dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jedynak

    Zarejestrowany
    Jun 2002
    Posty
    2

    Domyślnie

    Mieszkam w budynku w którym zostały wykupione wszystkie mieszkania i utworzono wspólnotę mieszkaniową.Ja chciałbym wykupić część strychu aby zaadoptować na pokój.ćzy potrzebna jest zgoda wszystkich właścicieli budynku czy tylko zgoda większościowa.jaki powinien być moj tok postępowania.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Nie napisałeś czy jest to mała czy duża wspólnota mieszkaniowa/ile lokali mieszkalnych/ wg mnie jest to zmiana przeznaczenia czesci nieruch.wsp.a więc przekracza to zakres zwykłego zarządu i wymagana jest zgoda wszystkich właścicieli/członków wspólnoty
    Ewa

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jedynak

    Zarejestrowany
    Jun 2002
    Posty
    2

    Domyślnie

    MOJA WSPÓLNOTA LICZY 16 MIESZKAŃ

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Czyli duża wspólnota mieszkaniowa.Dokładnie to zagadnienie określa ustawa o własności lokali/mogę przesłać e-mailem/zapoznaj się z nią a jak będą jeszcze jakieś niejasności postaram się pomóc.
    Ewa

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: EDZIA dnia 2002-06-20 08:57 ]</font>

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony