dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 144 z 194
Pokaż wyniki od 2.861 do 2.880 z 3873
  1. #2861

    Domyślnie

    Dokładnie to miałam na myśli używając skrótu myślowego - kiczowate.
    A swoją drogą uważam, że o gustach jednak należy dyskutować
    Przypomniałam sobie, że pani od tych zasłon ma 15letnie doświadczenie w branży, pora się chyba przekwalifikować ...
    Ostatnio edytowane przez jaksie ; 28-01-2012 o 17:40

  2. #2862

    Domyślnie

    mogą uwagę zwraca dziwaczne długość tej "kompozycji".
    midi w firankach chyba jeszcze nie było. i już rozumiem czemu
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  3. #2863

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    To moje w sypialni



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us
    MarJel zasłony przepiekne, ale reszta według mnie nie pasuje do klimatu, jaki powstał wraz powieszeniem tych zasłon (może wyłączając lampy ) reszta zrobiła się przy nich taka.... tandetna. Te zasłony narzucają styl klasyczny, bardziej elegancki.
    Te łóżko jest takie banalne przy tej zasłonie. Za mała narzuta. Te pikowania.... To cerata?
    Ostatnio edytowane przez Aleksandryta ; 28-01-2012 o 18:44

  4. #2864
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aleksandryta Zobacz post
    MarJel zasłony przepiekne, ale reszta według mnie nie pasuje do klimatu, jaki powstał wraz powieszeniem tych zasłon (może wyłączając lampy ) reszta zrobiła się przy nich taka.... tandetna. Te zasłony narzucają styl klasyczny, bardziej elegancki.
    Te łóżko jest takie banalne przy tej zasłonie. Za mała narzuta. Te pikowania.... To cerata?

    Tak cerata
    Z bliska wygląda tak, jest to tłoczony plusz.


    Uploaded with ImageShack.us
    Narzuta nie jest za mała, miała przykryć tylko materac, a nie wystające boczki tego banalnego łóżka


    Uploaded with ImageShack.us
    Zasłony może dla Ciebie narzucają styl klasyczny, ja chciałam uzyskać styl glamour. Miały grać główną rolę w tej sypialni i przyćmić resztę. Po twoim komentarzu śmiem twierdzić, że cel został osiągnięty

  5. #2865
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał nitubaga Zobacz post
    Zgadzam się ... super do sypialni. Chciałam coś podobnego wyczarować z mojej salono-jadalni, ale uznałam, że 8 sztuk by było niezjadliwe. Ale w sypialni wygląDA SUPER

    Pytanko czy to jakiś atłas? satyna?tafta? bo widzę, ze z fajnym połyskiem
    Szare na pewno tafta, od wewnątrz (wrzosowe) podszyte taftą lub satyną, nie pamiętam.

  6. #2866

    Domyślnie

    Mar Jel myślę, że w sypialni masz ładnie i tak jak nalezy - na dodanych zdjęciach wygląda duuuuuzo lepiej niż na tych na początku - a zasłony piękne. ja jestem bardziej "fakturowiec" niz ogólnowygladowiec (wiem na przykładzie zdjęć z wlasnej kuchni )
    Nitubaga u Ciebie też ślicznie, rozumiem "mus" zmian - limonka śliczna, tylko mocno trendy i może się szybko znudzić - jeśli znajdziesz ladny materiał na zasłony - to kupuj - takie dodatki i inne - tez kosztuja, a potem nie ma co z nimi zrobić (też właśnie przerabiam zmianę "dodatków") - do zasłon zawsze mozna wrocić
    pozdrawiam

  7. #2867

    Domyślnie

    barto poleciałaś po bandzie. Wolałabym gołe okno.
    Mar Jel cudna sypialnia.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  8. #2868

    Domyślnie

    Cytat Napisał barto307cc Zobacz post
    Mnie się tez nie wszystkie podobają,to nie są moje firany tylko wyszukane gdzieś w necie,nitubaga szuka pomysłu na swoje to wstawiłam jakie znalazłam,może komuś innemu sie coś przyda
    wybacz czepialatwo, ale nie rozumiem - po co polecać (wklejać) coś co ci się nie podoba!?
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  9. #2869
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar barto307cc
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    1.223
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    wybacz czepialatwo, ale nie rozumiem - po co polecać (wklejać) coś co ci się nie podoba!?
    Bo nie wszyscy mamy taki sam gust i może się komuś innemu spodoba .Przecież się nie znamy to skąd mam wiedziec co się np Tobie podoba,jest tu tyle ludzi na forum,że trudno trafic w każdy gust.....

  10. #2870
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar dzajwona
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    3
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    WITAM,

    W jakim wymiarze jest to okno krótkie?

    Proszę o odpowiedź

    Pozdrawiam,
    Nowa na forum
    Cytat Napisał jaksie Zobacz post
    "Chwalę się" - okna w salonie


  11. #2871
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rena rena

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    warszawa
    Posty
    132

    Domyślnie

    witajcie. gdzie znajdę w warszawie niedrogie zasłony panelowe (materiał+mechanizm) i czy w ogóle to warto, myżlicie że przy stylu nowoczesny +lata 60 bedzie to wygladalo czy lepiej isc w tradycyjne firanki +zasłony.

  12. #2872

    Domyślnie

    Cytat Napisał barto307cc Zobacz post
    Bo nie wszyscy mamy taki sam gust i może się komuś innemu spodoba .Przecież się nie znamy to skąd mam wiedziec co się np Tobie podoba,jest tu tyle ludzi na forum,że trudno trafic w każdy gust.....
    wiesz... ja nigdy nie zachęcam nikogo do rozwiązania, które potem skrytykuje jako brzydkie czy kiczowate. nie potrafię proponować czegoś, w co nie wierze (chyba nie bylabym dobrym handlowcem). stad moje "drążenie" pod twoim adresem.

    @dzajwona
    to okno po prawej jest krótkie przecież. a oba okna jaksie są "ubrane" tak samo
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  13. #2873
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aniula_bl
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    453
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    MarJel
    śliczna ta Twoja sypialnia
    wcale nie w moim stylu, ale podoba się bardzo

  14. #2874

    Domyślnie

    Jestem, na urlopie, więc nie moge zmierzyć.
    A co do ubrania okien, to zasłony i firany na obu oknach różnią się wymiarem.

  15. #2875

    Domyślnie

    Mam pytanie do użytkowników żaluzji drewnianych, jakie widzicie wady i zalety takich żaluzji, a jak macie zdjęcia to bardzo proszę...

  16. #2876
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    Ja mam takową zaluzję w kuchni. Jestem z niej bardzo zadowolona. Fajnie gra z białymi meblami i drewnianą ścianą. Fajnie można regulować natężenie światła co przydaje się zwłaszcza latem.

    Jest jedna jedyna wada - kurz. Moje żaluzje są ciemnobrązowe i kurz widac strasznie, a pod słońce to już szkoda gadać. Więc niestety co sobotę biorę ściereczke krzesełko i na mokro ścieram każdą zaluzje z osobna. Zajmuje to z 10 minut, ale nie zamieniłabym jej na firanke

  17. #2877

    Domyślnie

    Cytat Napisał dzajwona Zobacz post
    WITAM,

    W jakim wymiarze jest to okno krótkie?

    Proszę o odpowiedź

    Pozdrawiam,
    Nowa na forum
    Wróciłam czkrótkie okno ma 3 m, tarasowe 1.5 m

  18. #2878
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ania i Bartek
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    1.628
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    190

    Domyślnie

    Nie wiem, czy już to było...

    Dojrzałam do częściowego zasłonięcia okna (nieotwieralne, szer. 2,4m) i drzwi tarasowych w salonie. Widoki ładne, generalnie nie zamierzam za dużo na tych oknach wieszać. Czy wystarczy mi karnisz pojedynczy?
    Póki co chcę powiesić zasłonki na przelotkach po bokach, bez firanek. Podobają mi się również panele i ekrany.
    Czy powiesić lepiej podwójny karnisz, bo może kiedyś mi się przydać?
    Wiem, że to moja decyzja. Liczę raczej na opinie Użytkowników karniszy pojedynczych, którzy żałują lub nie, że takie mają w salonie. Zapraszam do wypowiedzi również tych, którzy mają podwójne i nie wyobrażają sobie innych.
    Dziękuję
    galeria i komentarze
    Dziennik
    Mój domek:127m2, kubatura 343m3, docieplenie 15cm wełny na pustak ceramiczny 24cm, dach 35cm ekofiber, wentylacja mechaniczna - rekuperacja, pompa ciepła zirius m2-5, zbiornik akumulacyjny 500l, pierwszy sezon od 01.09.2010 do 08.10.2011 - 3045 kwh, drugi sezon 10.2011 - 110 kwh, 11.2011 - 430 kwh, 12.2011 - 443 kwh, 01.2012 - 464 kwh, CWU - 2+2
    O sobie dla mnie

  19. #2879

    Domyślnie

    Ania koszt karnisza nie jest powalający - zawsze można z czasem zmienić. Ja jestem typową zwolenniczką "lekkich" okien. Minimalizm bierze górę. Uważam, że pojedynczy karnisz jest wystarczający i lekka firanka na takim najlepiej się prezentuje. W swoim nowym domu tak właśnie planuję. Obecnie w mieszkaniu mam podwójne a korzystam tylko z firanek- czyli mam niepotrzebne dodatkowe miejsce na gromadzenie się kurzu.

  20. #2880

    Domyślnie

    A ja mam podwójny, który rzadko wykorzystuję, bo zazwyczaj wiszą tylko zasłony, ale nie żałuję.

Strona 144 z 194

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony