dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 140 z 194
Pokaż wyniki od 2.781 do 2.800 z 3873
  1. #2781

    Domyślnie

    postaram się zrobić zdjęcie z zasłoniętymi zasłonami, zsunąć nie mogę, bo musiałabym rozkręcać karnisz, a sama nie dam rady.
    karnisz utrzyma, to nie problem. Pytanie jakie są śruby i w co wkręcone.

  2. #2782
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tiffi1

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-355
    Posty
    7

    Domyślnie

    Ten materiał w pasy mi się podoba, ale mam jedną wątpliwości co do rolet, mianowicie ogólnie bardzo mi się podobają zrobiłam dwie w domu w pokoju do pracy i na klatce schodowej, nie wyszły tanio, bo wiadomo jak materiał kosztuje trochę więcej to i cała roleta. Obawiam się, ze jak mi się znudzi materiał to trudniej z wymianą. Materiał w pasy mi się bardzo podoba ale mojemu mężowi nie podobają się pasy, no i nie wiem czy nie będzie protestował przeciwko rzymskim (to znaczy wiem, ze będzie).

    Co do karniszy dopeiro co zostały zakupione i zawieszone, widzicie minę mojego męża któremu mówię hmm jednak je zdejmiemy

    A może w takim razie jakieś jasne gładkie zasłony na przelotkach i tyle iw kuchni też.

    Nie wiem sama, ale dziękuję Wam, że podpowiadacie mi co mogę zrobić, naprawdę dziękuję, bo rady w stylu "przemaluj wszystko" są .... same rozumiecie .

  3. #2783

    Domyślnie

    Cytat Napisał tiffi1 Zobacz post
    Ten materiał w pasy mi się podoba, ale mam jedną wątpliwości co do rolet, mianowicie ogólnie bardzo mi się podobają zrobiłam dwie w domu w pokoju do pracy i na klatce schodowej, nie wyszły tanio, bo wiadomo jak materiał kosztuje trochę więcej to i cała roleta. Obawiam się, ze jak mi się znudzi materiał to trudniej z wymianą. Materiał w pasy mi się bardzo podoba ale mojemu mężowi nie podobają się pasy, no i nie wiem czy nie będzie protestował przeciwko rzymskim (to znaczy wiem, ze będzie).
    ja mam to szczęście, że mąż się nie wpitala, noooooo kręci nosem jak mu cena nie odpowiada, co do reszty mam wolny wybór

    Co do karniszy dopeiro co zostały zakupione i zawieszone, widzicie minę mojego męża któremu mówię hmm jednak je zdejmiemy
    to fakt, faceta może wkurzyć.. ;/

    A może w takim razie jakieś jasne gładkie zasłony na przelotkach i tyle iw kuchni też.
    jasne zasłony Ci zginą - masz jasne ściany - jeśli nie pasy to.. sama nie wiem..
    ..najgorsze jest to, że ja jak się uprę na coś to nie widzę niczego innego - dla mnie te pasy fajnie by wyglądały.. i.. na razie mam pustkę w głowie...

    Nie wiem sama, ale dziękuję Wam, że podpowiadacie mi co mogę zrobić, naprawdę dziękuję, bo rady w stylu "przemaluj wszystko" są .... same rozumiecie .
    no rozumiem.. są.. "świetne"...

    Może coś jeszcze poszukam i.. napiszę...

    ave!, pomóż..

  4. #2784

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie Zobacz post
    postaram się zrobić zdjęcie z zasłoniętymi zasłonami, zsunąć nie mogę, bo musiałabym rozkręcać karnisz, a sama nie dam rady.
    karnisz utrzyma, to nie problem. Pytanie jakie są śruby i w co wkręcone.
    dzięki wielkie. Nie chce Ci robić problemu ze zdjęciem, wystarczy jak mi napiszesz jak to wygląda i czy dużo okna jest niezasłonięte.
    Dziennik
    Od 19 stycznia 2012 w nowym domu

  5. #2785

    Domyślnie

    madzioochna, ja mam okno dwumetrowe i zasłonki szerokości 130 cm tak samo jak u jaksie pełnią funkcję boków i.. ledwo wystarczają na zasłonięcie tego okna - myślę, że dwie po 150cm będą za wąskie.. Ja bym kupiła po dwie takie same z dwóch stron okna i wtedy miałabyś ok

  6. #2786

    Domyślnie

    no to niedobrze.. bo na dwie nie bardzo się moja połówka zgodzić.. trudno, nie ma innego wyjścia, muszę go jakoś do tego przekonać.
    Dziennik
    Od 19 stycznia 2012 w nowym domu

  7. #2787

    Domyślnie

    Cytat Napisał madzioochna Zobacz post
    no to niedobrze.. bo na dwie nie bardzo się moja połówka zgodzić.. trudno, nie ma innego wyjścia, muszę go jakoś do tego przekonać.
    a musi wiedzieć? powiesz, że to była jedna, tylko Tobie koncepcyjnie pasowało podzielenie jej
    A mooooże madzioochna wystarczą trzy? Jak dokładnie wygląda to okno? To są trzy skrzydła po metrze? czy dwa po 1,5?

  8. #2788

    Domyślnie

    Cytat Napisał magduska Zobacz post

    ave!, pomóż..
    http://www.dekoria.pl/offer/product/...na-kolkach#a/-
    ja widzialabym cos w tym stylu - jeśli pasy to wzdłuż - kolekcja mabel z dekorii - tak na szybko (sama myslę, by sprawic sobie do sypialni - tylko te w szarym granacie i z wzorami w te duze kwiatki - mam próbki - ladne.....) albo cos z wieksza ilością jaśniejszego albo w odwrotnych proporcjach do części z czekoladowa scianą na ławę też - ale - do poszukania moze ktos widzial, ktos wie
    wg mnie idealne bylyby pasy szeroki i równe
    http://www.annabudnik.pl/sklep/poduc...w-pasy-50x60cm
    np takie paski: o... jak wyzej tylko nie patrzcie na cene tych poduszek 8O
    Ostatnio edytowane przez ave! ; 07-01-2012 o 22:35 Powód: paski

  9. #2789

    Domyślnie

    Razem kupujemy rzeczy do domu, wiec nie ma szans zeby nie zauważył.. chyba że zrobie "popatrz, ptaszek leci" i cyk do torby. A torby w Ikei przepastne więc nie zauważy

    My mamy dwa, bo są przesuwne. Na trzy to się na pewno nie zgodzi, bo juz gadałam. Powiedziałam że albo 4 albo nic. Ne otrzymałam odpowiedzi - a to dobry znak..
    Dziennik
    Od 19 stycznia 2012 w nowym domu

  10. #2790
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tiffi1

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-355
    Posty
    7

    Domyślnie

    magduska i ave
    Bardzo wam dziękuję. Nie ukrywam, ze zarejestrowałam się tez na innym forum, ale szybko stamtąd uciekłam bo oczywiście teraz tylko szary albo biały. Mnie osobiście bardzo się podobają kolory szary czy biały na ścianach, ale nie o to chodzi, chodzi o to, że najlepiej zburzyć wszystko, przemalować i w ogóle wszystko od nowa.
    Co do rolet zaproponowałam mężowi skrzywił się, a jak powiedziałam, że karnisze może nie to spojrzał na mnie i powiedział, żebym już nie oglądała nic w necie.
    Mnie osobiście pasy podobają się pionowe.

    Aż mi się smutno zrobiło, bo tak jak pisałam kobieta w ciąży zdalnie wybierająca różne rzeczy echhhhh a potem wchodzisz i to myślisz świetne a to do bani, albo, że mi się odwidziało.

    Naprawdę będę wam wdzięczna na konstruktywne pomysły. Może za trzy lata wszytsko przemaluję (hmmm co wy na to na biało he he ???)

    No dobra dobra tylko myślę, ze jak dokupię stół, krzesła to w jakim kolorze, a tu jeszcze lampy

  11. #2791

    Domyślnie

    madzioochnia, zabierz go do salonu zasłon, niech zrobią przykładową wycenę, jak zobaczy cenę, to sam pobiegnie do IKEA i kupi 2 komplety.

  12. #2792

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie Zobacz post
    madzioochnia, zabierz go do salonu zasłon, niech zrobią przykładową wycenę, jak zobaczy cenę, to sam pobiegnie do IKEA i kupi 2 komplety.
    hyhy, też świetny pomysł..
    madzioochna, jeszcze mu wmów, że jaka Ty jesteś wspaniała, że wybrałaś z IKEII takie tanie

  13. #2793

    Domyślnie

    Cytat Napisał ave! Zobacz post
    http://www.dekoria.pl/offer/product/20/65/0/Zaslona-na-kolkach#a/-
    ja widzialabym cos w tym stylu - jeśli pasy to wzdłuż - kolekcja mabel z dekorii - tak na szybko (sama myslę, by sprawic sobie do sypialni - tylko te w szarym granacie i z wzorami w te duze kwiatki - mam próbki - ladne.....) albo cos z wieksza ilością jaśniejszego albo w odwrotnych proporcjach do części z czekoladowa scianą na ławę też - ale - do poszukania moze ktos widzial, ktos wie
    tak, masz rację ta kolekcja jest bardzo ładna - moja koleżanka ma ją (ale jak jeszcze była w kolorze bordo) w sypialni i na prawdę fajnie to wygląda
    wg mnie idealne bylyby pasy szeroki i równe
    z tego studia dekoracji okien był właśnie taki materiał w równe pasy brązowo-beżowe (przynajmniej tak mi monitor pokazywał)
    tiffi1, a może wszędzie zrób te pasy, w każdym oknie - skoro koszt rolet jest za wysoki, bo ta kolekcja mabel jest fajna, ale.. na Twoją ciemną ścianę będzie za.. ciemno..
    Jest jeszcze w tym studio na zdjęciu 8 taki materiał w kółka (w Twoich kolorach), ale obawiam się, że we wszystkich oknach wyjdzie.. pstrokato - no chyba, że na jasnych ścianach poszukasz materiału w brązie (w jednym z kolorów z tych kółek) a w oknie z brązową ścianą zrobisz zasłonki właśnie z tych kółek. Jednak obawiam się, że ładniej, prościej i bardziej klasycznie byłby wyglądał salon w materiale z tymi pasami
    ..ech, a ja znowu swoje :/

  14. #2794

  15. #2795

    Domyślnie

    jaksie, to jest okno trzymetrowe?
    u mnie przy dwumetrowym PRAWIE zasłoniłam całość...

  16. #2796

    Domyślnie

    aż poszłam zmierzyć, całość ma 2.90 m

  17. #2797

    Domyślnie

    jaksie wielkie dzięki tak myslę że może po jednym wystarczy, bo widzę że zasłonka u Ciebie trochę zasłania ścianę, więc "dziura" jeszcze trochę się zmniejszy. Bo po dwie to chyba nie bedzie tak ładnie. Pięknie te zasłonki u Ciebie wyglądają - to są białe, nie kremowe?
    Dziennik
    Od 19 stycznia 2012 w nowym domu

  18. #2798

    Domyślnie

    Tak, białe ale to nie śnieżna biel.

  19. #2799

    Domyślnie prosba o pomov

    Chcemy zrobic firanki plus zaslony oraz podwojna rolete z tych samych materialow (badz o takim samym kolorze) w salonie oraz rolete w kuchni.

    Okno w salonie jest duze - tj. 4.20 metra dlugosci na 2.50 wysokosci.

    Wnetrze salonu jest w kolorze szarym (jasny) a meble beda jasne (biale).

    kolor zaslon - ciemniejszy odcien + firanki gladkie, bez wzorow.
    podloga jest ciemna (lita deska)

    dolaczylem przykladowe zdjecia wnetrz = najbardziej podoba mi sie zaslona na zdjeciu numer 1 (wyslwietla sie jako 4) oraz zdjcie okna

    firany i zaslony chce dac na szynach i schowac je za lista dekoracyjna,

    prosze o sugestie

    pzdr
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	10185043_1.jpg
Wyświetleń:	1270
Rozmiar:	38,5 KB
ID:	94023   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	110693763-131329-1.jpg
Wyświetleń:	1378
Rozmiar:	34,2 KB
ID:	94024   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	11932406557871_6.jpg
Wyświetleń:	1379
Rozmiar:	38,2 KB
ID:	94025   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	1542
Rozmiar:	60,9 KB
ID:	94030   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0716.JPG
Wyświetleń:	1020
Rozmiar:	42,1 KB
ID:	94033  

    Ostatnio edytowane przez lukasz_warszawa ; 08-01-2012 o 19:14

  20. #2800
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ania i Bartek
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    1.628
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    190

    Domyślnie

    Pamiętacie czy - i jeśli tak, to kto - miał długi karnisz nad całym oknem, na firanki, a dwa boczne krótkie karnisze na zasłonki?

    Myślę o takim rozwiązaniu nad szerokie nieotwieralne okno i na drzwi tarasowe.
    Dziękuję.
    galeria i komentarze
    Dziennik
    Mój domek:127m2, kubatura 343m3, docieplenie 15cm wełny na pustak ceramiczny 24cm, dach 35cm ekofiber, wentylacja mechaniczna - rekuperacja, pompa ciepła zirius m2-5, zbiornik akumulacyjny 500l, pierwszy sezon od 01.09.2010 do 08.10.2011 - 3045 kwh, drugi sezon 10.2011 - 110 kwh, 11.2011 - 430 kwh, 12.2011 - 443 kwh, 01.2012 - 464 kwh, CWU - 2+2
    O sobie dla mnie

Strona 140 z 194

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony