dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    stonefree

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Ostrołeka
    Kod pocztowy
    07-410
    Posty
    3

    Domyślnie Prośba o pomoc-łóżko do małej sypialni

    Witam wszystkich. Jestem nowym użytkownikiem, mam nadzieję, że Przyjmiecie mnie do swojego grona, i że nie zrazi Was do mnie problem, w którym o pomoc sie zwrócę .
    Problem polega na tym, że nie moge znaleźć w sieci łóżka, które byłoby funkcjonalne w mojej sypialni. Otóż w moim mieszkaniu sypialnia ma wymiary 340x380 cm. W sypialni tej, oprócz czegoś do spania musi się znajdować szafa, szafka i komoda. Problem w tym, że łózko/sofa które chciałbym kupić, musi dać się składać, a oprócz tego musiałoby mieć wymiary około 220x140 cm i jak najmniej ograniczoną powierzchnię spania. Myślałem o zakupie sofy, ale niestety oparcia boczne i pochylony zagłówek większości sofek ogranicza małą przestrzeń pokoju. Czy Moglibyście podrzucić jakiś przykład dużego płaskiego łóżka pozwalajacego się składać podbnie jak sofa? Z góry serdecznie dziękuję i wracam do wertowania googla
    Pozdrawiam!

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Masz o sypialnię o metr szerszą niż ja - nie jest źle Wrzuć plan pokoju, może uda się wymyślić coś sensownego. U siebie mam szafę na całej szerokości pokoju (230x65cm), sofę stale rozłożoną (150x200), stolik nocny i 2 pufy... Może przypasuje Ci kanapa Beddinge lub jakaś rozkładana sofa z Ikei?

  3. #3

    Domyślnie

    a sofa zadna z ikea nie pasuje? ja mam bez bocznych oparc i zaglowkow...

  4. #4

    Domyślnie

    O,koniecznie przyłączam się do tematu Ten problem jeszcze przede mną - sypialnia 280x390
    "Nadzieja nie jest marzeniem, lecz sposobem przekształcania marzeń w rzeczywistość."
    — Léon-Joseph Suenens -

  5. #5

    Domyślnie

    moja sypialnia to 280x340..w tym na ścianie 280cm-etrowej są drzwi i szafa przesuwna o głębokości 70cm.. więc zostaje de facto powierzchnia - 280x270 na łóżko.
    Zamówiłam tapicerowane żeby nie obijać łydek ;-) ale z dosyć wąskimi bokami w porównaniu do reszty tapicerowanych - całkowite rozmiary to 150x222cm -model river firmy hilding
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0335.jpg
Wyświetleń:	481
Rozmiar:	83,7 KB
ID:	106679  

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    BasterMeble

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-001
    Posty
    26

    Domyślnie

    Wybór łóżka to w moim przekonaniu kwestia dwóch rzeczy: po pierwsze rozmiarów sypialni do której chcemy wstawić łóżko,a po drugie budżetu jaki posiadamy na ten cel. Nie kupujmy znowu wszystkiego w supermarketach,bo jest taniej. Czasem warto dopłacić i cieszyć się dobrą jakością przez lata niż potem żałować. Sofa do sypialni jakoś nie bardzo mi pasuje,lepiej kupić dobre i wygodne łóżko.

  7. #7
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bhm
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Łódź / Ksawerów
    Posty
    322
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Odświeżam temat - bo też jestem zainteresowana - ktoś ma jakieś pomysły inspiracje - proszę wstawiajcie zdjęcia

  8. #8

    Domyślnie

    Może nie do końca jako rozwiązanie w tej konkretnej sytuacji, ale jako inspiracja:

    http://www.lozkowszafie.pl

    http://www.lozkowszafie.com.pl
    Ostatnio edytowane przez maciek01 ; 15-04-2012 o 18:54

  9. #9

    Domyślnie

    Moja sypialnia ma 3,45 na 2,6 i mam łóżko z ikei z serii aspelund 1,4x2,0. Jest super wygodne i uwielbiam na nim spac, ale poza tym w sypialni jest tylko miejsce na 2 szafy z tej samej serii, komode i biurko. I nie ma tu za dużo miejsca do poruszania się. Takze racjonalnie chyba lepiej wychodzą sofy składane, do których mozna dobrać jakiś fajny materac. No chyba ze chcesz w sypialni tylko spac, wtedy duze nieskłądane łóżko jest najlepszym rozwiazaniem.

  10. #10
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Jestek

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cóż, mam podobne zdanie jak poprzednicy i jednak takie rozkładane łóżka to nie jest dobry pomysł. Może i powierzchnia Twoja jest niewielka, ale ja sama mieszkałam w mniejszych i dała się tam upchnąć wiele rzeczy Ja proponuję Tobie kupić solidne łóżko z litego drewna, nieskładane z porządnym materacem

    Coś takiego może? Łóżko drewniane BUKOWE Filonek 90 x 200 , kolordrewna można sobie wybrać, jest opcja barwienia


    Można

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony