dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Gierga
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    1.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    105

    Domyślnie Remont łazienki - kabina murowana

    Proszę Was o pomoc. Miesiąc temu wyrzuciłam ze swojej łazienki kabinę szklaną. Po 4 latach wyglądała strasznie - gumy i silikon się przebarwiły (co jakiś czas wymieniany nowy), w szparach dostał się..s..f , dodatkowo roli niestabilne, pęknięcie u góry. NIe wytrzymałam i usunęłam kabinę. Zresztą nigdy mi się nie podobała. To byłą mała kabina półokrągła 80x80 chińszczyzna.
    W to miejsce muszę wstawić kolejną - ale wolę kabinę murowaną z drzwiami w harmonijkę.

    Poniżej zdjęcia mojej łazienki

    WYMIARY ŁAZIENKI 180x160 cm
    To mała łazienka myślałam o ustawieniu drzwi z ukosa i wybudowaniu z boku ścianki . Najwęższe drzwi są szerokości 80 cm.
    Muszę się zmieścić z ukosa aby nie zachaczyć zlewu
    Z drugiej strony zastanawiam sie jak z czego i w jaki sposób wykonać taką ściankę.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1020758.jpg
Wyświetleń:	361
Rozmiar:	62,3 KB
ID:	102477  
    REKLAMA

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ikaria

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-786
    Posty
    329

    Domyślnie

    Jako ścianek możesz użyć luksferów.Problem jednak istnieje gdzie indziej.Aby mieć bez brodzikowy prysznic musisz zerwać podłogę zaizolować ją odpowiednio aby sąsiadom nie kapało na głowę oraz zamontować odpływ co wcale nie jest takie łatwe ze względu na wysokość odpływu.Może alternatywą jest jednak kabina pentagonalna dobrej firmy zamiast dewastacja połowy łazienki?

  3. #3
    Banned
    aberowski

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    99

    Domyślnie

    też się zgadzam, że zrobienie prysznica bez brodzika to dużo więcej bałaganu. Są już teraz różne eleganckie brodziki o małych wymiarach.
    http://www.max-fliz.com.pl/files/upload/simas-fl41.jpeg

    Nie są też całkiem drogie a niektóre można zamówić przez internet.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał aberowski Zobacz post
    też się zgadzam, że zrobienie prysznica bez brodzika to dużo więcej bałaganu. Są już teraz różne eleganckie brodziki o małych wymiarach.
    http://www.max-fliz.com.pl/files/upload/simas-fl41.jpeg

    Nie są też całkiem drogie a niektóre można zamówić przez internet.

    Łazienka na zdjęciu jest dosyć mała, zgadzam się, że brodzik będzie prostszy i szybszy w instalacji. Producentów jest mnóstwo. Kwestia wpisania w google "brodziki prysznicowe"

    Ściankę z kg cchesz robić jak mniemam?

  5. #5

    Domyślnie

    Podejrzałem zdjęcie z linku i faktycznie bardzo fajny nisko osadzony brodzik z lekkim spadem ułatwiającym odpływ a jednak wygodny będzie do użytkowania. Fajny będzie w nowoczesnej łazience. Ja mam w domu całkiem spora i stwierdzam, że kabina prysznicowa już mi obrzydła z takim wiecie klasycznym wysokim brodzikiem. Ten maks fliz ma fajne produkty na stronie to jakaś hurtownia czy coś?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Trucker3er Zobacz post
    Czy ktoś bral może coś od roci? Szukam ostanio właśnie brodzika ale nie widziałem jeszcze tego sklepu o którym jest mowa.
    Generalnie to ten est totalną odwrotnością Roci. Roca celuje raczej w klientów hurtowych, dlatego często w knajpach i restauracjach masz ich armaturę. Jak posprawdzałem trochę to co mają na stanie u siebie to widzę, ze max-fliz ma trochę inny asortyment niż roca. Mają rzeczy bardziej ekskluzywne i nietypowe, same zagraniczne firmy. O opiniach musisz doczytać gdzie indziej, ale wygląda to ładnie.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony