dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 132 z 194
Pokaż wyniki od 2.621 do 2.640 z 3873
  1. #2621

    Domyślnie

    projektanta lekko powiozło
    (nie wiem czy to właściciel-wizjoner czy pani szyjąca firanki)
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  2. #2622

    Domyślnie

    To znowu ja

    Byliśmy w PL niedawno i wybraliśmy sobie finalnie plisy. Wykonawcę i materiał oczywiście też. Jutro będą zakładane. Szkoda że nie zobaczymy ich na razie na żywo Ale fotki będę miał więc pewnie coś wrzucę poglądowego

  3. #2623

    Domyślnie

    [QUOTE=AsiaMariusz;3030269]Coś na okrągłe okna. Proste w uszyciu. Uwierzcie.



    Jak ta firana trzyma się na karniszu? Żabki chyba nie, tunel chyba też nie bo widać ryrkę. Więc jak, na rzep?
    Czy ta firana jest krojona od góry na okrągło z odpowiednim dodatkiem na marszczenie?
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...m-czy-się-uda nowy dziennik

    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?164494-Nasz-Fokus-Mg-Projekt stary dziennik

    To nie sztuka wybudować nowy dom.
    Sztuka sprawić, by miał w sobie duszę.

  4. #2624

  5. #2625
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mrówka75
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    1.338

    Domyślnie

    o matko! miał ktoś fantazję...

  6. #2626

    Domyślnie

    Wisi i straszy....

  7. #2627

    Domyślnie

    myślałam, że to wątek o szczytach kiczu przez chwilę
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  8. #2628
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mea
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Rybnik, Poland
    Dzielnica
    Boguszowice Stare
    Posty
    4.903
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    myślałam, że to wątek o szczytach kiczu przez chwilę
    wiesz cos co jest dla ciebie kiczem komus muze sie podobac wiec z laski swojej uszanuj to !! nikt ci nie kaze tego robic u siebie ...
    raczej nie jestes wg mnie wyroczna w tematach dekoracji wszelakich ...
    Budowe mozna zasadniczo uznac za zakonczona ... dziennik zostanie ale powiedzmy dla tych ktorym ja bede chciala go pokazac ... w koncu po cholere ogladac ten moj kicz ...

    start 14 sierpnia 2010 ...

    mieszkamy od 19 listopada 2011

  9. #2629

    Domyślnie

    nie narzucam nikomu swojego zdania, ale to jest PUBLICZNE FORUM i mam zamiar w dalszym ciagu wykazać swoją opinie na temat rożnych okiennych pomysłów i nie tylko tych.
    powyższa dekoracja na okrągłym oknie traci wg mnie kiczem i tyle. nie zamierzam nikogo namawiać do tego, aby to zdjął etc., ot wyrazilam swoje zdanie.
    co do wyroczni... wow, pochlebiasz mi, ze w ogóle to słowo pojawiło się obok mojego imienia w twoich myślach, choćby i zanegowane. nie jestem ani wnetrzarzem ani dekoratorką. nigdy tez się za nikogo takiego nie uważałam. i bardzo przepraszam, ze mam inne poczucie estetyki od twojego... wszyscy ludzie powinni mieć przeciez 1 takie samo...
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  10. #2630

    Domyślnie

    A ja powiem tak ze inaczej wygląda firana za zdjeciu ,gdzie jest ujęte tylko okno wraz z firaną a zupełnie inaczej w rzeczywistości .
    Akurat w moim przypadku zamawiałam ekrany w profesjonalnym studio gdzie kolor ścian , mebli ma znaczenie .Pani która to projektowała zajmuje się szyciem ok 15 lat i jeżdzi na rożnego rodzaju szkolenia.
    Wiadomo że wystrój domu jest u każdego indywidualny a na temat gustu się nie dyskutuje
    Dodam tylko że mieszkam na wsi pod małym miasteczkiem a firany robią tutaj furore
    pozdrawiam

  11. #2631

    Domyślnie

    A to twoja lukrowana beza na oknie?

  12. #2632
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY SPECJALISTA OD DEKORACJI OKIEN
    AsiaMariusz

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    797
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    145

    Domyślnie

    Odnośnie dekoracji na zaokrąglonym karniszu...............
    I chyba nie tylko, widzę, że Panie nieźle objechały dekorację anity12345.
    No to już lekkie przegięcie, może jednak troszkę kultury.

    Nie interesuje mnie czy to co wklejam podoba się komuś czy nie. Robię to przede wszystkim dlatego, że może ktoś znajdzie w tym coś dla siebie. Wiele osób ma okrągłe okna i w żaden sposób nie wie ja je "ugryść". I może kogoś zdziwię ale sporo osób życzy sobie podobne rozwiązanie. Ktoś powyżej mądrze napisał: ważne jest to jakie jest wnętrze i jaki styl w nim panuje.
    I pewnie niejedna osoba wklejająca zdjęcia zgodzi się ze mną.
    Anita, szacunek za kulturę i dystans.

    Za chwilę nikt tu nic nie wklei z obawy na tak wyraziste opinie.

    Na forum zagląda wiele kobiet w bardzo różnym wieku, nawet takie, które mają blisko 65 lat - nie ujmując oczywiście nikomu. Świadczą o tym emaile, które otrzymuję. A z czystej kultury nawet jeśli coś się nie podoba, to można ująć to w sposób bardziej kulturalny z czystego szacunku dla osób, które zaglądają nie tylko na to forum. Krytykować trzeba jak najbardziej ale są granice.

    Co do spraw technicznych dotyczących montowania karniszy, szycia dekoracji, dodatków i w ogóle tematów z tym związanych to informacje znajdziecie w temacie: jak stworzyć własną dekorcję............
    Zawsze odpowiadam bardzo szczegółowo i w miarę możliwości robię zdjęcia aby temat był lepiej zrozumiały. Raczej nie odpowiadam jednym zdaniem bo szkoda mi czasu, jak juz coś robię to przykładam się do tego aby to co piszę było zrozumiałe. I na szczęscie jest, wystarczy poczytać inne posty.
    Ostatnio edytowane przez AsiaMariusz ; 07-11-2011 o 08:32
    Asia i Mariusz

    PRACOWNIA DEKORACJI OKIEN
    NOELIA
    (firany, zasłony, rolety rzymskie, plisy, roletki w kasetkach, żaluzje drewniane itp.)

  13. #2633

    Domyślnie

    A mnie się wydaje, że ktoś kto kocha wszelkiego rodzaju wymyślne falbanki etc. w oknach- nie powinien decydować się na wymyślne kształty owych okien. Jedno albo drugie. Okrągłe okno samo w sobie jest już tak wymyślne, że nie zniesie takich ulepszaczy. Wolałabym na szybie nakleić jakiś "piaskowany" szablon niż starać się ukryć niemożliwe do ukrycia.
    Cokolwiek się wydarzy-jutro i tak wzejdzie słońce!

  14. #2634
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY SPECJALISTA OD DEKORACJI OKIEN
    AsiaMariusz

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    797
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    145

    Domyślnie

    Iza.
    Masz prawo mieć takie zdanie, zresztą jak każdy z nas. Chodzi tylko o to w jaki sposób je wypowiadasz.

    Wracając do forum.
    Zachęcam do wklejania zdjęć i ocen innych forumowiczek (forumowiczów również bo i takich też miałam przyjemność poznać).
    Nawet nie wiecie jak Panowie w domach potrafią udekorować okna, oj potrafią............
    Mówię całkiem serio i nieźle dobierają tkaniny do wnętrza. A co robią żony? Żony malują ściany, naprawiają sprzęty itp.
    Może jakiś forumowicz się pochwali?
    Asia i Mariusz

    PRACOWNIA DEKORACJI OKIEN
    NOELIA
    (firany, zasłony, rolety rzymskie, plisy, roletki w kasetkach, żaluzje drewniane itp.)

  15. #2635

    Domyślnie

    A w jaki to niby sposób ja się wypowiedziałam? Nie rób scen- proszę
    Cokolwiek się wydarzy-jutro i tak wzejdzie słońce!

  16. #2636
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar studiorustyka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Kalisz, Kalisz, Poland, Poland
    Kod pocztowy
    62-800
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam

    Podłączam się pod pytanie - W jaki sposób ta firana trzyma się na karniszu?

    Musze przyznać, ze starannie jest uszyta i dobrze upięta
    [QUOTE=KasiaC79;4986485]
    Cytat Napisał AsiaMariusz Zobacz post
    Coś na okrągłe okna. Proste w uszyciu. Uwierzcie.



    Jak ta firana trzyma się na karniszu? Żabki chyba nie, tunel chyba też nie bo widać ryrkę. Więc jak, na rzep?
    Czy ta firana jest krojona od góry na okrągło z odpowiednim dodatkiem na marszczenie?

  17. #2637
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar studiorustyka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Kalisz, Kalisz, Poland, Poland
    Kod pocztowy
    62-800
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam

    Ciekawe ale czy praktyczne?
    Czy to jest do prania czy czyszczenia?


    Cytat Napisał mea Zobacz post
    czy ktos wie gdzie mozna takie zaslonki kupic ?? albo chociaz material ??

  18. #2638
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar studiorustyka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Kalisz, Kalisz, Poland, Poland
    Kod pocztowy
    62-800
    Posty
    4

    Domyślnie

    Bardzo mi się podobają te białe panele
    Bardzo ładna organtyna na tych ekranach - a może to woal?






    Cytat Napisał anita12345 Zobacz post
    oto moja dekoracja okienna salonu choc jeszcze bez mebli i kuchni

  19. #2639

    Domyślnie

    [QUOTE=KasiaC79;4986485]
    Cytat Napisał AsiaMariusz Zobacz post
    Coś na okrągłe okna. Proste w uszyciu. Uwierzcie.


    O matko jaki koszmar!!! sorry , ale wygląda to okropnie.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  20. #2640
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    AsiaMariusz....oj...masz rację...podpisuję się pod wszystkim co napisałaś. Bo na niektóre wątki strach coś wklejać i wchodzić....a poza tym, robi się nieprzyjemnie!

    Beata
    LAZUR

    Beata

Strona 132 z 194

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony