dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21

    Domyślnie

    Wg mnie komplikujecie sobie życie. Tak na szybko to sprawę załatwiłby chyba łącznik schodowy plus wentylator z czasówką, ewentualnie z czujnikiem wilgoci. Jeden styk łączy oświetlenie, po kliku drugi styk łączy wentylator.
    I już mieszkamy !

  2. #22

    Domyślnie

    Żadne sztuczki i konsultacje z działem technicznym nie poamagały. Dopiero dodanie przekaźnika pośredniczącego rozwiązało problem. Ten przekaźnik jest ... nadpobudliwy.

  3. #23
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    michal_ludwin

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Częstochowa
    Posty
    188

    Domyślnie

    szkoda, że już kupiłeś przekaźnik.
    jest na rynku wentylator polskiego producenta, który ma fajną elektronikę między innymi z takim ustawieniem jakiego szukasz.
    Nazywa się PRIMO i można go kupić także z automatyczną żaluzją.
    np. w tym sklepie : http://www.300energia.com/sklep/went...rid,12725.html
    Aby wentylator działał tak jak sobie życzysz, czyli rozpoczynał pracę dopiero po Twoim wyjsciu z łazienki [ i zgaszeniu światła]
    wystarczy zdjąc zworkę .... i gotowe.
    Wentylator ma 5 lat gwarancji i co ciekawe także wbudowaną regulację wydajności.
    tutaj znajdziesz instrukcję: http://www.klimatom.com/PL/PL_manual..._manual_PL.pdf

  4. #24

    Domyślnie

    Szkopda że piszesz dopiero teraz.

  5. #25
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    michal_ludwin

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Częstochowa
    Posty
    188

    Domyślnie

    jestem nowy na forum

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal_ludwin Zobacz post
    Nazywa się PRIMO i można go kupić także z automatyczną żaluzją.
    No i padła moja automatyka z przekaźnikiem czasowy f-my F&F (drugi raz !!!!). Pochylam się nad wentylatorem PRIMO 100 AT.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał OldDiver Zobacz post
    Pochylam się nad wentylatorem PRIMO 100 AT.
    Tylko kurna nigdzie tego w sklepie nie można kupić - brak oferty tych wentylatorów.
    I następne pytanie ... kto jest producentem tych wentylatorów ? Bo jakby co to najwięcej informacji, filmów jest u Czechów.

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.282

    Domyślnie

    W łazience wentylacja powinna byc zapewniona zawsze. Podczas korzystania z wc - intensywnie, podczas kąpieli też intensywnie. Jak komuś wieje to intensywnie po kąpieli. Potem wychodzicie, lecz ręczniki schną (powinny schnąć) dalej i wilgoć powinna być usuwana, dlatego wentylator z żaluzja jest złym pomysłem. Przerabiałem takie nietrafione pomysły. Pierwszy objaw to niewysychające ręczniki. Potem smrodek wilgoci w łazience, znany mi z wielu odwiedzanych domów. A wystarczy intensywne wietrzenie (wentylator właczony) podczas korzystania i stała wentylacja zawsze czyli grawitacyjna. Zero problemów.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony