dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Ramka do kominka spartherm varia 2rh proszę o pomoc

    Witam.
    Proszę o pomoc w wykończeniu kominka.
    Niestety znany na tym forum wykonowca, który robił mi kominek uciekł z budowy (o nim i jego firmie napiszę kiedyś osobny wątek, ku przestrodze innych) i nie dokończył kominka, jak widać na zdjęciach brakuje ramki przy palenisku oraz na górze kominka, dlatego proszę Was o radę na co zwrócić uwagę.
    Gdzie zostawić dylatacje jeśli trzeba i na co zwracać uwagę, ramki będą z nierdzewki.
    Pozdrawiam
    Rafał
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PICT0005.jpg
Wyświetleń:	255
Rozmiar:	86,3 KB
ID:	224009   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PICT0783.jpg
Wyświetleń:	183
Rozmiar:	93,9 KB
ID:	224010   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PICT0791.jpg
Wyświetleń:	188
Rozmiar:	96,5 KB
ID:	224011   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PICT0778.jpg
Wyświetleń:	196
Rozmiar:	90,5 KB
ID:	224012  

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Nie uciekł, tylko wstyd mu było zamontować to co po raz szósty czy siódmy już z rzędu zrobiono do tego kominka.
    A nierdzewka to jedyna rzecz którą nie potrafi zrobić i musi posiłkować się podwykonawcami ...
    Panie Rafale - priv na skrzynce.
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  3. #3

    Domyślnie

    A jak można nazwać milczenie przez parę miesięcy i liczenie na to, że inwestor zapomniał?
    Może ten wykonawca, którego znalazłem da rady dlatego proszę o poradę jak to "wykończyć" na styku kominek ramka.
    Rafał

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafalmix Zobacz post
    A jak można nazwać milczenie przez parę miesięcy i liczenie na to, że inwestor zapomniał?
    Może ten wykonawca, którego znalazłem da rady dlatego proszę o poradę jak to "wykończyć" na styku kominek ramka.
    Rafał
    Pierwszym doradcą powinien być znaleziony wykonawca. Jak on nie wie co zrobić to jaki z niego pożytek?! Szukaj trzeciego...

  5. #5

    Domyślnie

    Ja znalazłem firmę która mam nadzieję zrobi mi te ramki z nierdzewki ale oni się nie znają na kominkach dlatego chciałem się dowiedzieć jak to wykończyć na styku kominek - blacha (zdjęcia). Może i sam budowniczy tego kominka podpowie.
    Rafał

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony