dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 94 z 194
Pokaż wyniki od 1.861 do 1.880 z 3873
  1. #1861
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    massami

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sdesign Zobacz post
    A o które zdjęcie konkretnie chodzi , bo jest ich dużo-( może nr zdjęcia?) podaj to doradzę.
    Chodzi mi o zdjęcie nr 05
    (takie zasłonki kremowe tylko przewieszone przez karnisz).

  2. #1862
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    massami

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał massami Zobacz post
    Tu była reklama
    Tu nie było reklamy!
    Jak mam Was o tym przekonać? Tak czekałam na jakąś poradę, a doczekałam się jedynie usunięcia postu

  3. #1863
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Cytat Napisał S***gn Zobacz post
    A skąd jesteś?
    Mogę zrobić to za Ciebie ,a gładzie też obecnie w domku szlifuję !!![
    Jestem ze Śląska. Chętnie popróbowałabym sama, ale... czas. Nie wiem poza tym jakby to wyszło - zasłony są już "gotowe" ale pod żabki a ja bym jednak wolała przelotki. Dzięki za odpowiedź
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  4. #1864

    Red face

    Cytat Napisał ane3ka1 Zobacz post
    Jestem ze Śląska. Chętnie popróbowałabym sama, ale... czas. Nie wiem poza tym jakby to wyszło - zasłony są już "gotowe" ale pod żabki a ja bym jednak wolała przelotki. Dzięki za odpowiedź
    Ja jestem z okolic Bielska- Białej, jak nikogo nie znajdziesz to prześlij je do mnie. Będziesz mięć pytania to napisz na priv.
    DEKORACJE OKIEN I WNĘTRZ TKANINAMI

  5. #1865
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar sophia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    82
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    17

    Domyślnie


    doradźcie czym od wewnątrz zasłaniać takie okna wieczorem.... drewniane żaluzje najbardziej chodzą mi po głowie.... ale czy nie za dużo będzie kwadratów i pasków? w tej części salonu ma znaleźć się jakaś rattanowa kanpka więc stylem pasowałoby... ale.... sama nie wiem.....
    Ostatnio edytowane przez sophia ; 18-05-2010 o 12:25

  6. #1866

    Domyślnie

    Cytat Napisał sophia Zobacz post

    doradźcie czym od wewnątrz zasłaniać takie okna wieczorem.... drewniane żaluzje najbardziej chodzą mi po głowie.... ale czy nie za dużo będzie kwadratów i pasków? w tej części salonu ma znaleźć się jakaś rattanowa kanpka więc stylem pasowałoby... ale.... sama nie wiem.....


    Ja bym tego widoku wogóle nie zasłaniała !, masz ładne okna i jeszcze piekniejszy widok za oknami. A rolet zewnętrznych nie posiadasz ?
    DEKORACJE OKIEN I WNĘTRZ TKANINAMI

  7. #1867

    Domyślnie

    sophia możesz dać od wewnątrz rolety rzymskie z naturalnego materiału. Będzie pasować do stylu wnętrza.

  8. #1868
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Sdesign, czy możesz zerknąć na prv ?
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  9. #1869

    Domyślnie

    Witam,
    bardzo proszę o pomoc w dekoracji tego balkonowego okna - kupiłam już do niego śliczną białą organzę na firankę, w delikatne białe kwiatki (ale nic nachalnego ) , planowałam dodatkowo zrobić zasłony w odcieniu fioletu - potrzebuję czegoś do zasłonięcia okna wieczorem i w dzień jak słońce za bardzo nagrzewa.
    Wybrałam też karnisz , w kolorze antyczne złoto taki jak ten http://www.allegro.pl/item1032363253...ny_mardom.html

    No i teraz tak patrze i patrzę...barierka zabezpieczająca schody jeszcze na pewno z 2 lata będzie zamontowana, kanapa też już jest na swoim miejscu , więc zastanawiam się gdzie ja te zasłony w dzień odgarnę ? Chciałam (chyba ) taftę , nic bardzo grubego i cieżkiego.
    Jest szansa ze mi sie to wmieści ?
    Planowałam przelotki albo na paskach .
    Przejrzałam wątek i naprawdę jestem pod wrażeniem wiedzy , pomóżcie początkującej proszę ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC05647.JPG
Wyświetleń:	215
Rozmiar:	80,6 KB
ID:	12093  

  10. #1870

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adrianna D. Zobacz post
    Witam,
    bardzo proszę o pomoc w dekoracji tego balkonowego okna - kupiłam już do niego śliczną białą organzę na firankę, w delikatne białe kwiatki (ale nic nachalnego ) , planowałam dodatkowo zrobić zasłony w odcieniu fioletu - potrzebuję czegoś do zasłonięcia okna wieczorem i w dzień jak słońce za bardzo nagrzewa.
    Wybrałam też karnisz , w kolorze antyczne złoto taki jak ten http://www.allegro.pl/item1032363253...ny_mardom.html

    No i teraz tak patrze i patrzę...barierka zabezpieczająca schody jeszcze na pewno z 2 lata będzie zamontowana, kanapa też już jest na swoim miejscu , więc zastanawiam się gdzie ja te zasłony w dzień odgarnę ? Chciałam (chyba ) taftę , nic bardzo grubego i cieżkiego.
    Jest szansa ze mi sie to wmieści ?
    Planowałam przelotki albo na paskach .
    Przejrzałam wątek i naprawdę jestem pod wrażeniem wiedzy , pomóżcie początkującej proszę ...
    Jeśli chodzi o karnisz to polecam, co do zastosowania zasłon to wydaje mi się najlepsza wersja na przelotkach będziesz je mogła zsunąć na boki żeby w dzień zajmowały jak najmniej światła i najlepiej tak jak piszesz uszyte z cienkiej tafty . Możesz również zastosować samą firankę, a na okna rolety montowane na skrzydło okienne.
    DEKORACJE OKIEN I WNĘTRZ TKANINAMI

  11. #1871

    Domyślnie

    Czy ktoś posiada rolety wewnętrzne z silnikami ?? Poszukuję prostych systemów / firm sprzedających takie rolety ...

  12. #1872

    Domyślnie



    Kiedyś już was męczyłam odnośnie uszycia takiej firanki. Wreszcie zabralam się do szycia i znów wątpliwości.
    Dziewczyny kochane może pomożecie.
    Chcę te środki obszyć gipiurą (podobnie jak na zdjęciu) i nie wiem jak wykończyć dół. Czy obszyć lamówką, podwinąć (tunel) czy może też gipiurą?

    Drugi mój problem to długość. Asia kiedyś doradzała żeby zrobić taką firankę dłuższą bo jak się ją tak podepnie to potem może braknąć materiału.
    Mam okno 180 cm, założenie będzie 60 cm. Wyliczyłam że firanka musi być dłuższa o ok 15 cm. Ale wtedy te części po bokach będą leżeć na ziemi i nie wiem czy może te boki zrobić takie żeby były nad ziemią a środki dłuższe? Wtedy bym mysiała to uciąć po skosie. Już sama nie wiem.
    Może coś doradzicie. Będę wdzięczna za każdą sugestię.
    Pozdrawiam!

  13. #1873

    Domyślnie

    Cytat Napisał BetkaWi Zobacz post


    Kiedyś już was męczyłam odnośnie uszycia takiej firanki. Wreszcie zabralam się do szycia i znów wątpliwości.
    Dziewczyny kochane może pomożecie.
    Chcę te środki obszyć gipiurą (podobnie jak na zdjęciu) i nie wiem jak wykończyć dół. Czy obszyć lamówką, podwinąć (tunel) czy może też gipiurą?

    Drugi mój problem to długość. Asia kiedyś doradzała żeby zrobić taką firankę dłuższą bo jak się ją tak podepnie to potem może braknąć materiału.
    Mam okno 180 cm, założenie będzie 60 cm. Wyliczyłam że firanka musi być dłuższa o ok 15 cm. Ale wtedy te części po bokach będą leżeć na ziemi i nie wiem czy może te boki zrobić takie żeby były nad ziemią a środki dłuższe? Wtedy bym mysiała to uciąć po skosie. Już sama nie wiem.
    Może coś doradzicie. Będę wdzięczna za każdą sugestię.
    Pozdrawiam!
    Według mnie to sama odpowiedziałaś sobie zdjęciem. Firanka powinna sięgać np.do podłogi a podwiązanie jej uniesie się stosunkowo wyżej.
    P.S.Moja rada to wyprać jeszcze ":francę" przed szyciem bo może się skurczyć.Pzdr.
    Cokolwiek się wydarzy-jutro i tak wzejdzie słońce!

  14. #1874
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    torba74

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał sophia Zobacz post

    doradźcie czym od wewnątrz zasłaniać takie okna wieczorem.... drewniane żaluzje najbardziej chodzą mi po głowie.... ale czy nie za dużo będzie kwadratów i pasków? w tej części salonu ma znaleźć się jakaś rattanowa kanpka więc stylem pasowałoby... ale.... sama nie wiem.....
    Witam
    Faktycznie sporo podziału , ja proponuje wertikal drewniany w brew pozorom wygląda domowo i ciepło
    Pozdrawiam

  15. #1875
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    torba74

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sd***gn Zobacz post
    Ja bym tego widoku wogóle nie zasłaniała !, masz ładne okna i jeszcze piekniejszy widok za oknami. A rolet zewnętrznych nie posiadasz ?
    Roleta zewnętrzna mogła by się sprawdzić
    Do większej konieczne jest sterowanie elektryczne z powodu jej ciężaru . Sądząc po zdjęciu to jest dobry moment na doprowadzenia instalacji elektrycznej w okolice nadproża
    W takiej sytuacji warto pomyśleć też o instalacji do markizy.
    Pozdrawiam

  16. #1876
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    torba74

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adrianna D. Zobacz post
    Witam,
    bardzo proszę o pomoc w dekoracji tego balkonowego okna - kupiłam już do niego śliczną białą organzę na firankę, w delikatne białe kwiatki (ale nic nachalnego ) , planowałam dodatkowo zrobić zasłony w odcieniu fioletu - potrzebuję czegoś do zasłonięcia okna wieczorem i w dzień jak słońce za bardzo nagrzewa.
    Wybrałam też karnisz , w kolorze antyczne złoto taki jak ten http://www.allegro.pl/item1032363253...ny_mardom.html

    No i teraz tak patrze i patrzę...barierka zabezpieczająca schody jeszcze na pewno z 2 lata będzie zamontowana, kanapa też już jest na swoim miejscu , więc zastanawiam się gdzie ja te zasłony w dzień odgarnę ? Chciałam (chyba ) taftę , nic bardzo grubego i cieżkiego.
    Jest szansa ze mi sie to wmieści ?
    Planowałam przelotki albo na paskach .
    Przejrzałam wątek i naprawdę jestem pod wrażeniem wiedzy , pomóżcie początkującej proszę ...
    Proponuje od oczyszczenia okna z pianki montażowej , Zostaną wstrętne plamy trudne do usunięcia.
    Pozdrawiam

  17. #1877
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    torba74

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał pepe666 Zobacz post
    Czy ktoś posiada rolety wewnętrzne z silnikami ?? Poszukuję prostych systemów / firm sprzedających takie rolety ...
    Witam
    Oczywiście że tak
    Proszę o kontakt na e-mail
    Pozdrawiam

  18. #1878

    Domyślnie

    Proszę jeszcze odpowiedzcie mi jak wykończyć dół? Gipiurą, lamówką?

    Może jeszcze ktoś się wypowie na temat długości.
    Ostatnio edytowane przez BetkaWi ; 03-06-2010 o 19:54

  19. #1879

  20. #1880

    Domyślnie

    AsiaMariusz potrzebuję pomocy, otóż chcę w wykuszu zrobić 3 rolety rzymskie, jednak podobają mi się rolety , gdzieś w internecie znalazłam,że nazywają się chyba schodkowe?! Czy masz może zdjęcia takich rolet, jak wyglądają po rozłożeniu. Wyczytałam ,że odległości między fiszbinami zwiększają się, tzn chciałabym aby każdą fałdkę było widać a nie chowały się jedna pod drugą . Mam nadzieję ,ze wiesz o co mi chodzi Jaka powinna być odległość między fiszbinami ? Dziękuję
    Chodzi mi o coś takiego jak na zdjęciach ( jeśli się załączyły)
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zaslony_01.jpg
Wyświetleń:	236
Rozmiar:	22,2 KB
ID:	12626   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rol_rz_01.jpg
Wyświetleń:	145
Rozmiar:	5,6 KB
ID:	12627  

Strona 94 z 194

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony