dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 150 z 194
Pokaż wyniki od 2.981 do 3.000 z 3873
  1. #2981

    Domyślnie

    Ania 000 a nie ma za co jak już będziesz miała te plisy to się pochwal bo jestem ciekawa. Może kupię takie dla brata bo jako zbuntowany nastolatek nie chce słyszeć o żadnych zwiewnych firankach czy zasłonkach

    ojaka a może tak...na te małe okna rolety rzymskie w kolorze brązu a na balkonowe zasłony w tym samym kolorze. Ładnie się to spasuje z beżem i będzie nawiązywać do ściany z kominkiem.
    Taki mix rolety i zasłony masz na zdjęciu które sama pokazałaś. Moim zdaniem fajnie to wygląda
    Ostatnio edytowane przez Korozja ; 11-07-2012 o 10:05
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  2. #2982

    Domyślnie

    Korozja długo nie mogłam spać w nocy i myślałam i myślałam bo mi mąż śrubę wkręcił-w tych plisach są te dziurki na sznurek. A u nas ta przeklęta gęsta zabudowa My mamy domek parterowy a naprzeciw sąsiad z poddaszem i często widzę w oknach dachowych jak ktoś u nich pali (znaczy się któryś z chłopaków). No i czy z odległości tych powiedzmy 20 metrów, gdzie ja na dole sąsiad na górze, przez te dziurki widać tylko świecące się punkciki?

  3. #2983

    Domyślnie

    Hehehhe Twój sąsiad chyba musiałby być supermenem żeby coś dostrzeć przez te dziurki One mają średnicę 3mm więc on z metra by nic nie widział a co dopiero z 20 m! u mnie pół bloku ma plisy. I ja namiętnie się sąsiadom w okna gapiłam żeby coś dostrzec i nic
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  4. #2984

    Domyślnie

    Korozja dzięki wielkie wczoraj zamówiłam te plisy, do dwóch okien, w poniedziałek dojdą i mam nadzieję, ze będą ok bo mój mąż nie był zbytnio do nich przekonany

  5. #2985

    Domyślnie

    Ania nie ma za co dobrze że zamówiłaś bo nawet jak sie okaże że to niekoniecznie to co byś chciała to przynajmniej nie wtopiłaś dużej kasy a tak przynajmniej na jakiś czas jakaś osłona na okna będzie
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  6. #2986

    Domyślnie

    No i pliski dzis przyszły, od razu zabrałam się za montaż i jestem bardzo zadowolona zaciemnienie porównywalne do dotychczasowej rolety więc to mi pasuje, kuchnię generalnie mam ciemnawą przez głupie usytuowanie okna, wiec jak zasunęłam plisy to się prawie noc zrobiła. Z zewnątrz też ładnie się prezentują. Tak więc na pewno nie są to wyrzucone pieniądze, mogę je szczerze polecić. Oczywiście wiadomo, ze to nie to samo co plisy zamawiane pod wymiar, bo wtedy można sobie wybrać rodzaj materiału, ale jak na te pieniądze to można powiedzieć że rewelka




  7. #2987

    Domyślnie

    Ania super! co na to mąż?
    A powiedz mi jak z tym mocowaniem? Nie było problemu? Mogłabyś wrzucić zbliżenie na te uchwyty?
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  8. #2988

    Domyślnie

    Mąż się przekonał że jednak nie ma szans żeby coś przez nie było widać nawet zrobilam test i sprawdzałam wieczorem co widać z zewnątrz przy świetle i są to tylko jakieś tam cienie

    Z mocowaniem nie było problemu, tyle tylko że te zaczepy które się łączy to wg mnie były ciut za szerokie bo bardzo ciężko chodziły więc je troszkę bokiem spiłowałam

    Zaczepy wyglądają tak






  9. #2989

    Domyślnie

    Ania dzięki za szczegółowe fotki
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  10. #2990

    Domyślnie

    cześć Dziewczyny, potrzebuję Waszej rady. jestem co prawda na etapie fundamentów, ale .... zdecydowałam się na okna "dwukolorowe" tj. białe od wewnątrz (pasują do mojej koncepcji wnętrza), orzechowe od zewnątrz (bo praktyczniej?).
    gdyby okna od strony zewnętrznej były również białe, nie byłoby problemu z zamontowaniem wewnątrz białych drewnianych żaluzji. no ale będą orzechowe.... jestem w kropce... czy dwukolorowe okna wykluczają żaluzje...?
    alternatywa to rolety rzymskie i coraz bardziej się ku nim skłaniam.

  11. #2991

    Domyślnie

    Powiem szczerze,że znam wielu którzy żałują,że nie zrobili okien w jednym kolorze.Nie ładnie to wygląda jak okna są otwarte i widać różne kolory.No,ale każdy robi jak jemu się podoba,według mnie mogły by być białe zaluzje.

  12. #2992

    Domyślnie Okna

    Mam również okna 2-kolorowe i jestem bardzo zadowolona. Trudno dobierać wystrój do koloru okien, a z białymi nie ma problemu. Osobiście polecam to rozwiązanie.
    Cytat Napisał GabrysiaBP Zobacz post
    Powiem szczerze,że znam wielu którzy żałują,że nie zrobili okien w jednym kolorze.Nie ładnie to wygląda jak okna są otwarte i widać różne kolory.No,ale każdy robi jak jemu się podoba,według mnie mogły by być białe zaluzje.
    Ostatnio edytowane przez grazi ; 01-09-2012 o 17:10

  13. #2993
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    alinaw

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Dobre Miasto
    Posty
    105

    Domyślnie

    Witam. Mam problem z dekoracją wykusza. Marzą mi sie ładne proste zwiewne firanki i jakies naturalne zasłonki, ale kompletnie nie wiem jak sie zabrac za ten wykusz. Proszę o radę.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SDC15061.JPG
Wyświetleń:	359
Rozmiar:	51,0 KB
ID:	127600

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SDC15064.JPG
Wyświetleń:	316
Rozmiar:	42,9 KB
ID:	127601Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SDC15062.JPG
Wyświetleń:	327
Rozmiar:	34,0 KB
ID:	127602Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SDC15063.JPG
Wyświetleń:	296
Rozmiar:	38,8 KB
ID:	127603

    ten wykusz musi grac z tym oknem tarasowym

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SDC15065.JPG
Wyświetleń:	327
Rozmiar:	50,4 KB
ID:	127604

    a karnisze chcę metalowe.
    Ostatnio edytowane przez alinaw ; 26-07-2012 o 20:06

  14. #2994

    Domyślnie

    Cytat Napisał grazi Zobacz post
    Mam røwniez okna 2-kolorowe i jestem bardzo zadowolona. Trudno potem dobieraç wystrøj do okoloru okien.
    efekt powstający przy otwartych oknach trochę mnie martwi, fakt... ale białe okna z zewnątrz, w momencie, kiedy za oknem droga bita (asfaltu mogę się nie doczekać) i ten ciągły kurz - po jednym dniu od umycia okna będą brudne

    tylko ten problem z dekoracją właśnie. może któraś z Was ma ten układ biel - brąz i ma żaluzje, bądź rolety? pokażcie jak to wygląda, proszę

  15. #2995

    Domyślnie

    A może firanki z Ikei? Tanie i ładne. W moim przypadku mam biały kolor okien w środku, a orzech na zewnątrz. Mam w domu pieski, więc kupiłam już drugi raz firanki z Ikei ( po roku użytkowania wymieniłam).
    Ostatnio edytowane przez grazi ; 01-09-2012 o 17:11

  16. #2996

    Domyślnie

    Korozja nie ma za co


    Cytat Napisał qana Zobacz post
    efekt powstający przy otwartych oknach trochę mnie martwi, fakt... ale białe okna z zewnątrz, w momencie, kiedy za oknem droga bita (asfaltu mogę się nie doczekać) i ten ciągły kurz - po jednym dniu od umycia okna będą brudne

    tylko ten problem z dekoracją właśnie. może któraś z Was ma ten układ biel - brąz i ma żaluzje, bądź rolety? pokażcie jak to wygląda, proszę
    Ja mam okna od wewnątrz białe, od zewnątrz mahoniowe. Na poprzedniej stronie wklejałam fotki plis na tych oknach wiec sobie popatrz jak to wygląda

  17. #2997

    Domyślnie

    Cytat Napisał barto307cc Zobacz post
    Ja u siebie mam teraz takie:


    Mam jeszcze takie:


    Też szukam pomysłu na nowe
    Jestem na etapie szukania pomysłów okiennych. Możecie powiedzieć, na czym są te firanki zawieszone?

  18. #2998
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    Te chyba na mini karniszach, uszyte z tunelem. Chyba nie mają możliwości regulacji
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  19. #2999

    Domyślnie

    Witam
    czy ktoś może mi z Was pomóc. Znalazłam śliczną tkaninę na wzorniku EXCELLENT. nie mam zielonego pojęcia, kto to sprowadza do Polski i gdzie to mogę znaleźć w rozsądnej cenie może ktoś miał styczność z taka nazwą

  20. #3000
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    pomocy !
    Kupiłam zasłony do salonu w Ikei. Materiał raczej z tych grubszych. Założyłam przelotki i ... na tym koniec . Powiesiliśmy je dzisiaj aby sprawdzić jak z długością - i wymiękam. Okazało się, że nawet jak równo (od linijki) pozaznaczam sobie ich wysokość - to całość wygląda krzywo. Nie wydaje mi się, aby to byłą wina sufitu (nie mamy takich nierówności), wydaje mi się raczej, że to materiał jest różnie ponaciągany. I moje pytanie - jaką zostawić w nich długość ? Podoba mi się idealnie, do ziemi, ale z tego co widzę, to trudno je tak skrócić. Poza tym po bokach brzydko odstają (dół zasłony jest dużo szerszy - zobaczcie foto), są poprzypinane szpilkami. Czy dać do nich jakieś obciążniki ? Mogłam w sumie zostawić je leżące na ziemi - ale koty ... muszę je skrócić.
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

Strona 150 z 194

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony