dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 147 z 194
Pokaż wyniki od 2.921 do 2.940 z 3873
  1. #2921
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    fontella

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-496
    Posty
    9

    Domyślnie

    @ jendras
    Witam, widziałam fajne kolorki zasłon - odcienie fioletu, turkusu i pomarańczy na splendid.pl - może najdziecie tam coś ciekawego!

  2. #2922

    Domyślnie

    Ja też myślałam o żaluzjach drewnianych. Ale znalazłam inne fajne rozwiązanie. Rolety DUO.
    Materiał bardzo fajny jakościowo, montaż prościutki, mogę sobie manewrować jak chce: zasłaniam trochę, częściowo lub całkiem odsłaniam. Polecam, bo wyglądają bardzo elegancko na oknie. I co najważniejsze, są ciche, bo wcześniejsze rolety bambusowe trzeszczały, skrzypiały - a to mnie doprowadzało do szału. Proszę oto zdjęcia:





    Dziennik
    Od 19 stycznia 2012 w nowym domu

  3. #2923

    Domyślnie

    o fajne to, jak duże plisy wyglada
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  4. #2924

    Domyślnie

    Cytat Napisał anita12345 Zobacz post
    witam
    to moja dekoracja wykuszu
    pozdrawiamZałącznik 97436

    Bajeczne. Z jakiego materiału wykonano ekrany w oknie i ekrany zasłonki? Jaki koszt takich firanek tak z ciekawości?

  5. #2925
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    Też rozważałam zrobienie rolet duo w komputerowym

    Madzioochna tylko dlaczego masz sznurek biały?
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  6. #2926

    Domyślnie

    Cytat Napisał Venus_m Zobacz post
    Też rozważałam zrobienie rolet duo w komputerowym

    Madzioochna tylko dlaczego masz sznurek biały?

    Też nas to denerwuje. Nie wiem dlaczego plastików nie zrobili w tym samym kolorze.
    Dziennik
    Od 19 stycznia 2012 w nowym domu

  7. #2927

  8. #2928
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aga89

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Lublin
    Posty
    1

    Domyślnie wertikale

    Hej,
    Mam pytanie, czy orientuje się ktoś może, gdzie w Lublinie można kupić zaczepy do werikali starego typu?? Mam duży problem z ich znalezieniem, ponieważ nowe zaczepy do wertikali różnią się znacznie i nie pasują do wertikali starego typu. Jeżeli ktoś wie coś na ten temat to proszę o informację. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

  9. #2929

    Domyślnie

    madzioochna, dzięki Twoim zdjęciom z roletami duo znalazłam rozwiązanie dla mojego okna kuchennego. Nie miałam pojęcia, że coś takiego jest na rynku. Ładnie i gustownie wyglądają. Ale powiedz mi; zdjąć do prania ich nie można bo tego nie znalazłam w informacjach.

  10. #2930

    Domyślnie

    Cytat Napisał VTS Zobacz post
    madzioochna, dzięki Twoim zdjęciom z roletami duo znalazłam rozwiązanie dla mojego okna kuchennego. Nie miałam pojęcia, że coś takiego jest na rynku. Ładnie i gustownie wyglądają. Ale powiedz mi; zdjąć do prania ich nie można bo tego nie znalazłam w informacjach.
    Wiesz co.. o tym nie pomyślałam.. ale nie sądze żeby można było prać, raczej przetrzec ściereczką.
    Bardzo sie cieszę że Ci pomogłam, sama szukałam i nic nie mogłam znaleść.
    Dziennik
    Od 19 stycznia 2012 w nowym domu

  11. #2931

    Domyślnie

    Nie sadzę aby rolety się prało takie czy inne , przecież to sa materiały impregnowane , często gumowane itp, wystarczy przetrzeć ściereczka , a jak sie bardzo ubrudzą kupić nowe

  12. #2932
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dżastina

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witajcie
    mam prosbe o rady dot, dekoracji okna w salonie połączonym z kuchnią.
    Okno potrójne tarasowe, najczesciej otwiera sie prawe drzwi (mozna tez otworzyc srodkowe ale rzadko to robimy).
    W oknie mam juz jasne zaluzje. Kolorystyka widoczna na zdjeciach - jasna podłoga, meble ciemny brąz, jasny dywanik
    Kacik zabawkowy jest tymczasowy
    Myslalam zeby tam dac zasłony, głownie z funkcją dekoracji, ale tez zeby mozna było zasłonic nimi całe okno.




    Spodobały mi sie zasłony na Dekorii, o takie:

    Myslicie ze by pasowały?
    M mówi ze bedą za ciemne, zeby szukac cos jasniejszego. Ale mam obawe ze jasniejsze zleja sie z zaluzjami.
    Dodatkowo problem mam taki ze myslałam zeby te zasłony dac puszczone luzno, sporo namarszczone, ale bez zadnych upięć, po rowno na prawej i lewej stronie a M upiera sie ze powinny byc w proporcjach 2/3 po lewej stronie i 1/3 po prawej tam gdzie czesto otwieramy drzwi na taras. Jak dla mnie ta propozycja jest dosc dziwna i nie wyobrazam sobie tego - co myslicie? Moze macie jakies inne propozycje ktorych nie wzielam pod uwage a w tej sytuacji bylyby jak znalazł?
    Bede wdzieczna za porady

  13. #2933

    Domyślnie

    jak dla mnie za ciemne , masz ciemne meble , ciemna kanapę , wybrałabym jasne zasłony , coś jak dywan

  14. #2934
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    fontella

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-496
    Posty
    9

    Domyślnie

    Może jakieś zasłony w poziome paski żeby Ci optycznie powiększyły pokój .... Mnie też wydaje się, że powinny być raczej jasne ...

  15. #2935
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    fontella

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-496
    Posty
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał dżastina Zobacz post
    Witajcie
    mam prosbe o rady dot, dekoracji okna w salonie połączonym z kuchnią.
    Okno potrójne tarasowe, najczesciej otwiera sie prawe drzwi (mozna tez otworzyc srodkowe ale rzadko to robimy).
    W oknie mam juz jasne zaluzje. Kolorystyka widoczna na zdjeciach - jasna podłoga, meble ciemny brąz, jasny dywanik
    Kacik zabawkowy jest tymczasowy
    Myslalam zeby tam dac zasłony, głownie z funkcją dekoracji, ale tez zeby mozna było zasłonic nimi całe okno.




    Spodobały mi sie zasłony na Dekorii, o takie:

    Myslicie ze by pasowały?
    M mówi ze bedą za ciemne, zeby szukac cos jasniejszego. Ale mam obawe ze jasniejsze zleja sie z zaluzjami.
    Dodatkowo problem mam taki ze myslałam zeby te zasłony dac puszczone luzno, sporo namarszczone, ale bez zadnych upięć, po rowno na prawej i lewej stronie a M upiera sie ze powinny byc w proporcjach 2/3 po lewej stronie i 1/3 po prawej tam gdzie czesto otwieramy drzwi na taras. Jak dla mnie ta propozycja jest dosc dziwna i nie wyobrazam sobie tego - co myslicie? Moze macie jakies inne propozycje ktorych nie wzielam pod uwage a w tej sytuacji bylyby jak znalazł?
    Bede wdzieczna za porady
    Zobacz tą - jest podobna do tej ze zdjęcia, ale w jasnych kolorach: http://splendid.pl/products/view/17372/all/47280

  16. #2936
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dżastina

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    2

    Domyślnie

    dzieki! jest sliczna, tylko niestety gotowa na wymiar który jest dla mnie za mały
    Ale mam trop, bede szukac czegos w tym klimacie

  17. #2937

    Domyślnie

    Czy to w tym wątku jest napisane jak uszyć roletę rzymską (tak z przed 2-3 lat to było???)

  18. #2938
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ania i Bartek
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    1.628
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    190

    Domyślnie

    To było raczej tutaj

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...85-i-nie-tylko....

    ale nie pamiętam, która to była strona
    galeria i komentarze
    Dziennik
    Mój domek:127m2, kubatura 343m3, docieplenie 15cm wełny na pustak ceramiczny 24cm, dach 35cm ekofiber, wentylacja mechaniczna - rekuperacja, pompa ciepła zirius m2-5, zbiornik akumulacyjny 500l, pierwszy sezon od 01.09.2010 do 08.10.2011 - 3045 kwh, drugi sezon 10.2011 - 110 kwh, 11.2011 - 430 kwh, 12.2011 - 443 kwh, 01.2012 - 464 kwh, CWU - 2+2
    O sobie dla mnie

  19. #2939

    Domyślnie dekoracja okien - wroclaw

    Witajcie
    Czy możecie polecić mi firmę która kompleksowo zajmie się moimi oknami ?
    Mam bardzo dużo przeszklen, w salonie prawie calą ścianę. Kuchnia, jadalnie, duże okna narożne, w sypialni również. Uwielbiam dużo światła jednak wieczorem muszę przysłonić okna.
    Zależy mi na osobie która doradzi fachowo i zrealizuje pomysł na nietypowe okna.

    Z góry dziękuję

  20. #2940
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    magda85

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    62

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moniaq Zobacz post
    Megana dziękuję...ja na te firany czekałam 11 m-cy...uważam, że jest to najlepsze rozwiązanie na mój mały salon...żadne rolety rzymskie ani zasłony nie zdałyby egzaminu tym bardziej że okna są od północy

    Moniaq, możesz powiedzieć jaka cena tych firan?

Strona 147 z 194

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony