dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Jakie ceny mieszkań w Krakowie??

    Witam, znajomy poszukuje mieszkania w Krakowie i interesowały by go oferty, proszę o propozycje. Z góry dziękuje.

  2. #2

    Domyślnie

    Ceny zależą od wielu czynników, jaka dzielnica i okolica, jaki metraż, czy nowe bloki itd. Bo ceny znacznie się wahają.
    Mareczek, nie zawsze oznacza mężczyznę przynajmniej w tym przypadku

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Miriam34

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Posty
    1

    Domyślnie Wynajmowałam wiele lat

    Cytat Napisał trewor34 Zobacz post
    Witam, znajomy poszukuje mieszkania w Krakowie i interesowały by go oferty, proszę o propozycje. Z góry dziękuje.
    Wynajmowałam mieszkanie w Krakowie przez wiele lat i można powiedzieć nabijałam "nie małą" kasę właścicielowi. Rok temu zdecydowałam się na zakup mieszkania na kredyt. Pewnie powiecie, że teraz nabijam kasę bankowi. Może i tak, ale innego wyjścia nie mam bo tak jak większość społeczeństwa wyłożenie 200-300 tyś graniczy z cudem. Mam jedynie satysfakcję z tego, że w akcie notarialnym mieszkania widnieje moje nazwisko i z samym mieszkaniem mogę robić co chcę. Wynajmując raczej nie można sobie po swojemu urządzić, umeblować i zaaranżować. O wszystko trzeba się pytać właściciela. Ze swoim jest inaczej. Wybrałam obrzeża Krakowa - ul. Sołtysowską w dzielnicy Czyżyny. Tam wyszukałam, co prawda dość duże osiedle Fajny Dom, ale nie przeszkadza mi zbytnio. Plusem jest duży teren zieleni należący do osiedla.
    Jeśli ktoś preferuje wynajem i zmiany miejsca zamieszkania i kaprysy właścicieli, to niech pozostaje przy swoim. Dla mnie osobiście takie rozwiązanie jest kiepskie.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Miriam34 Zobacz post
    Wynajmowałam mieszkanie w Krakowie przez wiele lat i można powiedzieć nabijałam "nie małą" kasę właścicielowi. Rok temu zdecydowałam się na zakup mieszkania na kredyt. Pewnie powiecie, że teraz nabijam kasę bankowi. Może i tak, ale innego wyjścia nie mam bo tak jak większość społeczeństwa wyłożenie 200-300 tyś graniczy z cudem. Mam jedynie satysfakcję z tego, że w akcie notarialnym mieszkania widnieje moje nazwisko i z samym mieszkaniem mogę robić co chcę. Wynajmując raczej nie można sobie po swojemu urządzić, umeblować i zaaranżować. O wszystko trzeba się pytać właściciela. Ze swoim jest inaczej. Wybrałam obrzeża Krakowa - ul. Sołtysowską w dzielnicy Czyżyny. Tam wyszukałam, co prawda dość duże osiedle Fajny Dom, ale nie przeszkadza mi zbytnio. Plusem jest duży teren zieleni należący do osiedla.
    Jeśli ktoś preferuje wynajem i zmiany miejsca zamieszkania i kaprysy właścicieli, to niech pozostaje przy swoim. Dla mnie osobiście takie rozwiązanie jest kiepskie.
    W pełni się zgadzam. Własne mieszkanie to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż wynajem. A teraz mamy tylu deweloperów, że każdy znajdzie coś dla siebie i to w zasadzie w każdej części Krakowa. W Krowodrzach i Mydlnikach są fajne mieszkania od Kozioł Invest Group.

  5. #5

    Domyślnie

    Przyłączę się do tematu, ponieważ również zastanawiam się nad kupnem mieszkania w Krakowie. Całkiem niedawno wróciłem z zagranicy, a poza tym wiele lat oszczędzałem na własne mieszkanie, dlatego w końcu mogę je kupić. Może ktoś z Was orientuje się ile kosztują te SPAM? Zależy mi na tych mieszkaniach, ponieważ znajdują się one w dobrej lokalizacji, niedaleko od centrum.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 26-06-2018 o 20:11

  6. #6
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ArturEm

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    puszczykowo
    Kod pocztowy
    42-244
    Posty
    9

    Domyślnie

    mi się podoba ta inwestycja activ investments na okulickiego na nowej hucie. po pierwsze lubię nową hutę, po drugie ceny wcale nie są z kosmosu a po trzecie naprawdę jakiś mądry architekt planował rozkłady mieszkań i praktycznie nie ma takiego, które by mi się nie podobało

  7. #7
    Banned
    kowalt

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-569
    Posty
    71

    Domyślnie

    Apartamenty super ale z tego co sprawdzałam to ceny jednak nie są niskie

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Cytat Napisał dlugopis1 Zobacz post
    Oferta xxxx, w której ceny mieszkań zaczynają się mniej więcej od 6tys za metr, czyli niewiele jak na Kraków.
    Ostatni wpis w tym wątku 4 lata temu, autor od 2012r też pewnie już gdzieś mieszka - ale może jeszcze ktoś czeka na informację...
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony