dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 23
  1. #1

    Domyślnie Futro na ścianie

    Witam,
    chciałbym poznać Wasze opinie na temat futra na ścianie. Zrobiłem takie w korytarzu. Żona na początku nie była przekonana, ale jak zobaczyła efekty to teraz jest wręcz zachwycona! Co Wy na to?


    http://forum.muratordom.pl/album.php...chmentid=86837

    http://forum.muratordom.pl/album.php...chmentid=86838

  2. #2

    Domyślnie

    Wygląda odlotowo . Czy to się zdejmuje do prania?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mąż Zobacz post
    chciałbym poznać Wasze opinie na temat futra na ścianie. Co Wy na to?
    To tkanina? pluszowa? przyklejona czymś do ściany?
    Pomysłowe. Trochę ponure, moim zdaniem.
    Ale bałabym się tego dotykać, bo nie lubię tego rodzaju pluszu (ale jeśli masz kota, to na pewno będzie zadowolony! )

  4. #4

    Domyślnie

    mnie się nie podoba, ale ja generalnie antfuterkowa jestem

  5. #5

    Domyślnie

    Pomysł ciekawy ale nie lubię łapaczy kurzu.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    jak się czyści, kiedy np. cos się wyleje albo pobrudzić od rąk?

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Niepołomice
    Dzielnica
    Śródmieście
    Posty
    106

    Domyślnie

    mnie również pomysł zaintrygował - ale jak z czyszczeniem ??
    Piękno tkwi w każdej z nas - pozwól je w sobie odkryć ...
    Nysza

  8. #8

    Domyślnie

    szczerze mowiac sam sie pchasz na ta stronke http://ekskluziff.pl/
    Regulamin forum

  9. #9

    Domyślnie

    Nie, nie można tego ściągnąć! To jest przyklejone na klej typu butapren, więc niestety ściągnięcie nie jest możliwe, ale za to spokojnie można sobie to odkurzać

    Cytat Napisał ave! Zobacz post
    To tkanina? pluszowa? przyklejona czymś do ściany?
    Pomysłowe. Trochę ponure, moim zdaniem.
    Ale bałabym się tego dotykać, bo nie lubię tego rodzaju pluszu (ale jeśli masz kota, to na pewno będzie zadowolony! )
    Nie mam kota, to przyklejone klejem typu butapren, to jest taka imitacja futra... hm ciezko okreslic

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    jak się czyści, kiedy np. cos się wyleje albo pobrudzić od rąk?
    Raczej ciężko coś wylać na ścianę, nie miałem jeszcze z tym problemu. A jeśli chodzi o takie odświeżanie futerka, to po prostu odkurzamy je.

    Cytat Napisał gumis107 Zobacz post
    szczerze mowiac sam sie pchasz na ta stronke http://ekskluziff.pl/
    Nie sądze ze z tym pomyslem akurat pcham sie tam, ale dzieki za opinie

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mąż Zobacz post
    Raczej ciężko coś wylać na ścianę, nie miałem jeszcze z tym problemu. A jeśli chodzi o takie odświeżanie futerka, to po prostu odkurzamy je.
    Wnioskuję, że nie masz dzieci i nie robisz imprez

  11. #11

    Domyślnie

    Dzieci jeszcze nie a imprezki są, ale zazwyczja siedzimy w salonie a nie w korytarzu, może robie za małe imprezki

  12. #12

    Domyślnie

    Dla mnie koszmar! Nie daj boże mol spożywczy zniesie jaja, siedlisko i wylęgarnia moli i wszelakiego robactwa. Brrrrrrrr
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał żona m Zobacz post
    Dla mnie koszmar! Nie daj boże mol spożywczy zniesie jaja, siedlisko i wylęgarnia moli i wszelakiego robactwa. Brrrrrrrr
    Przesadzasz, wystarczy trzymać czystość, bez pielęgnacji nawet w szafie w marynarkach można mieć mole

  14. #14

    Domyślnie

    hehe niezły pomysł - nie mój kolor, ale pomysł niezły.. a jeśli chodzi o tę wylegarnie robactwa to bez przesady!!!! jeśli nie zmywasz, nie wyrzucasz śmieci i nie sprzątasz to zapuści się dom ale przy regularnym sprzątaniu na pewno nie ma problemu - tak to nie mogłabym mieć firan, zasłon i mebli tapicerowanych w domu... ale są już nawet na meble tkaniny antyalergiczne - obiłam sobie sofę, więc jest coraz lepiej jeśli o jakość i potrzeby klientów

  15. #15

    Domyślnie

    Mąz a co zrobisz jak przyszła progenitura wyleje soczek kubuś na ścianę?
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ja mam ściany w przedpokoju ochlapane herbatą, którą wylałam gdy się potknęłam.

  17. #17
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Margoth*
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Bogatynia
    Posty
    1.249

    Domyślnie

    Sorry za OT, ale muszę napisać. Kilkanaście lat temu kolega mojego przyszłego męża zaprosił nas do domu, żeby się pochwalić efektami dopiero co przeprowadzonego remontu. No więc zdarzylo się podczas tej wizyty, że stałam sobie przy oknie i gapiłam się przed siebie, pijąc herbatę. Nagle mój mądry narzeczony podszedł do mnie cichaczem i wbił swoje palce w moje żebra (tak niby chciał mnie połaskotać ). Zachowałam się wtedy jak podłączona pod 220V i cała pita przeze mnie herbatka wylądowała na kaloryferze, rozbryzgując się uroczo na świeżo malowanej ścianie. Co zrobiliśmy? Wytarliśmy ścianę firanką. Świnie!
    Pozdrawiam, Margoth*
    Nasza eLKa

  18. #18

    Domyślnie

    Jak przydarzy mi sie historia z herbatą, kubusiem, winem, kawą, wódką, sokiem malinowym, czy też wodą z ogórków to wtedy Wam powiem jak sobie z tym poradziłem, narazie się nie martwie

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mąż Zobacz post
    Nie, nie można tego ściągnąć! To jest przyklejone na klej typu butapren, więc niestety ściągnięcie nie jest możliwe, ale za to spokojnie można sobie to odkurzać


    Nie mam kota, to przyklejone klejem typu butapren, to jest taka imitacja futra... hm ciezko okreslic



    Raczej ciężko coś wylać na ścianę, nie miałem jeszcze z tym problemu. A jeśli chodzi o takie odświeżanie futerka, to po prostu odkurzamy je.

    Nie sądze ze z tym pomyslem akurat pcham sie tam, ale dzieki za opinie
    pchasz sie na sile do dzialu "na bogoto".Jakbys jeszcze zrobil taki sufit obnizany z plyt k-g obowiazkowo z jakimis diodami i zapodal wenge to zostalbys moim idolem, no a saasiada by pyski zzielnialy z zazdrosci ,szczerze mowiac pasowloby do tak wypasionej chalupy odpowiednie auto ,nie sadzisz ,ze to byloby w Twoim stylu ? http://www.wiocha.pl/150381,Tuning A tak z ciekawosci ,jak sie wchodzi do tego korytaza ,bo patrzac na zdjecie zeby drzwi otworzyc to trzeba chyba fotel przestawic.lub stuknac drzwami o niego, no chyba ze ten fotel jest tylko do zdjecia zeby bylo widac ze Cie stac na 'antyki"
    Ostatnio edytowane przez gumis107 ; 26-12-2011 o 09:49
    Regulamin forum

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Pal sześć futro - ale jak się otworzy drzwi to na tym fotelu raczej gość nie posiedzi ...
    Planuję u dziecka w pokoju - sztuczne, pasek wzdłuż na ścianie. Dla jaj
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony