dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    pasco

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    915
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie projekt W-0607 pracownia INWESTPROJEKT

    Czy ktoś buduje może taki domek?
    Chciałbym się dowiedzieć, jaki jest projekt - dobry? Jakieś problemy z adaptacją?

  2. #2

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    pasco

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    915
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    Dzięki za radę. Niestety próbowałem już szukać, i nic nie znalazłem na temat tego projektu.
    Co do linku, to adres jest www.inwestprojekt.com.pl
    Niestety, dalej trzeba wyszukać projekt.
    Dzisiaj jakoś strona nie chce się załadować, ale jak tylko się uda, to dołącze rysunki...

  4. #4

    Domyślnie


    Projekt nadaje się na działkę z wjazdem od zachodu. Jeśli wjazd jest od południa, to raczej w odbiciu lustrzanym.
    Jadalnia maleńka. Jeśli zdarzają się sytuacje, że trzeba posadzić większą liczbę biesiadujących, to zlikwidowałabym te kawałki ścian. Potrójne drzwi wyjściowe na taras są zbyteczne.
    Poddasze w zasadzie może być. Podoba mi sie, że jest tam pralnia i garderoba.
    Jeden mały kot zmienia powrót do pustego mieszkania w powrót do domu - Pam Brown

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.195

    Domyślnie

    Patrzac na elewacje dom sprawia wrazenie ogromnego, patrzac na rzuty mam wrazenie ogromnego marnotrwastwa przestrzeni. Pomieszczenia techniczne, gospodarcze i holle wydaja sie zajmowac "wieksza" powierzchnie niz czesc mieszkalna. Na gorze ponad 15 metrów hall a pokoiki 9 i 11 m2 troche to nie za bardzo przemyslane. W tak duzej powierzchni komunikacja az sie prosi zrobic wygodne schody a nie takie zabiegowe z ogromna dusza.
    Dźwigary deskowe /projekt/ do samodzielnego wykonania. Zainteresowany ? Pisz na priv.

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    pasco

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    915
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    Cytat Napisał jajmar
    Patrzac na elewacje dom sprawia wrazenie ogromnego, patrzac na rzuty mam wrazenie ogromnego marnotrwastwa przestrzeni. Pomieszczenia techniczne, gospodarcze i holle wydaja sie zajmowac "wieksza" powierzchnie niz czesc mieszkalna. Na gorze ponad 15 metrów hall a pokoiki 9 i 11 m2 troche to nie za bardzo przemyslane. W tak duzej powierzchni komunikacja az sie prosi zrobic wygodne schody a nie takie zabiegowe z ogromna dusza.
    Toteż wymaga paru "modyfikacji". Mieszkam jednak od urodzenia w domu jednorodzinnym i wiem, ile miejsca jest potrzebne na różne "drobiazgi", dlatego szukałem projektu z dużą ilością pomieszczeń gospodarczych.
    Jeżeli chodzi o hole, to już mam zaplanowane usunięcie lub przesunięcie kilku ścianek działowych dla powiększenia przestrzeni przeznaczonej na pokoje.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony