dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 14 z 194
Pokaż wyniki od 261 do 280 z 3873
  1. #261

    Domyślnie

    Witajcie!
    obejrzałam wszystko hurtem, i jedno wiem na pewno: chciałabym mieć możliwość zmian dekoracji okna. Zastanawiam się tylko, jakie karnisze wybrać, żeby były maksymalnie uniwersalne? Chyba jednak z dwoma prętami? A może cieniutkie linki?

  2. #262

    Domyślnie

    Witaj

    Mam też sporą kolekcję zdjęć karniszy z firanami. Postaram się dziś wieczorem wgrać część.

    Moim zdaniem chyba najbardziej uniwersalne są metalowe z dwoma prętami. Zawsze można je pomalować na inny kolor lub czasowo jeden pręt odmontować.

  3. #263

    Domyślnie

    Joannal Twoje zdjęcia są absolutnie bezkonkurencyjne Jeśli masz równie ciekawą kolekcję na inny temat to chętnie pooglądam.

  4. #264

    Domyślnie

    Cytat Napisał Berenika
    Joannal Twoje zdjęcia są absolutnie bezkonkurencyjne Jeśli masz równie ciekawą kolekcję na inny temat to chętnie pooglądam.
    Witaj

    Mam i inne kategorie. Dokładnie:
    kuchnie
    łazienki
    obrusy
    kominki
    ogrodzenia
    ogród
    sypialnia
    podłogi
    płytki
    elewacje zewn.
    tarasy
    oświetlenia
    drzwi

    To katalogi u mnie na dysku. Część to oczywiście zdjęcia z forum Muratora. Sama stawiam domek GL118 Studia Atrium. A że budowa na razie w stanie surowym melbuję, ogradzam i planuje ogród w marzeniach . I zbieram materiały na czas kiedy bedę mogła to robić w rzeczywistości . Już się nie mogę doczekać.

    Te najładniejsze postaram się systematycznie umieszczeć na forum . Czytam je juz od roku a umieszczać materiały zaczełam dopiero wczoraj.

  5. #265

    Domyślnie

    Ja mam dylemat jakie karnisze:zwykłe szyny czy coś kutego do sufitu. Na całą ścianę czy tylko nad okna.
    Do sufitu bo:
    1. niskie pomieszczenie a stosunkowo długie ok. 9/4;
    2. od okna w górę jest tylko 15cm
    Poza tym 2 okna na ścianie + podwójne drzwi balkonowe
    (okno; 1,5m; drzwi; 1,5m; okno). Wygląta to jak na zdjęciu z kominkiem w środku tylko miast kominka jest okno balkonowe.
    (Mój domek to GL 124A Atrium różnica polega jedynie na tym,że u nas brak ścianki działowej pomiędzy salonem a pokojem).

  6. #266

    Domyślnie

    skromnie dorzucam moje własne dekoracje.. ponieważ ciągle remontujemy nie zdecydowałam się jeszcze na zakup drogich firanek..
    więc na razie skromnie..

    http://c.gaborska.w.interia.pl/duzypok.jpg

    http://c.gaborska.w.interia.pl/przedp.jpg

  7. #267

    Domyślnie

    Cytat Napisał Joannal
    Cytat Napisał Berenika
    Joannal Twoje zdjęcia są absolutnie bezkonkurencyjne Jeśli masz równie ciekawą kolekcję na inny temat to chętnie pooglądam.
    Witaj

    Mam i inne kategorie. Dokładnie:
    kuchnie
    łazienki
    obrusy
    kominki
    ogrodzenia
    ogród
    sypialnia
    podłogi
    płytki
    elewacje zewn.
    tarasy
    oświetlenia
    drzwi

    To katalogi u mnie na dysku. Część to oczywiście zdjęcia z forum Muratora. Sama stawiam domek GL118 Studia Atrium. A że budowa na razie w stanie surowym melbuję, ogradzam i planuje ogród w marzeniach . I zbieram materiały na czas kiedy bedę mogła to robić w rzeczywistości . Już się nie mogę doczekać.

    Te najładniejsze postaram się systematycznie umieszczeć na forum . Czytam je juz od roku a umieszczać materiały zaczełam dopiero wczoraj.

    Jak mam Cię zachęcić do umieszczenia ich jak najszybciej na forum. Bardzo mi się podoba to, co zamieszczasz

  8. #268

  9. #269

  10. #270

    Domyślnie

    Tutaj bodoba mi się sama biała firana. Sliczna, prosta, delikatna. Prostota jest najpiękniejsza . Ale chyba nie wyglądałąby tak ładnie na tle białej ściany. Chyba ważne jest też otoczenie. Ładnie wygląda na tle tej tapety.


    Jak już ktoś napisał: "Sama firana nie stworzy klimatu." Bardzo podoba mi sie cała ta kompozycja.


    Góra:

    Całość:


    Umieszczanie tych zdjęć w albumie Onetu wykończy mnie . Może uda mi się dziś załatwić troche miejsca na serwerku kolegi.

  11. #271
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... MISS FORUM 2007 Avatar joola
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    3-City
    Posty
    5.169

    Domyślnie

    Cytat Napisał Joannal
    Umieszczanie tych zdjęć w albumie Onetu wykończy mnie . Może uda mi się dziś załatwić troche miejsca na serwerku kolegi.
    Joannal, jeśli te zdjęcia znalazłaś w internecie, to nie musisz umieszczać ich w albumie tylko wklejasz je bezpośrednio z netu.
    Dzień dobry, zastałem Jolkę?
    Budowa domu jest trudniejsza niż przybicie galaretki do ściany

  12. #272

    Domyślnie

    Dziewczyny, czy taką firankę z wmontowanymi kółkami to się od razu kupuje i z karniszem? W dodatku tak firanka na górze musi być usztywniona, więc to chyba komplet. Bardzo mi się takie rozwiązanie podoba. Wcześniej też była wklejona taka czerwona zasłona. Chyba to musi być mocno drogie? znacie ceny?
    Wklejajcie dalej
    dana

  13. #273

    Domyślnie

    Cytat Napisał joola
    Cytat Napisał Joannal
    Umieszczanie tych zdjęć w albumie Onetu wykończy mnie . Może uda mi się dziś załatwić troche miejsca na serwerku kolegi.
    Joannal, jeśli te zdjęcia znalazłaś w internecie, to nie musisz umieszczać ich w albumie tylko wklejasz je bezpośrednio z netu.
    Tak .. tylko juz nie pamiętam z jakiej strony je zgrywałam ...

  14. #274

    Domyślnie

    O rany
    Jak to sie stało ,że dopiero teraz to zajrzałam, a tu takie śliczności
    Lecę szukać maszyny do szycia,
    skorzystałam z porad jak zrobić takie cudeńka spisuję listę potrzebnych duperełków i lecę z robotą.

    DZIEWCZYNY JESTEŚCIE SUPER

    Znalazłam natchnienie na zasłonki do okien dachowych


    Pozdrawiam
    martta

  15. #275

    Domyślnie

    Cytat Napisał osowa
    Beatko właśnie przyszło mi do głowy takie coś ...
    materiał naciągnięty jak ekran z tunelikiem w dole do usztywnienia ( wsuniesz tam listewkę) wieszany na takich uchwytach- kijkach jak do ręczników czyli :
    -zamocowałbym je( sztuk dwie) po bokach okna na ścianie w wysokości linii kafelków tak by łączenie wypadło w połowie szerokości okna ( takie materiałowe okiennice)
    Myślę, że to będzie pasować – nie trudne w mocowaniu , nie koliduje z ogólną koncepcją ... nowoczesne i proste . A gdy masz potrzebę – odchylasz na bok i wolny dostęp do okna masz bez kłopotu
    Buzial
    moze nie w lazience ale w pokoju mam cos podobnego. Jest to naturalna bawelna z wtkanym materialem firankowym (zorzeta). Dwa rowne kawalki, przez tuneliki wsuniety jest kijek bambusowy. Zdjecie troche ciemne, bo musialam robic pod swiatlo

    http://img169.echo.cx/img169/7084/img196719mu.jpg

  16. #276

  17. #277

    Domyślnie

    Wymyśliłam, że powieszę w kuchni dwie rolety - "dzienną" i "nocną". Chciałabym, żeby jak najmniej odstawały od okna (jest blat i zlew zaraz obok, no i szafki będą kiedyś wisieć). Jedną z rolet wypadałoby zamontować na skrzydle okiennym. Mam drewniane okna i nie chcę ich kaleczyć. Jeżeli "nocna" miałaby być przy szybie to rozważam kupno rolety do montażu bezinwazyjnego (na zawieszkach). Niestety oglądałam je tylko na zdjęciach. Czy macie jakieś opinie na ich temat?
    Druga opcja to roleta dzienna przy szybie. Chcę ją uszyć sama. Niestety nie mam jeszcze koncepcji jak ją powiesić bez nawiercania lub klejenia do framugi. Była kiedyś mowa o wieszaczkach na przyssawki. Tylko czy to wytrzyma? I gdzie to kupić?
    A może zazdrostki zamiast dziennej rolety? Chyba montaż jest "bezinwazyjny"? A może się mylę?

  18. #278

    Domyślnie

    mam pytanie. jak unieruchomic rzymska rolete po podciagnieciu? chodzi mi o rolete robiona sposobem Osowy
    Pozdrawiam serdecznie.

  19. #279

    Domyślnie

    Dokładnie takie samo pytanie jak MałaR. zadałam kilka stron wcześniej.Niestety nie uzyskałam odpowiedzi
    MałaR. uszyłaś taką roletkę? Jak wyszło? Może jakieś fotki.

    I jeszcze pytanko do Osowej -jak duże rolety można uszyc ,ażeby wszystko ladnie działało?Czy próbowałas z takimi na drzwi tarasowe czy tylko na okna?
    Pozdrawiam.Ania

  20. #280

    Domyślnie

    MałaR. przyszły mi do głowy takie kulki z przyciskami na spreżynkach jak są przy kurtkach czy dresach do ściągania sznurków.Moze są rożne rozmiary i taka wieksza utrzymałaby podciągnięty materiał?

Strona 14 z 194

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony