ramach pocieszenia jutro przyjeżdża budowlany blaszak 2,5 x 4 m (jak się nie mylę) a w czwartek wiercą nam studnię. Płytko bez szaleństw, bo wodę mamy paskudną, więc tylko do celów ogrodowo-budowlanych.
    A od wczoraj walczę z buszem na działce, coby zrobić miejsce na te luksusy. Miesiąc temu miałam przystrzyżoną trawkę lub czystą w miarę ziemię. Teraz mam caluteńką działkę zarośniętą po pas. Pokrzywy, osty, jakieś długie kolczaste coś i generalnie pełno tego zielonego. Ręce mam poharatane po łokcie. Udało się oczyścić jakieś 50 metrów więc miejsce na barak i studnię mam ściśle określone
    Tylko jeszcze dzisiaj trzeba skołować jakieś płyty chodnikowe jako podstawę i poziomicę a że do domu wracam o 20, to zostaje tylko liroj lub casto.
    RÓB NIE KOMBINUJ

    Było mi bardzo miło Was gościć ... komentarze miło widziane w dzienniku

    Dziennik i komentarze kostki

  19. #339
    ELITA FORUM (min. 1000)
    GraMar

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    1.299

    Domyślnie

    Witaj.
    Dzwoniłam tak sobie z ciekawości po różnych firmach pytając o ceny- beton z Radzymina / bardzo chwalony na mareckich forach budowlanych / wyceniono na 250 zł brutto z 8%VATem plus 18 zł za m3 betonu pompa.
    Nie dopytałam jednak, czy dojazd pompy gratis czy też coś złupią.
    A może wywęszyłaś już inne dobre miejsca na beton, gdzie ma siedzibę Lafarge, Górażdże?

    Czy rozpoznawałaś już okoliczne miejsca na zakup stali??

    Ja ugrzęzłam z budową z powodu pewnej niespodziewanej dupereli.
    Jak małe psotki się sprawują?
    Pozdrawiam cieplutko.



    Cytat Napisał cronin Zobacz post
    Wypadałoby trochę uaktualnić budowlanie (chachacha), coby nie było że przesilenie wiosenne mnie dopadło.
    W temacie ocieplenia stropu celulozą, mam 2 wyceny: tańsza ale firma mało gadatliwa, nic się od nich dowiedzieć poza cena nie można, droższa, ale więcej informacji, bardziej profesjonalna, wyszło 4,5-6 tys.
    Strop Konbetu terriva na pustakach 10-komorowych termo z kształtkami wieńcowymi z wkładką styropianową, wychodzi niecałe 9 tys. do tego muszę doliczyć stal, beton, i 2 kawałki które muszą być wylewane, czyli moje fanaberie: taras i podcień wejściowy.
    Wiązary z montażem niecałe 13 tys.
    Dostałam tez wycenę za SSO od pana który będzie montował wiązary (pomyślałam sobie że może dobrze byłoby gdyby robił już wszystko), 46 tys. netto (w to wliczył montaż wiązarów, który mam opłacony w wiązarach ), nawet nie chce mi się z panem dyskutować
    Przesłałam SSO do wyceny dwóm innym firmom (w tym tej "naszej" na która jesteśmy od 2 lat zdecydowani ), i tu pytanie warto brać usługę z materiałem, bo ja mam wrażenie że się wtedy jednak przepłaca za materiał. Jak obie krzykną powyżej 40 tys. to biorę wychowawczy i sama będę murować, wezmę sobie tylko jakiegoś heniutka do pomocy.
    Na ściany weźmiemy na 90% szary beton prefabetu, zapewne z liroja, bo można dostać 10 % upustu przy odpowiednim planowaniu, w każdym razie tak nam się wydaje, sprawdzimy w praktyce czy się uda
    A i w ramach oszczędności weźmiemy bloczki 20 nie 24 na attykę i garaż, tam nie potrzebuję wypasu.
    W oknach powinniśmy się zamknąć w 20 tys. (tyle że nie wiem czy z kolorem czy bez, znaczy wiem co bym chciała, ale zobaczymy co się uda). M mi wypomina fanaberie tarasowo/podcieniowe, więc nie wiem czy kolor mi przejdzie
    Kurcze to takie niekobiece martwić się o budżet, powinnam tylko wymanikiurowanym paluszkiem pokazywać to chcem i to i to jeszcze
    A i OZC się robi ...
    A cena 295 brutto za beton z pompą to sufit jest czy piwnica ? czy tak w miarę na poziomie?

  20. #340
    ELITA FORUM (min. 1000)
    GraMar

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    1.299

    Domyślnie

    Właśnie skończyłam doczytywanie Twojego dziennika, no to masz jazdę ze swoim PnB.
    Ja mam już 2 miesiące i kręcę się wokoło jak Reksio wokoło własnego omyka...

    A propos- gdzie/ u kogo zamawiałaś kopanie/bicie studni- okazało się, że za późno zwęszyłam konieczność zrobienia projektu i pozwoleń na przyłącze wodociągowe


    pozdrawiam /o jakie znajome te parapety i widoczek z naprzeciwka/

Strona 17 z 227

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony