dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 93

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    @ErgoEden

    Brak merytorycznych argumentów prowadzi zwykle do kosmicznych wniosków ;D

    Kurcze, ostatnio ciepło, ładna pogoda nie mam jak przetestować tej Waszej kratki tak porządnie przez cały dzień w weekend.
    Nie mniej już zrobiłem jeden test z pomiarem wilgotności i temp.
    Jak widać dzięki Waszej kratce w łazience mamy długo saunę. W przypadku zwykłej kratki wszystko działa jak należy i wilgotność spada do zwykłego poziomu w kilkanaście minut. Co się stało z tą wilgocią? Została prawidłowo szybko usunięta z łazienki dzięki prawidłowo działającej wentylacji. Wraz z wilgocią usunięte zostało zużyte śmierdzące i ciepłe powietrze. W przypadku Waszej kratki pozostaje ono w pomieszczeniu. Czy o to chodzi w skutecznej wentylacji? Co więcej temperatura przez cały okres testu jest mniej więcej taka sama więc nikt nic nie podgrzewał specjalnie.
    Jak dla mnie potwierdza to moje (i nie tylko moje) zdanie o tym produkcie. Instalacja tej kratki na przewodach wentylacyjnych to zagrożenie zdrowia mieszkańców a uprzedzam, że w niektórych przypadkach nawet życia.
    Zespole ErgoEden to nie są żarty i radzę poważnie się zastanowić nad tym co sprzedajecie i jakie to może mieć konsekwencje.

    Pomiary wykonałem rejestratorem warunków środowiskowych. Pewnie przy kolejnej okazji opiszę metodykę testu. Choć z drugiej strony i tak cokolwiek bym napisał to ciężko będzie Wam to zrozumieć.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Wykres wilgotności autoaktywna zwykła.jpg
Wyświetleń:	578
Rozmiar:	89,2 KB
ID:	307779  

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony