dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 143 z 194
Pokaż wyniki od 2.841 do 2.860 z 3873
  1. #2841
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    ja ostatnio krzyknelam "wow" a potem się okazało 871 zł /mb
    zabrakło mi słów by wyrazić dezaprobate i na szczęście nie przekalkulowalam ile ten pomysł mógłby mnie kosztować (po co się dołowac)

    ooo to faktycznie

    u mnie znacząco mniejsza cena, ale jak się pomysli ile to zasłon + bieżnik na stół + poszewki na poduszki to za sam materiał tysiak wypada i nawet nie wiadomo kiedy

    A chcę koniecznie zmienić wystrój na wiosenny. Na jesieni był fiolet, obecnie jest czerwień która powisi gdzieś do marca, ale potem aż się prosi o limonkę

    Ma ktoś jakiś fajny limonkowy materiał?



    ps. musztardowy tez przyjmę z otwartymi ramionami zastanawiałam się nad turkusem, takim mocnym, ciemnym.... ale nie mam jeszcze odwagi - nie wiem czy będzie pasował...

  2. #2842
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar barto307cc
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    1.223
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Cytat Napisał nitubaga Zobacz post
    nooo konkretnie to zasłon i firan luuub dodatków do tychże
    Poogladaj może coś ci wpadnie w oko









  3. #2843
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar barto307cc
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    1.223
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie Zobacz post
    Przepraszam za szczerość, ale to według mnie nadaje się do tematu i kiczu. Tylko dziada z babą brakuje. Ktoś miał fantazję i wykorzystal kilka pomysłów w jednym projekcie.
    Nie ma to jak w każdym wątku tylko krytykować

  4. #2844
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar barto307cc
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    1.223
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Nitubaga jeszcze parę znalazłam


  5. #2845
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    Dzięki...

    te ostatnie sa bardzo zwiewne co by było w sam raz na wakacje musze jeszcze poszukać

  6. #2846

    Domyślnie

    Cytat Napisał barto307cc Zobacz post
    Nie ma to jak w każdym wątku tylko krytykować
    chyba nie bywasz jednak w każdym wątku

  7. #2847
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie Zobacz post
    Przepraszam za szczerość, ale to według mnie nadaje się do tematu i kiczu. Tylko dziada z babą brakuje. Ktoś miał fantazję i wykorzystal kilka pomysłów w jednym projekcie.
    Moim zdaniem też, zdecydowanie przekombinowane.

  8. #2848

    Domyślnie

    barto - toś pojechał. nie podoba mi się ani jedna z twoich propozycji. te o których nie powiem "kicz" są przekombinowane. masakra
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  9. #2849

    Domyślnie

    mnie też się nie podobają te propozycje; za dużo wszystkiego, przeładowane, pomieszane,
    nie mówiąc już o stronie praktycznej - jak to ustrojstwo wyprać, wyprasować, upiąć na nowo;

  10. #2850
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    To moje w sypialni



    Uploaded with ImageShack.us




    Uploaded with ImageShack.us

  11. #2851

  12. #2852

    Domyślnie

    super - mimo ze "na bogato", to jednak nie przytlaczajaco. bardzo szykowne!
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  13. #2853
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    Zgadzam się ... super do sypialni. Chciałam coś podobnego wyczarować z mojej salono-jadalni, ale uznałam, że 8 sztuk by było niezjadliwe. Ale w sypialni wygląDA SUPER

    Pytanko czy to jakiś atłas? satyna?tafta? bo widzę, ze z fajnym połyskiem

  14. #2854
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    A ja z uporem maniaka wracam do mojej limonki

    czy takie

    http://www.komfort.pl/produkt,66757,...13486,7,,13486

    pasować będzie tu?



    Jak widać jest tegoooo fiuuuu i nie chce przesłodzić. Dodam, ze ten materiał miał by zastąpić wszystko co grafitowe. i zmiana dodatków tez by była konieczna, ale to oczywistość
    Ostatnio edytowane przez nitubaga ; 28-01-2012 o 13:31

  15. #2855
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314

    Domyślnie

    Marjel sliczna sypialnia, a zasłony ........
    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

  16. #2856

    Domyślnie

    nitubago, ja bym limonke zostawiła w dodatkach. jeśli szare zasłony są na wylocie - wybierz bardziej stonowany odcień zieleni
    b
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  17. #2857
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    No właśnie w tym rzecz, że jak ma mnie to kosztować więcej niż 1500 zł a tak mi wychodzi to chyba zostawie to co mam i wymienie czerwień dodatków na limonke lub musztardę. Chyba, że ktoś z osób tu zaglądających mnie oświeci gdzie można kupic tani materiał w zielonym odcieniu. Natomiast jak nie znajde bede się rzucać na lampiony, donice, wazony, i in. takie fatałaszki

  18. #2858
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar barto307cc
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    1.223
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    barto - toś pojechał. nie podoba mi się ani jedna z twoich propozycji. te o których nie powiem "kicz" są przekombinowane. masakra
    Mnie się tez nie wszystkie podobają,to nie są moje firany tylko wyszukane gdzieś w necie,nitubaga szuka pomysłu na swoje to wstawiłam jakie znalazłam,może komuś innemu sie coś przyda

  19. #2859
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    Znalazłam coś limonkowego




  20. #2860

    Domyślnie

    Cytat Napisał anita12345 Zobacz post
    witam
    to firanki mamy do odnowionego pokoju telewizyjnego ,dodają uroku i świetnie przepuszczają światło dnia
    pozdrawiam


    Nie będę komentowała, czy te firanki są kiczowate, czy nie, bo ponoć o gustach się nie dyskutuje Ale odniosę się do samej kompozycji - to co pokazałaś wygląda jak nałożone na siebie trzy różne okna, albo jakbyś nie mogła się zdecydować, jaki styl Ci się podoba. Jest tutaj i ciut nowocześnie (prawa strona), i rustykalnie (koroneczka), i małomiasteczkowo (lewa strona i ten lambrekin). W rezultacie żadna z tych części nie pasuje do pozostałych. Dużo lepiej by wyglądało, gdybyś na całości okna zdecydowała się na jeden styl.

Strona 143 z 194

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony